Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka z pomysłem. Piękne i kreatywne prezenty dla Babci i Dziadka z bezpośrednią wysyłką do najbliższych. Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka jest kubek z piękną sentencją i imieniem, który w praktyczny i oryginalny sposób wyrazi miłość. Ciekawym prezentem na Dzień Babci i Dziadka będzie zdecydowanie zestaw z kawą zapakowany do drewnianej skrzyni czy przepiękna kryształowa butelka szampana. Chętnie wybierane są także słodkości, takie jak bombonierka dla Dziadków z krówkami lub czekoladkami. Zadbajcie także o piękne i niepowtarzalne życzenia na Dzień Babci i Dziadka, które wspaniale dopełnią cały prezent.

Prezenty dla Babci i Dziadka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 201 elementów
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Elegancki upominek dla Dziadka z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj prezent z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj box w męskiej odsłonie ukochanej osobie. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Szukasz oryginalnego prezentu dla Dziadka? Wybieraj upominek z alkoholem wysokiej jakości, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika z akcentami srebra. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć ukochanej Babci. Podaruj upominek w kobiecej odsłonie z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Zamów box z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Elegancki zestaw prezentowy dla Babci w dużym boxie z grubej tektury. Wybieraj box z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, satynową opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Zamów upominek dla Niej z życzeniami, grafiką różowych kwiatów oraz personalizacją. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości

  Upominek dla Babci w eleganckiej odsłonie. Zamów kobiecy prezent z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową maską na oczy, solą do kąpieli, naturalną gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Upominek dla Babci z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj prezent dla ukochanej osoby z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Zamów oryginalny box wykonany z grubej tektury o ciekawej strukturze z najlepszymi produktami. Całość udekorowana jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw prezentowy dla ukochanej Babci z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz kawą mieloną o cudownym aromacie. Wybieraj damski box udekorowany złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Przepiękny zestaw prezentowy dla ukochanej Babci. Wybieraj zestaw z kawą mieloną w kraftowej torebce, świecą zapachową w brązowym słoiku, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, krówkami o śmietankowym smaku oraz materiałowym kwiatem. Kupuj box udekorowany, elegancką złotą wstążką. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax

  Przepiękny kobiecy upominek z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy w jasnoróżowym kolorze, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową w słoiku. Wybieraj przepiękny box dla Babci z grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa. Zamów pudełko udekorowane wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Upominek dla ukochanej Babci z aromatyczną herbatą w kraftowej torebce, drewnianym masażerem do ciała, naturalnym mydłem roślinnym, bambusowym lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. Wybieraj zestaw w kobiecej odsłonie z personalizacją oraz motywem graficznym piwonii i eukaliptusa. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaksujące Chwile PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaksujące Chwile

  Elegancki zestaw dla Babci w pudełko prezentowy w białym kolorze z grubej tektury. Wybieraj upominek z aromatyczną herbatą, świeżo paloną kawą, winem białym półwytrawnym oraz mlecznymi czekoladkami. Zamów box z najlepszymi produktami, personalizacją oraz grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Podaruj ukochanej Babci zestaw w białym pudełku z grubej tektury. Wybieraj prezent z balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w obwolucie oraz gąbką luffa. Na wieczku umieszczona jest personalizacją oraz kobieca grafika. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Upominek dla Babci umieszczony w kraftowym pudełku z grubej tektury z oryginalną zawartością. Wybieraj zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wybory, satynową opaską na oczy oraz winem białym w kryształowej butelce. Na wieczku umieszczona jest personalizacja. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Babci w dużym boxie prezentowym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z winem bezalkoholowym Rose w eleganckiej butelce, świecą zapachową w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Zamów upominek udekorowany złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Babci z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Wybieraj zestaw z ginem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi oraz czekoladkami. Podaruj bliskiej osobie oryginalny prezent w różowym boxie z grubej tektury o ciekawej strukturze. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości

  Elegancki zestaw w kraftowym boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Zamów pudełko z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Przepiękny box można wręczyć ukochanej Babci. Całość udekorowana jest elegancką wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Babci w eleganckiej odsłonie. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Zamów box z personalizacją, grafiką różowych kwiatów oraz życzeniami. Całość udekorowana jest efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja

  Prezent dla Babci w eleganckim boxie z grubej tektury. Zamów zestaw w kobiecej odsłonie z winem półsłodkim, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Wybieraj upominek z personalizacją, grafiką różowych kwiatów oraz tekstem podziękowania. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Babci z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z winem o smaku czereśni, czekoladkami, czekoladą mleczną ręcznie robioną, świecą sojową w szklanym słoiku oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Cały box udekorowany jest złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek

