Informacja

Nowe produkty

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki dla gości z Okazji Chrztu świetnie sprawdzą się dla tych, którzy woleliby wykonać prezenciki własnoręcznie. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych pudełeczek, dopasowanych do innych elementów dekoracji. Popularnością w ostatnim czasie, cieszą się mini paterki na słodki upominek. Taki sposób zapakowania...

Pudełeczka i woreczki na upominki dla gości z Okazji Chrztu świetnie sprawdzą się dla tych, którzy woleliby wykonać prezenciki własnoręcznie. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych pudełeczek, dopasowanych do innych elementów dekoracji. Popularnością w ostatnim czasie, cieszą się mini paterki na słodki upominek. Taki sposób zapakowania upominku na pewno wzbudzi zachwyt wielu gości. Oprócz tych propozycji, istnieje również możliwość włożenia drobnego prezenciku w kolorowe woreczki. Wersje kolorystyczne pasować będą zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Wszystkie wymienione propozycje opakowań, znajdują się w naszym sklepie internetowym. Aktualnie najmodniejsze są pudełeczka w kształcie aniołków i serduszek

Więcej

Pudełeczka i woreczki na upominki Jest 67 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
 • 16,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniały pomysł na upominki dla gości na Chrzest lub Komunię dziecka. Papierowe aniołki można wypełnić słodkościami takimi jak: cukierki, czekoladki czy migdały oraz innymi drobiazgami. Pudełeczka ułożone na stole przy nakryciach gości prezentują się niezwykle elegancko i pozwolą w cudowny sposób podziękować...

  16,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełka na podziękowania dla gości! Białe pudełka w kształcie aniołka to niezwykle elegancka forma podziękowania, która będzie się przepięknie prezentować na stole. Wypełnijcie pudełka według własnych preferencji, zaskakując gości małym upominkiem. Dzięki naklejce z motywem złotych stópek pudełeczko cudownie wpisuje się w podniosły klimat...

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka z personalizowanymi naklejkami pozwolą w cudowny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka. Samoprzylepna etykietka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz śliczną grafiką kwiatów piwonii. Papierowe aniołki można wypełnić różnymi słodkościami takimi jak: migdały, czekoladki czy cukierki...

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Upominki dla gości na Chrzest lub Komunię, które w cudowny i uroczy sposób podziękują im za przybycie na uroczystość dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane z personalizowaną naklejką, która ozdobiona jest delikatną grafiką piwonii oraz imieniem dziecka. Papierowe aniołki można wypełnić słodkościami takimi jak:...

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Niezwykłe podziękowanie dla gości? Idealnym wyborem będzie papierowe pudełko ozdobne w kształcie aniołka. W okazały sposób ukryje drobne upominki. Dzięki personalizowanej naklejce nabierze unikalnego charakteru. Całość będzie się prezentować rewelacyjnie przy nakryciach gości. 

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Jak w uroczy i wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie pięknych aniołków, które można wypełnić słodkościami i drobiazgami. Do aniołków dołączane są personalizowane etykiety z imieniem dziecka oraz śliczną grafiką subtelnych róż.

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Wyjątkowa propozycja upominków dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, która zachwyci swoim pięknym wyglądem! Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką delikatnych kwiatów i zielonych listków zachwycą najbliższych! Aniołki można wypełnić słodkościami lub innymi drobiazgami.

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Pudełeczka papierowe na podziękowania dla gości to świetna propozycja! Pudełeczko w kształcie aniołka cudownie wpasuje się w klimat przyjęcia z okazji Chrztu. Do pudełka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka i datą uroczystości. Delikatna grafika z motywem kwiatów piwonii cudownie wpasuje się na przyjęcia dla dziewczynek. 

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Niezwykła forma podziękowania dla gości! Subtelne pudełeczko w kształcie aniołka idealnie sprawdzi się do przechowania drobnych upominków dla gości. W zestawie znajduje się również personalizowana naklejka z imieniem dziecka i datą uroczystości. Delikatna, minimalistyczna grafika z liściem eukaliptusa cudownie wpasuje się w każde przyjęcie. 

