Informacja

Nowe produkty

Pudełka na pieniądze Komunia i karnety

Pudełka na pieniądze komunijne. Nie wiem jak wręczyć dziecku gotówkę w elegancki sposób? Najlepszą opcją są pudełka na Pierwszą Komunię Świętą wewnątrz których umieścisz gotówkę, którą chcesz podarować dziecku. Pudełko komunijne na pieniądze zdobione jest najmodniejszymi grafikami tego sezonu. Wewnątrz pudełek znajdziecie klamerkę do samodzielnego przypięcia gotówki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drewniane pudełka na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Personalizowane pudełka na pieniądze posiadają nadrukowane imię dziecka oraz imię osoby wręczającej prezent, dzięki czemu stają się wyjątkową pamiątką. Nasz sklep oferuje również karki z życzeniami na Pierwszą Komunię Świętą dziecka.

Pudełka na pieniądze Komunia i karnety 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Pudełka na pieniądze i karnety na Komunię

Nie wiesz, co podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Bez względu na to, czy jesteś rodzicem, dziadkiem, ciocią czy kuzynem, przygotowanie przemyślanego prezentu z pewnością będzie naprawdę miłym gestem. Szczególnie dobrym pomysłem na upominek z okazji tak wyjątkowego wydarzenia jest przedmiot, który będzie dla obdarowanego dziecka wspaniałą pamiątką. Dzięki temu będzie ono mogło w dowolnym momencie swojego życia powrócić wspomnieniami do tego niepowtarzalnego dnia. A ponieważ do najbardziej uniwersalnych prezentów na Pierwszą Komunię należy gotówka, przygotowaliśmy całe mnóstwo fantastycznych opakowań dla pieniędzy, które mogą być znakomitą pamiątką. Pudełka, koperty czy karnety pozwolą elegancko wręczyć upominek.

Pudełka z personalizowanymi życzeniami na Komunię

Wykonane z jasnego drewna pudełka to znakomity materiał na opakowanie dla pieniędzy wręczanych na prezent. Zwłaszcza, że wnętrze każdej skrzyneczki wyklejone jest papierem z ozdobnym motywem oraz życzeniami. Tekst podpisany jest imieniem dziecka komunijnego oraz osoby wręczającej prezent, a także datą uroczystości. Dzięki temu pudełko będzie świetną pamiątką z dnia Pierwszej Komunii Świętej. Co więcej, w środku opakowania znajdują się też dwie drewniane klamerki, za pomocą których należy zamocować banknoty czy inny drobiazg. W klimat uroczystości perfekcyjnie wpisują się pudełka z kolekcji Pierwsza Komunia czy Gałązka Eukaliptusa. Ich modne i niezwykle kolorowe motywy przyciągają spojrzenia oraz nadają opakowaniom atrakcyjnego wyglądu. 

Pudełko z życzeniami Pierwsza Komunia

Drewniane pudełko z życzeniami Pierwsza Komunia

Drewniane pudełka na pieniądze na Pierwszą Komunię

Gotówkę dla dziecka z okazji jego Pierwszej Komunii Świętej możesz podarować także w idealnie dopasowanych pudełkach z drewna. Ich format pozwala ułożyć banknoty na płasko, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo schludnie i gustownie. Na wewnętrznej stronie wieczka umieszczona jest kartka ze stylowym nadrukiem. Personalizowane życzenia czynią pudełko unikalną pamiątką dla obdarowanego dziecka, natomiast dopasowany do klimatu uroczystości motyw z pewnością przypadnie mu do gustu. IHS Exclusive to projekt w biało-złotej kolorystyce z emblematem hostii, który idealnie oddaje atmosferę ceremonii. W podobny sposób zostało przygotowane pudełko z serii Srebrna Hostia. Elegancka kolorystyka kartek z życzeniami sprawia, że opakowania doskonale nadają się na prezent dla dziewczynki bądź chłopca. 

Pudełko na pieniądze IHS Exclusive

Drewniane pudełko na pieniądze IHS Exclusive

Kartki okolicznościowe z kopertami na Komunię

Kartka okolicznościowa wykonana z grubego papieru to doskonały dodatek do prezentu na Komunię. Natural oraz Różowe Kwiaty to projekty bezbłędnie wpisujące się w najnowsze trendy rustykalne oraz naturalne. Do każdego karnetu dołączona jest koperta w dopasowanym kolorze, w której umieścić możesz nie tylko kartkę, ale także gotówkę dla obdarowywanego dziecka. To bardzo popularny sposób na wręczanie pieniędzy. Wewnątrz kartek znajdują się teksty bądź sentencje, które czynią je naprawdę wyjątkowymi. Co więcej, w środku umieszczone są też linijki, na których możesz zapisać swoje własne życzenia płynące prosto z serca. Koniecznie podpisz się i zanotuj datę, aby osoba, która otrzyma taki upominek nigdy nie zapomniała o szczególnym dniu swojej Pierwszej Komunii.

Pamiątka I Komunii wianuszek z eukaliptusem

Pamiątka Pierwszej Komunii w naturalnym stylu