  Elegancki zestaw, który można wręczyć ukochanej Babci w dniu jej święta. Wybieraj box wykonany z grubej tektury z najlepszymi produktami. Zamów prezent z mała butelką białego wina musujące oraz kieliszkiem z czarnego szkła. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek dla ukochanej Babci w pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem. Podaruj box z grubej tektury w różowym kolorze. Na wieczku nadrukowana jest personalizacja oraz stylowa grafiką. Całość ozdobiona wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Prezent dla ukochanego Dziadka, który sprawi mu radość. Wybieraj upominek z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Spersonalizowany zestaw zaskoczy Dziadka i wywoła uśmiech na jego twarzy. Zamawiaj box z motywem w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt

  Elegancki zestaw prezentowy w pudełku wykonanym z grubej tektury. Zamawiaj upominek dla Dziadka z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, migdałami w czekoladzie, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami do pochrupania. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem w krafcie. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Pudełko prezentowe z oryginalną zawartością oraz personalizacją. Upominek z motywem graficzny w krafcie można wręczyć ukochanemu Dziadkowi. Wybieraj box z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Całość przewiązana jest złotą wstążką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Upominek dla Dziadka z alkoholem premium, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz przepysznymi cukierkami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem graficzny w krafcie. Elegancki zestaw z najlepszymi produktami udekorowany jest wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Upominek dla Dziadka w eleganckim boxie z personalizacją. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z motywem graficznym w krafcie. W skład zestawu wchodzi: alkohol, czekolada, kamienie do schładzania napojów, skarpetki bawełniane, świeca sojowa oraz czekoladki. Podaruj oryginalny prezent. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Irish Cream

  Zestaw z alkoholem oraz personalizacją dla ukochanego Dziadka. Podaruj oryginalny upominek z alkoholem, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą mieloną. Elegancki prezent można wręczyć z okazji Imienin, Urodzin lub Dnia Dziadka. Wybieraj pudełko z motywem w krafcie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Podziękuj swojemu ukochanemu Dziadkowi wręczając przepiękny zestaw z alkoholem, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami do pochrupania, świecą sojową oraz cukierkami. Elegancki box z najlepszymi produktami przypadnie do gustu mężczyźnie. Wybieraj spersonalizowany prezent. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Ekskluzywny zestaw z alkoholem wysokiej jakości, likworami, skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Podaruj męski upominek ukochanemu Dziadkowi z okazji Imienin, Urodzin lub innych specjalnych okazji. Wybieraj box z personalizacją oraz stylową grafiką w krafcie. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Oryginalny zestaw prezentowy dla Dziadka z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Zamawiaj upominek z alkoholem, miodem ekologicznym, śmietankowymi krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Przepiękny upominek udekorowany jest złotą, elegancką wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent dla Babci z Twoim podpisem w przepięknym boxie. Personalizowany kartonik pełen pyszności i słodkości dla Babci. Dołączona do upominku kartka z życzeniami powinna zostać wypełniona tysiącem wspaniałych życzeń dla babci oraz podziękowaniami za to co dla Ciebie zrobiła. Taki prezent podziękuje jej doskonale!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent dla Babci w przepięknym personalizowanym boxie z notatnikiem, czekoladą oraz herbatą to cudowny pomysł na prezent na Dzień Babci. Grafika pudrowych kwiatów oczaruje każdą babcię, która z pewnością doceni ten upominek. Herbata połączona z czekoladą sprawdzi się doskonale na niedzielne popołudnie.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent dla Babci z podpisem w cudownym boxie do relaksacji. Himalajska sól do kąpieli doskonale zrelaksuje zmęczoną skórę po całym dniu. Krówki oraz czekolada sprawdzą się doskonale do popołudniowej kawy z przyjaciółkami, a notes podkreśli ile babcia dla Ciebie znaczy i wyjątkowo ją oczaruje.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, miodem i krówkami PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, miodem i krówkami
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, miodem i krówkami

  Prezent dla Babci w wyjątkowym zestawie z przepięknym kubkiem. Box dla babci skomponowany oryginalną różową grafiką z nadrukiem uroczej babci. Cudowny podarunek dla babci na miły wieczór przy kubku herbaty z miodem oraz śmietankowymi krówkami. Notatnik pozwoli zaplanować babci wszystkie spotkania z wnukami oraz wpisać tam swoje najlepsze przepisy.

  199,98 zł
 • KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta) KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta)

  Przepiękna kartka na życzenia dla najlepszego Dziadka. Idealny dodatek do prezentu w delikatnej kolorystyce. Motyw w akwarelowym stylu prezentuje się niezwykle uroczo. Do kartki dołączona jest kraftowa koperta. Produkt wysokiej jakości wykonany z grubego papieru. 

  8,98 zł
 • KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta) KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta)

  Przepiękne kartka dla Babci, która będzie idealnym dodatkiem do prezentu. Zamów produkt wysokiej jakości do samodzielnego wypisania. Kartka sprzedawana w komplecie z pasującą kopertą w różowej kolorystyce. Motyw graficzny babci w akwarelowym stylu prezentuje się niezwykle uroczo. 

