Prezenty na zakończenie roku dla uczniów

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów, które podziękują im za trud włożony w naukę podczas całego semestru. Słodkie upominki dla uczniów takie tak lizaki czy czekoladki z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom. Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów możesz wręczyć podczas dnia rozdania świadectw. Dzięki temu ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Prezenty na zakończenie roku dla uczniów 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wybrać?

Zakończenie roku szkolnego jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły, uczniów, rodziców i całej rady pedagogicznej. To uroczyste podsumowanie 10-miesięcznej pracy nad edukacją. W tym wyjątkowym dniu nauczyciele pragną podziękować i nagrodzić uczniów w symboliczny sposób. Najczęściej są to encyklopedie, książki czy atlasy i inne naukowe podręczniki. Jednak nieco mniej konwencjonalnym sposobem są drobne upominki, tj. słoniki na szczęście i słodycze, np. lizaki, które zaskoczą dzieci i młodzież. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znajdziesz wiele rozmaitych pomysłów na zakończenie roku szkolnego, np. upominki dla uczniów kończących szkołę podstawową.

Słoniki na szczęście - symboliczny prezent dla ucznia

Upominek na koniec roku szkolnego w postaci porcelanowego słonika na szczęście w kolorze złotym lub srebrnym będzie idealnym prezentem dla samych uczniów oraz dla gości, którzy przybyli na uroczystość rozdania świadectw szkolnych. Słonik elegancko połyskuje i nienagannie się prezentuje, dlatego jest idealnym prezentem na zakończenie szkoły. Porcelanową figurkę można dołączyć do słodkich zestawów lub spakować w dekoracyjną organzę. Słoniki są symbolem szczęścia i powodzenia, dlatego ich charakter idealnie pasuje do okazji.

słonik na szczęście złoty

Słonik na szczęście złoty

Słodycze dla dzieci na zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego jest ceremonią rozpoczynającą okres wakacyjny, co kojarzy się z ciepłem, swobodą i oczywiście… brakiem szkoły dla dzieci! Z tego względu przepyszne, owocowe lizaki to fantastyczna opcja na upominek dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. Każdy chętnie sięgnie po wielokolorowy smakołyk na patyku. Goście uroczystości, dzieci i młodzież będą pozytywnie zaskoczeni tego typu upominkiem. Lizaki będą idealnym upominkiem na zakończenie przedszkola dla dzieci, które kochają słodkie smakołyki. Lizaki z serii “Smak Dzieciństwa” to duże, słodkie, kolorowe lizaki o owocowym smaku z ornamentem w przepołowione owocki lub serduszka. Można je przewiązać kokardkami w dowolnym kolorze, przez co zaprezentują się jeszcze bardziej urokliwe. Doskonale sprawdzą się także lizaki z serii Urocze serduszka na długich, charakterystycznych patyczkach, które prezentują się bardzo dobrze. Można je wręczyć wraz ze świadectwami szkolnymi. Dzieci z pewnością ucieszą się z tego drobnego upominku.


słodycze na zakończenie roku szkolnego

Słodycze na zakończenie roku szkolnego