Informacja

Nowe produkty

Promocje

Uniwersalne upominki

Uniwersalne upominki dla gości na Pierwszą Komunię Świętą to trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Jak zrobić podziękowania dla gości na Komunię? Dobrze sprawdzą się tutaj uniwersalne prezenty, które ucieszą zgromadzonych gości i sprawią, że nie zapomną tego dnia na długo. Aby podziękować za przybycie można wręczyć staran...

Uniwersalne upominki dla gości na Pierwszą Komunię Świętą to trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Jak zrobić podziękowania dla gości na Komunię? Dobrze sprawdzą się tutaj uniwersalne prezenty, które ucieszą zgromadzonych gości i sprawią, że nie zapomną tego dnia na długo. Aby podziękować za przybycie można wręczyć starannie zapakowane czekoladki, figurki aniołków czy magnes na lodówkę. Gadżety zostały wykonane z  największą starannością o każdy szczegół, z pewnością zachwycą każdego z gości. Nawet sam tekst jest dokładnie zaplanowany. Wszystko po to aby zobaczyć radość na twarzach gości.

Więcej

Uniwersalne upominki Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
 • 1,29 zł

  Pięknie prezentujące się mleczne czekoladki komunijne z motywem Złotej Hostii to idealna propozycja na upominki dla gości komunijnych. Czekoladki wykonane są z mlecznej belgijskiej czekolady, która cudownie smakuje i prezentuje się na komunijnym stole. Słodkie czekoladki można umieścić w ozdobnym pudełeczkach w kształcie serca lub ułożyć na talerzach gości.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Pyszna mleczna czekoladka ozdobiona motywem Srebrnej Hostii to wyjątkowo słodki upominek dla gości komunijnych. Czekoladki ułożone na talerzach gości lub w szklanych misach prezentują się niezwykle elegancko. Wspaniały smak czekoladki wykonanej z prawdziwej belgijskiej czekolady zachwyci najbliższych. Idealna propozycja na słodkie upominki dla gości na I...

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Mleczna czekoladka ozdobiona minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa to idealna propozycja na upominki dla gości. Na czekoladkach znajduje się napis Dziękujemy, dzięki czemu wspaniale sprawdzą się na przyjęciu z okazji Chrztu lub Komunii dziecka.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Mleczna czekoladka ozdobiona eleganckim motywem gałązki konwalii to wyjątkowy upominek dla gości na Komunię i Chrzest dziecka. Czekoladka z minimalistyczną grafiką oraz napisem Dziękujemy prezentuje się niezwykle elegancko! Można ją zapakować do ozdobnych pudełeczek lub umieścić w woreczkach z organzy.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Mleczne czekoladki ozdobione motywem love oraz napisem Dziękujemy w cudowny sposób podziękują najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Czekoladki można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, w woreczkach z organzy lub ułożyć na talerzach gości. Idealna propozycja słodkich upominków dla gości na Komunię lub Chrzest dziecka.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Przepiękna czekoladka z motywem delikatnego kwiatu piwonii o wyjątkowym smaku to wspaniały upominek dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Czekoladka została wykonana ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca, która zachwyci najbliższych swoim wyjątkowym i oryginalnym kolorem.

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Wspaniała propozycja słodkiego upominku dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Mleczna czekoladka w oryginalnym różowym kolorze, która została wykonana ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca zaskoczy i zachwyci najbliższych. Czekoladka ozdobiona jest ślicznym motywem różowym kwiatów oraz napisem Dziękujemy, dzięki czemu jest to idealny...

  1,29 zł
 • 1,29 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Chrzest lub Komunię dziecka? Wspaniałą propozycją są oryginalne czekoladki wykonane ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca, które zachwycą najbliższych swoim cudownym smakiem i różowym kolorem. Czekoladki można zapakować do ozdobnym pudełeczek, umieścić w woreczkach z organzy lub ułożyć na...

  1,29 zł
 • 4,98 zł

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka? Wspaniałą propozycją jest upominek z czekoladką, która została wykonana ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca. Czekoladka umieszczona została w ozdobnym bileciku ozdobionym pięknym tekstem podziękowania oraz kwiatową grafiką. Tak przygotowany upominek...

  4,98 zł
 • 2,98 zł

  Wspaniały upominek dla gości komunijnych w postaci pysznej czekoladki z motywem Złotej Hostii. Czekoladka umieszczona jest w woreczku celofanowym z dwustronnym bilecikiem, który ozdobiony jest tekstem podziękowania. Całość prezentuje się przepięknie!

  2,98 zł
 • 2,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na uroczystość Komunii Świętej dziecka? Wspaniałą propozycją jest upominek w postaci mlecznej czekoladki, która umieszczona jest w celofanowym woreczku z dwustronnym bilecikiem. Tak przepięknie przygotowany upominek można ułożyć na talerzach gości lub wręczyć osobiście.