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniała propozycja na Komunie lub Chrzest dziecka. Białe aniołki z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką gałązki konwalii cudownie podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Niesamowite, personalizowane pudełeczko w kształcie aniołka to cudowna propozycja na opakowanie podziękowań dla gości! Do pudełka dodana jest urocza, personalizowana naklejka w różowych odcieniach z nadrukiem małej dziewczynki świetnie sprawdzi się podczas urządzania przyjęcia dla dziewczynki. 

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Cudowne pudełko w kształcie aniołka to idealna opcja na zapakowanie drobnych upominków dla gości! Do kompletu dodane są efektowne białe kokardki i personalizowane naklejki z motywem małego chłopca. Całość prezentuje się niesamowicie!

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Prześliczne, białe pudełeczko w kształcie aniołka to idealna propozycja na opakowanie podziękowań dla gości. Do pudełka zmieszczą się przepyszne słodycze, które będą miłym upominkiem dla gości. Naklejka na pudełku z różowym wózeczkiem idealnie wpasuje się w klimat przyjęcia z okazji Chrztu dziewczynki. 

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczko na podziękowania dla gości! Pudełko w kształcie aniołka idealnie wpasuje się w podniosły klimat przyjęcia. Delikatna naklejka z nadrukiem niebieskiego wózka idealnie wpasuje się na przyjęcia z okazji Chrztu chłopca. Polecamy!

  25,98 zł
 • 25,98 zł
  Nowy

  Pudełeczka w kształcie aniołków to propozycja na wręczenie upominków dla gości. Ten oryginalny wzór sprawi, że dekoracja nabierze pamiątkowego charakteru. Wewnątrz można umieścić drobne słodycze takie jak migały, czekoladę czy cukierki. Pudełeczka personalizowane są imieniem dziecka oraz ozdobną grafiką w formie drobnych listków.

  25,98 zł
 • 9,98 zł
  Nowy

  Wspaniała propozycja upominków dla gości w postaci eleganckich pudełeczek w kształcie serca! Pudełeczka posiadają przepiękne tłoczenia w postaci ornamentowych wzorów.

  9,98 zł
 • 29,98 zł
  Nowy

  Niesamowite pudełeczka w kształcie serduszek na podziękowania dla gości! Pudełeczka wypełnione pysznymi smakołykami cudownie sprawdzą się jako miły upominek dla gości. Delikatna, personalizowana naklejka na pudełku z nadrukiem połyskującego, złotego serduszka świetnie sprawdzi się na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego. 

  29,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Personalizowane pudełeczka w kształcie serca w cudowny sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość dziecka. W komplecie z pudełeczkami znajdują się naklejki z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką białych kwiatów i zielonych listków. Papierowe serca można wypełnić słodkościami takimi jak: cukierki, migdały czy czekoladki i ułożyć na stole przy...

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Wyjątkowe pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną etykietką, która zdobiona jest motywem delikatnych kwiatów w odcieniach różu. Tak przygotowane pudełeczka pozwolą w piękny sposób wyrazić wdzięczność i podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki.

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Wyjątkowo elegancka propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Pudełeczka w kształcie serca sprzedawane z naklejkami z imieniem dziecka i minimalistyczną grafiką gałązki eukaliptusa. Papierowe serca prezentują się rewelacyjnie ułożone na stole przy nakryciach gości.

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Pudełeczka w kształcie serca wypełnione słodyczami lub innymi drobiazgami pozwolą podziękować gościom w wyjątkowym stylu! Pudełeczka sprzedawane w komplecie z naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatów w różowo-zielonej kolorystyce zachwycą najbliższych. Idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki.

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Elegancki upominek dla gości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka w postaci personalizowanych pudełeczek w kształcie serca. Pudełeczka sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które ozdobione są imieniem dziecka i minimalistyczną grafiką gałązki konwalii. Wspaniała propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka? Idealną propozycją są pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną naklejką, która ozdobiona jest śliczną grafiką kwiatów piwonii. Złożone serca udekorowane naklejką i wstążką, która znajduje się w komplecie prezentują się rewelacyjnie!

