Nowe produkty

Zapach Piwonii

Kolekcja zapach piwonii to seria wyjątkowych dodatków do stworzenia wyjątkowego Baby Shower. Kwiatowe dekoracje z grafiką kobiety z brzuszkiem z pewnością przykuwają uwagę wszystkich zgromadzonych gości. Co można znaleźć w kolekcji? Zaproszenia na Baby Shower, dekoracje stołu takie jak serwetki na Baby Shower, zestawy kolorowych balonów czy prezenty dla przyszłej mamy. Oprócz tego znajdziecie tu również wiele gier i ankiet, które umilą Wam wspólnie spędzony czas.

Zapach Piwonii  

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Baby Shower - co to?

Baby Shower to przyjęcie organizowane w związku z oczekiwaniem na narodziny maluszka. Najczęściej organizują je przyjaciółki przyszłej mamy, tworząc w ten sposób imprezę niespodziankę. Baby Shower polega głownie na rozmowach o dzieciach podczas których zgromadzone kobiety udzielają przyszłej mamie porad na temat macierzyństwa jeśli same zostały już mamami. Ale baby Shower to również prezenty! Przyszła mama otrzymuje od przyjaciółek wiele upominków dla siebie jak i dla maleństwa, które już niedługo ma się pojawić na świece.

Zabawy na Baby Shower

Bardzo popularnym dodatkiem do prezentu jest zestaw: certyfikat z testem dla przyszłej mamy z serii Zapach piwonii. Jest to rewelacyjna zabawa na baby shower, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zgromadzonym oraz samej przyszłej mamie, która będzie mogła skonfrontować swoją wiedzę z pytaniami z testu macierzyństwa. W skład prezentu wchodzą dwie dwustronne karty (test i certyfikat). W teście znajduje się kilkanaście pytań, na które należy udzielić krótkiej odpowiedzi: TAK lub NIE. Z pewnością zabawa zdobędzie sympatię zgromadzonych na przyjęciu.

Zabawy na Baby Shower

Przykład zabawy na Baby Shower - test +certyfikat

Dekoracje na Baby Shower

Dekoracje na baby shower to nie lada wyzwanie! Aby przygotować wspaniałe przyjęcie trzeba dobrać odpowiednią aranżację wnętrza. Często jest ona podyktowana przewidywaną płcią dziecka. Bardzo popularnymi dekoracjami są balony oraz talerzyki na baby shower. Inspiracje na baby shower można znaleźć pośród serii Zapach Piwonii, proponowanej przez nasz sklep z dekoracjami. Jest to kolekcja, która odznacza się wyjątkowo delikatnymi kolorami oraz subtelnymi motywami kwiatów piwonii. Jedną z propozycji dekoracji na tort jest waflowy opłatek personalizowany na baby shower. Na okrągłym opłatku można umieścić imię przyszłej mamy oraz datę uroczystości. Jest dekorowany kwiatowymi elementami oraz grafiką czarnej postaci kobiety z brzuszkiem. Dodatek tego typu jest bardzo efektowną dekoracją tortu na baby shower, łatwą w zastosowaniu. Wystarczy położyć jadalny opłatek z papieru na wierzch tortu i odczekać, a opłatek sam dostosuje się do powierzchni. Jeszcze innym elementem dekoracji tortu z serii Zapach Piwonii jest topper na tort z imieniem. Jest to piękna ozdoba na baby shower, personalizowana imieniem przyszłej mamy i datą uroczystości,  która podkreśli wyjątkowość przyjęcia.. Oryginalny topper można wybrać w dwóch wariantach: z kwiatami piwonii lub z postacią kobiety z brzuszkiem w kwiatach. 

Opłateek na tort na Baby Shower

Opłatek na tort na Baby Shower

Zaproszenia na baby shower

Zaproszenia na baby shower są częścią aranżowanego przyjęcia. Istotne jest, aby zaproszenia pokrywały się ze stylem całej imprezy baby shower, ponieważ tworzą wtedy jednolity wizerunek i są spójne. W naszym sklepie proponujemy zaproszenia z serii Zapach Piwonii, które rewelacyjnie komponują się z dekoracjami na baby shower. Kwiatowe, personalizowane zaproszenia na baby shower z nadrukiem kobiety z brzuszkiem pozwolą elegancko zaprosić gości na zorganizowane przyjęcie. Wewnątrz zaproszenia znajduje się także tekst do samodzielnego wypełnienia oraz wierszyk dla gości. Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta.

Zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower

Prezenty na baby shower dla przyszłej mamy

Prezenty na baby shower dla przyszłej mamy to temat rzeka, ponieważ możliwości są niemal nieograniczone. Szczególnie polecamy prezent dla przyszłej mamy z pięknym, dziecięcym body w ozdobnym pudełeczku z motywem kobiety z brzuszkiem w kwiatach z serii Zapach Piwonii. Dzięki spersonalizowanej dedykacji upominek stanie się wyjątkową pamiątką przyjęcia z okazji baby shower.


prezent dla przyszłej mamy

Prezent dla przyszłej mamy