Nowe produkty

Zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower to bardzo ważny element organizowanego przyjęcia. Kogo zaprosić na bociankowe? Najlepiej aby na przyjęciu znalazły się najważniejsze osoby w życiu przyszłej mamy, szczególnie koleżanki które czekają na narodziny maluszka. Zaproszenia posiadają tekst do samodzielnego wypisania a także różne wierszyki wewnątrz zaproszenia. Jeśli wybierzesz już zaproszenia warto przejrzeć też również inne dekoracje oraz gry na Baby Shower.

Zaproszenia na Baby Shower Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wzór zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower to bardzo ważny element dekoracyjny na Waszym przyjęciu. Musicie zadbać, by grafiki pięknie komponowały się z pozostałymi ozdobami występującymi na uroczystości. Tekst zaproszenia na Baby Shower musi być zabawny i uroczy, by w wyjątkowy sposób podkreśla charakter wydarzenia. Łącząc te elementy, jesteście w stanie wybrać najlepszy wariant na Wasze przyjęcie.  Możecie zdecydować się na zaproszenia personalizowane lub do ręcznego wypisania. Wybór wariantu i wzoru graficznego zależy jedynie od Was i Waszych preferencji. Możecie zdecydować się na subtelną grafiką kobiety lub eleganckiego wózeczka. Aby przyjęcie było dopracowanie nie można zapomnieć również o innych dekoracjach takich jak np dekoracje stołu na Baby Shower

Tekst zaproszenia na Baby Shower do wypisania

Najbardziej klasyczną wersją zaproszeń są zdecydowanie powiadomienia do wypisania ręcznego. Otrzymujecie piękne, białe karty, na których widnieje grafika kobiety w ciąży w otoczeniu różowych kwiatów piwonii. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie, dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem na Baby Shower Waszej przyjaciółki. Wewnątrz karty znajduje się tekst z pustymi polami, które należy wypełnić najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, jeżeli planujecie małe przyjęcie w gronie najbliższych osób. Do kompletu otrzymujecie również koperty do spakowania kart, dzięki czemu nie musicie martwić się o dodatkowe aspekty. 

Zaproszenie na Baby Shower do wypisania

Zaproszenie na Baby Shower do wypisania

Zaproszenia personalizowane na Baby Shower

Coraz bardziej popularną wersją zaproszeń stają się zaproszenia personalizowane na Baby Shower. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzacie bardzo dużo czasu, który jest niezwykle cenny podczas przygotowań takiego przyjęcia. Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 królują eleganckie i minimalistyczne rozwiązania. Warto więc postawić na te elementy i stworzyć niezwykle modną uroczystość.

Świetnym uzupełnieniem wszelkich dekoracji będą zaproszenia z kolekcji Złoty Wózeczek. Na białych, eleganckich kartach widnieje grafika złotego wózka oraz tekst określający charakter uroczystości. Wewnątrz znajduje się tekst, przesłany przez Was ze wszelkimi informacjami, potrzebnymi dla gości. W ten sposób oszczędzacie bardzo dużo czasu, który jest niezwykle istotny w okresie przygotowań. Do kompletu otrzymujecie również koperty z dekoracyjnym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia ich. Całość wygląda niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie. 

Naszym bestsellerem są również zaproszenia na bociankowe z kolekcji Złote Stópki. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie jak poprzedni wariant. Na karcie znajduje się grafika dziecięcych stópek, a w komplecie otrzymujecie koperty i naklejki. Jest to niezwykle atrakcyjny wariant, pięknie podkreślający charakter uroczystości.

Zaporszenia na Baby ShowerPersonalizowane zaproszenie na Baby Shower

Zobacz również pozostałe dekoracje na Baby Shower:

Zaproszenia na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower oraz gadżety do zdjęć

Prezenty na Baby Shower

Dekoracje stołu na Baby Shower

Dekoracje tortu na Baby Shower

Balony na Baby Shower