Nowe produkty

Zaproszenia

Ważne dla nas uroczystości pragniemy spędzać z ważnymi dla nas ludźmi. Warto zaprosić ich w szczególny sposób. Zgadzamy się, że łatwiej jest wysłać maila, ale wyjątkowe wydarzenia wymagają szczególnej oprawy, dlatego zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas sklep zaproszeniami na Komunię Świętą. Znajdziecie tutaj zaproszenia do własn...

Ważne dla nas uroczystości pragniemy spędzać z ważnymi dla nas ludźmi. Warto zaprosić ich w szczególny sposób. Zgadzamy się, że łatwiej jest wysłać maila, ale wyjątkowe wydarzenia wymagają szczególnej oprawy, dlatego zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas sklep zaproszeniami na Komunię Świętą. Znajdziecie tutaj zaproszenia do własnoręcznego wypisania oraz bardzo modne od kilku lat - spersonalizowane, które zapewnią, że wasi goście poczują się wyróżnieni. Kolorystyka wszystkich zaproszeń utrzymana jest w barwach komunijnych - biel, złoto, srebro, z kolorowymi akcentami.

Więcej

Zaproszenia Zobacz produkty w podkategoriach:

Podkategorie

  • Zaproszenia do wypisania

    Zaproszenia do wypisania ręcznie dają sposobność do samodzielnego wypełnienia na wysokiej jakości papierze, wszystkich niezbędnych danych oraz informacji o dniu przyjęcia przez dziecko sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Tradycyjna forma zaproszeń w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra wyglądają elegancko i z klasą. Wybór jest znakomity od ulubionych kwiatów po elementy związane z ceremonią Pierwszej Komunii Świętej. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta, a do niektórych także ozdobna wstążka. Jest to świetny sposób na zaproszenia dla chrzestnych.

  • Zaproszenia personalizowane

    Zaproszenia personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo. Wszelkie dane zostaną gustownie wplecione w gotowy tekst. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania koperty, która również pięknie upiększa i spaja całość. Zaproszenia w tonacjach pastelowych sprawdzą się idealnie na Komunię u dziewczynki, natomiast granaty i szarości będą wiodły prym u chłopców. Znajdzie się też kilka bardziej wyszukanych zaproszeń jak ręcznie robione czy w drewnianym pudełku. Oprócz zaproszeń personalizowanych w naszej ofercie znajdują się też te do samodzielnego wypisania.

Wyjątkowy sakrament Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie z życia kościoła katolickiego, podczas której po raz pierwszy przyjmujemy Eucharystię. Co zgodnie z przyjętą wiarą jest ciałem i krwią Chrystusa pod postacią chleba. Wierni wierzą, że dzięki okrągłemu opłatkowi stają się częścią wspólnoty kościoła. Wydarzenie Pierwszej Komunii Świętej to ważne święto w życiu dziecka, jego rodziny oraz całej parafii. Rodzice angażują się całkowicie w przygotowania do tego dnia z dużym wyprzedzeniem. Wszystko musi prezentować się idealnie. Od dekoracji po wygląd. Tak ważna uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy. Jednym z kluczowych elementów każdego przyjęcia są zaproszenia.

Skąd wziął się zwyczaj wysyłania zaproszeń ?

Tradycja zapraszania ludzi na różne wydarzenia sięga czasów starożytnych. W Chinach wymieniali się wiadomościami dobrej woli z okazji Nowego Roku, a Egipcjanie pozdrawiali się na papirusowych zwojach. Dawniej zaproszenia pisane były pismem kaligraficznym, na drogim papierze z pieczęcią, dlatego też nie każdego było stać na nie. Dostarczane były osobiście. Dziś na szczęście, dzięki postępowi w dziedzinie mechanizacji, druku i logistyki jest to ogólnodostępne. Mamy wiele możliwości, możemy wysłać zaproszenia pocztą, wręczyć je osobiście czy poprzez maila. Zaproszenia mogą być tradycyjne, oryginalne, niespotykane. Ludzie zaskakują swoją pomysłowością w zapraszaniu na przyjęcia. Może to być zaproszenie na dnie pudła z balonami wypełnionymi helem, origami, kartka z kalendarza, ale także pięknie ręcznie wykonane tradycyjne zaproszenie w formie książeczki zapakowane w kopertę.    

