Nowe produkty

Różowa Komunia

Dekoracje komunijne dla dziewczynek powinny być subtelne i delikatne. Kolekcja Różowa Komunia została zaprojektowana z myślą o Pierwszej Komunii Świętej dziewczynki. Dekorowane grafiką delikatnej, kwiatowej gałązki z pewnością zachwycą wszystkich zgromadzonych gości. Zaproszenia komunijne, podziękowania dla gości czy księga pamiątkowa - to wszystko w jednym motywie przewodnim. Różowe dekoracje komunijne w połączeniu z bielą prezentują się naprawdę gustownie.

Różowa Komunia 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Różowe zaproszenia komunijne dla dziewczynki

Aby przyjecie mogło się odbyć należy w pierwszej kolejności zaprosić na nie gości. Do wyboru mamy wiele zaproszeń personalizowanych i tych do samodzielnego wypisania. Zaproszenia personalizowane pozwolą zaoszczędzić sporo czasu. Jeśli zaproszonych gości jest dość dużo samodzielne wypisanie każdego zaproszenia może być pewnym utrudnieniem. Zaproszenia do samodzielnego wypisania wyrażają więcej szacunku, gdyż ich wypełnienie wymaga większego zaangażowania. Zaproszenia dla dla dziewczynek dekorowane delikatną gałązką kwiatów oraz różowymi dodatkami z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom.

Różowe winietki komunijne personalizowaneRóżowe winietki komunijne personalizowane

Słodkie podziękowanie dla gości komunijnych

Aby sprawić gościom odrobinę przyjemności warto podarować im drobny upominek. Mogą to być np. lizaki. Kolorowe, okrągłe lizaki posiadają personalizowane etykietki z imieniem dziecka oraz datą. Inna propozycją są ciasteczka z wróżbą. To bardzo oryginalny pomysł, który zachwyca ukrytą wewnątrz karteczką z pozytywną wróżbą. Dodatkowo ciasteczka pięknie prezentują się ułożone przy nakryciach gości. Jeśli wolicie coś bardziej klasycznego można podarować gościom po prosty czekoladki w personalizowanych papierkach. W końcu nikt nie oprze się czekoladzie.

czekoladki podziękowanie dla gościCzekoladki komunijne - podziękowanie dla gości

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Wspomnienia z tak ważnego dnia warto zachować. W tym celu najlepiej sprawdzi się pamiątkowa księga gości. Wewnątrz znajdują się puste kartki przygotowane na zbieranie podpisów gości oraz ich życzeń dla dziecka komunijnego. Oprócz podpisów można umieścić w nim również zdjęcia zrobione podczas uroczystości. Tak przygotowana księga jest bardzo trwała, a umieszczone w niej wspomnienia zostaną zachowane a wiele lat.

ksiega pamiętkowa komunia

Księga pamiątkowa na Komunię dziewczynki