  22,98 zł
 • 14,98 zł
  Nowy

  Pudełeczka w kształcie serca ozdobione eleganckim motywem gałązki konwalii oraz tekstem podziękowania to idealny dodatek na Chrzest i Komunię dziecka. Pudełeczka można wypełnić słodkościami takimi jak: czekoladki, cukierki czy migdały i podarować gościom  w podzięce za przybycie na uroczystość dziecka. Rewelacyjnie uzupełniają kolekcję na Chrzest i...

  14,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczka na podziękowania dla gości! Białe pudełka w kształcie serca cudownie będą się prezentować przy nakryciach dla gości. W pudełkach warto umieścić drobne smakołyki jako miły upominek dla gości. Całość prezentuje się genialnie, dzięki personalizowanej naklejce w kwiatowym motywie. 

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Elegancki, a jednocześnie uroczy sposób na podziękowanie najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka? Cudownym pomysłem jest podarowanie gościom pięknych pudełeczek w kształcie serca z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka. Samoprzylepne etykietki są ozdobione śliczną grafiką piwonii, dzięki czemu jest to idealna propozycja na Chrzest i...

  22,98 zł
 • 29,98 zł
  Nowy

  Przepiękne, eleganckie pudełeczka na podziękowanie dla gości. Pudełeczka dekorowane są personalizowaną naklejką z motywem złotych stópek. Całość prezentuje się niezwykle ekskluzywnie i będzie się świetnie prezentować przy nakryciach dla gości. 

  29,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Jak urozmaicić zastawę stołową i jednocześnie podziękować gościom za przybycie? Świetną propozycją będą papierowe pudełka w kształcie serduszka w zestawie z personalizowaną naklejką. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i idealnie wpasowuje się w podniosły klimat uroczystości. 

  22,98 zł
 • 29,98 zł
  Nowy

  Rewelacyjne pudełeczka w kształcie serc wspaniale nadadzą się jako element dekoracyjny i podziękowanie dla gości podczas przyjęcia z okazji Chrztu dziewczynki! Błyszcząca naklejka premium dodaje niezwykle oryginalnego klimatu całości. Do pudełeczek warto włożyć migdały w lukrze, czekoladki, cukierki czy żelki! 

  29,98 zł
 • 29,98 zł
  Nowy

  Fantastycznym pomysłem na wręczenie drobnego upominku gościom będzie wykorzystanie papierowego pudełka w kształcie serduszka w zestawie z personalizowaną  naklejką. Pudełeczka prezentują się rewelacyjnie, dzięki złoconej naklejce. Pudełka wypełnione słodkimi migdałami, czekoladkami czy cukierkami będą wspaniałym podziękowaniem dla przybyłych gości!

  29,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Przepiękne, delikatne pudełeczko w kształcie serca to idealna opcja na podziękowania dla gości. Do pudełeczka warto włożyć przepyszne smakołyki, które cudownie podziękują gościom za przybycie. Personalizowana naklejka, dołączona do zestawu, z motywem małej dziewczynki nada całości unikalnego charakteru i cudnie będzie się prezentować na przyjęciu dla...

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Niesamowity sposób na zapakowanie drobnych upominków dla gości? Idealnym wyborem będą ozdobne pudełeczka w kształcie serduszek! Do pudełka dodane są delikatne wstążki oraz personalizowane naklejki z motywem małego chłopca. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Przepiękne pudełeczko w kształcie serduszka to cudowny wybór na drobny upominek na podziękowanie dla gości! Pudełka można dowolnie wypełnić pysznymi smakołykami! Personalizowana naklejka na pudełku zawiera delikatny nadruk różowego wózka, który idealnie wpasuje się na przyjęcia dla dziewczynki. 

  22,98 zł
 • 22,98 zł
  Nowy

  Jak efektownie podziękować gościom za przybycie na uroczystość? Układając niesamowite pudełeczka w kształcie serduszek obok ich nakryć. Pudełeczka wypełnione pysznymi smakołykami będą idealnym, drobnym upominkiem dla gości. 