Jakie zaproszenie na komunię wybrać?

Zaproszenia to niekiedy najważniejszy element przyjęcia. Wybór odpowiedniego zaproszenia na komunię jest bardzo ważny. Pokazuje to nasze zaangażowanie oraz stosunek do wydarzenia jak i osoby zapraszanej. Zdecydowanie się na idealne zaproszenie komunijne z pewnością do łatwych nie należy. W ciągu ostatnich lat modne stały się komunię z tematem przewodnim. Może być nim ulubiony kwiat, symbol religijny jak na przykład hostia, gołąb, krzyż. Kolorystyka od wielu lat pozostaje niezmienna, królują przeróżne odcienie bieli, beżu, złota, srebra. W naszym asortymencie oferujemy wiele kolekcji komunijnych, w zależności od klimatu przyjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaproszenia na Komunię z konwalią

Eleganckie zaproszenia komunijne z delikatnym motywem konwalii

Zaproszenia do własnoręcznego wypisania

Zaproszenia komunijne do wypisania dają osobom zapraszającym większe  możliwości zaangażowania się rodziców. Wypisanie takiego zaproszenia należy właśnie do nich. A więc wybór stylu, treści oraz czy włączyć dziecko przystępujące do sakramentu - może również wypisać, bądź podpisać się, to ich decyzja. Jednym z naszych bestsellerów jest zaproszenie o niecodziennym kształcie - alby. Nic tak nie kojarzy się z Komunią Świętą jak biała alba dziecka. Jeśli jednak klasyka to coś czego szukacie, kwadratowe zaproszenia z motywami kwiatowymi, hostii czy innymi elementami związanymi z sakramentem oczarują was swoją prostotą i elegancją. Kolorystyka utrzymana jest głównie w tonacji bieli, złota, srebra i szarości z kolorowymi elementami kwiatowymi. Takie jak nasze kolejne bestsellery - lilie na białym tle albo hostia na szarym tle.

Zaproszenie na komunię w kształcie alby

Zaproszenie na Komunię w kształcie alby

Wyróżnij się z zaproszeniami personalizowanymi 

Zaproszenia komunijne personalizowane cieszą się wielką popularnością od kilku lat. Osoba zapraszana z pewnością poczuję się wyjątkowo kiedy zobaczy swoje imię elegancko wplecione w zaproszenie. Kolejną korzyścią jest to, że rodzice wraz z dzieckiem w pełni decydują o tym co znajdzie się na ich papierze. Do zaproszeń dołącza się piękną ozdobną kopertę wraz z naklejką a’la starodawna pieczęć, która nie tylko zamyka kopertę ale i wygląda efektownie. Jednym z naszych bestsellerów jest przepiękne ręcznie robione złote zaproszenie ze wstęgą, a także te ze srebrną hostią na białym tle. Takie zaproszenie to z pewnością pamiątka, którą najbliżsi będą chcieli zachować na długie lata.

Zaproszenia na Komunię z personalizacją

Personalizowane zaproszenia komunijne z motywem Srebrnej Hostii

Gdzie znaleźć inspiracje ?

Właściwe zaproszenie, które będzie pasować do wystroju i charakteru komunii to nie lada wyzwanie. Warto zacząć wcześniej przygotowania do tego wyjątkowego dnia, aby nic nas nie zaskoczyło i wszystko wyglądało szczególnie. Po inspirację zapraszamy na naszą stronę w zakładkach kolekcje komunijne.

Zobacz inne propozycje zaproszeń na Komunię Świętą w kategorii ZAPROSZENIA:

Zaproszenia do wypisania

Zaproszenia personalizowane