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 201 elementów

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka kreatywne, pomysłowe, ciekawe i od serca. Jaki wybrać?

W Polsce Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, natomiast kolejnego dnia świętowany jest Dzień Dziadka. Z tej okazji zwykle składamy naszym dziadkom najlepsze życzenia, przynosimy im kwiaty, własnoręcznie robione laurki oraz prezenty, które mają pomóc nam w pokazaniu, jak ważnymi osobami są w naszym życiu. Jakie upominki najlepiej wybrać dla babci i dziadka w dniu ich święta? Wszystkich dziadków zachwycą z całą pewnością zwłaszcza takie podarunki, w które włożyliśmy mnóstwo serca. Właśnie dlatego szczególnie polecamy prezenty personalizowane oraz odrobinę symboliczne. 

Prezent na Dzień Babci - kubek dla Babci z jej imieniem

Pięknym pomysłem na prezent dla Ukochanej Babci będzie zdecydowanie kubek dla Babci z imieniem. To wspaniała propozycja na upominek, który będzie nie tylko piękny, ale też praktyczny. Często zastanawiamy się, jak wyrazić miłość i wdzięczność za wychowanie oraz rady, którymi obdarzyła nad Babcia od początku naszego życia. Taki kubeczek z napisem Ukochana Babcia i kwiatową grafiką sprawi, że będzie wiedziała, jak ją kochacie. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie kubka ze zdjęciem, dzięki któremu każdy gorący napój będzie smakował jeszcze lepiej.

Kubek na Dzień Babci z imieniem

Kubek na Dzień Babci z imieniem

Notatnik na Dzień Babci i Dziadka

Notes to bardzo dobry upominek zarówno dla babć, jak i dziadków. Można wykorzystać go na wiele sposobów, zwłaszcza, że większość starszych osób nie jest przyzwyczajona do korzystania z komputerów i telefonów komórkowych, więc będą wolały tradycyjne zapiski. Z wiekiem pamięć, niestety, coraz częściej szwankuje, dlatego notowanie najważniejszych informacji, wydarzeń i spraw do załatwienia znacząco ułatwi życie Twoich dziadków. Elegancki zeszyt w sztywnej oprawie z rewelacyjną grafiką sprawdzi się w tej roli doskonale. Pod nadrukiem wspaniale nawiązującym do Dnia Babci i Dziadka umieścić możesz także imię obdarowywanej osoby, czyniąc taki upominek bardzo personalnym i niepowtarzalnym. Dziadkowie mogą też użyć notesu do wielu innych celów. Puste strony wręcz zachęcają do wklejania zdjęć i innych pamiątek, a Twoja babcia na pewno chętnie zapisze w nim swoje najlepsze przepisy. 

Drewniany aniołek na Dzień Babci i Dziadka

Niezwykle symbolicznym i czarującym upominkiem dla dziadków jest figurka aniołka. Drewniana postać uśmiechniętej dziewczynki z długimi włosami z włóczki oraz filcowymi skrzydełkami prezentuje się naprawdę zjawiskowo i bez dwóch zdań spodoba się każdej obdarowanej osobie. Do aniołka przymocowane jest także serduszko z napisem “Dziękuję Ci Kochana Babciu/Kochany Dziadku”. Taka ozdoba wspaniale wyglądać będzie ustawiona na parapecie, półce czy komodzie, a dzięki biało-szarej kolorystyce z łatwością wpasuje się do każdego wnętrza. Ponadto, figurka ma bardzo symboliczny charakter. Mały aniołek ucieleśniający stróża we wspaniały sposób okaże Twoim dziadkom, jak bardzo się o nich troszczysz. Serduszko to również bezbłędna alegoria miłości, którą ich darzysz i na pewno spodoba się zarówno babci, jak i dziadkowi.

Ramki ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Twoich dziadków z pewnością oczarują także specjalnie na tę okazję zaprojektowane ramki. Umieścić w nich możesz dowolne zdjęcie, ale najlepiej sprawdzi się wysokiej jakości fotografia, na której jesteś z babcią czy dziadkiem. W ten sposób prezent zachowa wysoki poziom estetyki i wyglądu. Piękne fotografie otoczone są czarującymi grafikami oraz poruszającymi serce napisami. Na dole plakatu dodatkowo możesz zamieścić swoje imię, co sprawi, że upominek będzie jeszcze bardziej unikatowy. Twoja babcia lub dziadek na pewno chętnie postawi lub zawiesi taką ozdobę w swoim domu. Dzięki temu w każdej chwili będą mogli oni zerknąć na ukochanego wnuka. Tak zjawiskowy i osobisty prezent jest rewelacyjnym rozwiązaniem na Dzień Babci i Dziadka, ale śmiało wręczyć go możesz też na urodziny, Gwiazdkę czy imieniny. 

Ramka ze zdjęciem na Dzień Babci

Ramka ze zdjęciem na Dzień Babci