  22,98 zł
 • 12,98 zł
  Nowy

  Idealne podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię chłopca! Pudełeczka na słodkości i drobiazgi w kształcie serca w biało-granatowej kolorystyce pozwoli w piękny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym.

  12,98 zł
 • 12,98 zł
  Nowy

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Chrzest lub Komunię dziecka. Pudełeczka w kształcie serca ozdobione pięknym motywem białych anemonów i tekstem podziękowania zachwycą najbliższych. Rewelacyjnym pomysłem jest wypełnienie pudełeczek słodkościami lub innymi drobiazgami.

  12,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Drobny upominek na Chrzest Święty - podziękowanie dla gości w wyjątkowym stylu

Drobny upominek wręczony gościom na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego to bardzo miły sposób na podziękowanie im za ich obecność oraz podarowane kwiaty i pamiątki. Najbardziej goście cieszą się z podarunków przygotowanych specjalnie dla nich czyli pudełeczek z personalizowaną naklejką. Upominki będą piękną dekoracją stołu oraz sposobem, aby dzień Chrztu Świętego dziecka zapamiętać na długie lata. 

Pudełeczka na upominki - wyjątkowe opakowania na słodycze

Wyjątkowe pudełeczka, dla jedynych w swoim rodzaju gości to doskonały pomysł aby udekorować nimi nakrycia gości. Urocze pudełeczka w kształcie serc, ujmujące opakowania w kształcie aniołka lub jedyne w swoim rodzaju wózeczki wypełnione słodkim poczęstunkiem pozwolą pięknie i smacznie podziękować gościom za przybycie. Dodatkowym atutem są personalizowane naklejki, które zdobią pudełeczka imieniem dziecka przyjmującego sakrament Chrztu Świętego. Szczęściem warto się dzielić, warto też celebrować wyjątkowe chwile w towarzystwie osób, które są nam bliskie. Taką szczególną okazją, podczas której chcemy mieć wokół siebie rodzinę i przyjaciół, jest Chrzest Święty dziecka.

Pudełeczko dla gości na Chrzest złote stópkiPudełeczko na upominki dla gości - propozycja motywu Złote Stópki

Opakowania w kształcie serca - opakowania zachowane w motywie minimalistycznym

Oryginalnym pomysłem na zapakowanie prezentu jest wykorzystanie wyjątkowego pudełeczka w kształcie serduszka. Dzięki autorskiej grafice jaka została wykorzystana na naklejkach, dołączonych do zestawu, opakowanie prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Białe pudełeczko w kształcie serca, zostało wykonane z tektury, dzięki czemu jest bardzo trwałe i odporne na drobne otarcia. Opakowanie jest dostępne również w opcji spersonalizowanej. Oznacza to, że posiada naklejkę ze zdobieniem odpowiadającym konkretnej kolekcji i tekst „Dziękuję za Twoją obecność w tym ważnym dla mnie dniu!”. Pudełko na upominki dla gości wykorzystuje elegancką i kolorową grafikę, co jest kolejnym atutem pięknych opakowań. Przybyli goście z niecierpliwością będą czekać na moment rozpakowywania prezentów. 

Pudełeczko w kształcie serca chrzest Pudełeczko na upominki w kształcie serca dla dziewczynki

Dodatki na stół na Chrzest Święty - dopełnienie aranżacji 

Każdy prezent można ładnie udekorować wykorzystując do tego piękne opakowania. Oferta sklepu internetowego 1001dekoracji.pl obejmuje eleganckie, bazujące na aktualnych trendach wzory pudełek, zarówno klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Akcenty złota, srebra, czy motywy kwiatowe, wybór należy do rodziców maluszka. Każdy ze wzorów jest na swój sposób wyjątkowy i z pewnością dopełni dekoracje. Warto również dobrać serwetki o podobnym motywie, co opakowania, w których znajdą się upominki dla gości. W ten sposób wszystkie elementy będą się ładnie komponować z całą resztą dekoracji.

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Słodkie upominki dla gości na Chrzest

Inne upominki dla gości na Chrzest

Pudełeczka i woreczki na upominki

Słodycze do pudełeczek

Dodatki do upominków

Pudełka na ciasto