  2,98 zł
 • 3,98 zł

  Cudowny upominek z czekoladową pralinką w kształcie serca, która w wyjątkowy sposób podziękuje gościom komunijnym za przybycie na przyjęcie. Pralinka umieszczone jest w celofanowym woreczku z dwustronnym bilecikiem ozdobionym motywem Hostii oraz tekstem podziękowania.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Pyszna, czekoladowa pralina w kształcie serca to wyjątkowy upominek dla gości, którzy przybyli na przyjęcie z okazji I Komunii Świętej dziecka. Pralina umieszczona w celofanowym woreczku z dwustronnym bilecikiem z motywem Hostii prezentuje się wspaniale! Goście będą zachwyceni tak cudowną formą podziękowania.

  3,98 zł
 • 2,98 zł

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na przyjęcie z okazji Chrztu lub Komunii dziecka. Owocowy cukierek z motywem serca z pięknym bilecikiem prezentuje się fantastycznie. Bilecik ozdobiony jest cudowną grafiką kwiatów piwonii i tekstem podziękowania.

  2,98 zł
 • 5,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla gości komunijnych w postaci dziesiątki różańca w eleganckim opakowaniu. Dwustronny bilecik ozdobiony jest motywem Złotej Hostii oraz tekstem podziękowania. Całość prezentuje się przepięknie i jest gotowa do wręczenia gościom.

  5,98 zł
 • 4,98 zł

  Drewniany aniołek w eleganckim opakowaniu z motywem Hostii to wspaniała propozycja na upominki dla gości komunijnych. Tak przepięknie przygotowane podziękowanie zachwyci najbliższych i w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność.

  4,98 zł
 • 4,98 zł

  Przepiękne upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Śliczne drewniane aniołki umieszczone w eleganckich opakowaniach z tekstem podziękowania zachwyci najbliższych i w cudowny sposób wyrazi wdzięczność.

  4,98 zł
 • 3,98 zł

  Figurka aniołka to idealny sposób na podziękowanie dla gości. Zapakowany w przezroczysty woreczek nadaje się od razu do wręczenia. Upominek posiada dwustronny bilecik w kolorze biało-srebrnym wraz z tekstem podziękowania. To wyjątkowy sposób aby wyrazić swoją wdzięczność.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Aniołek na przylepcu to gotowy upominek, który od razu nadaje się do wręczenia gościom. Zapakowany jest w przezroczysty woreczek wraz z dwustronnym biało-złotym bilecikiem. Jest to fantastycznie podziękowanie dla gości komunijnych, które na pewno pomoże wyrazić wdzięczność.

  3,98 zł
 • 13,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą chłopca? Wspaniałym pomysłem jest podarowanie aniołka, który przedstawia klęczącego chłopca ze złożonymi rączkami. Aniołek ozdobiony jest bilecikiem z tekstem podziękowania w złotym lub srebrnym kolorze, dzięki czemu upominek jest gotowy do wręczenia najbliższym.

  13,98 zł
 • 13,98 zł

  Przepiękna forma podziękowania dla gości komunijnych, która w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność. Śliczny aniołek przedstawiający dziewczynkę z wianuszkiem na głowie prezentuje się rewelacyjnie! DO figurki dołączony jest bilecik z tekstem podziękowania w złotym lub srebrnym kolorze.

  13,98 zł
 • 9,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w postaci drewnianego aniołka z pięknymi skrzydełkami i serduszkiem. Dodatkowo aniołek posiada dekoracyjną klamerkę, która pozwoli ozdobić aniołka bilecikiem z podziękowaniem. Aniołek cudownie prezentuje się na stojąco przy nakryciach gości. Idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, która w...

  9,98 zł
 • 3,98 zł

  Przepiękne aniołki wykonane z masy alabastrowej to wyjątkowa propozycja na upominki dla gości. Można je wręczyć najbliższym podczas uroczystości Chrztu lub Komunii Świętej dziecka.

  3,98 zł
 • 5,49 zł

  Przepiękna figurka przedstawiająca aniołka osłoniętego skrzydełkami pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Aniołek symbolizuje niewinność oraz czystość, dzięki czemu jest to idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię.

  5,49 zł
 • 5,98 zł

  Wspaniały upominek dla gości w postaci dużej figurki przedstawiającej uroczego aniołka z sercem. Aniołek pozwoli wyrazić wdzięczność i podziękować najbliższym za przybycie na Chrzest i Komunię dziecka.

  5,98 zł
 • 4,98 zł

  Urocze podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest lub Komunię dziecka? Cudowną propozycją jest śliczna zawieszka w postaci aniołka wewnątrz serduszka. Figurka wykonana jest z dbałością o najmniejszy szczegół i prezentuje się przepięknie!

  4,98 zł
 • 15,98 zł

  Przepiękny aniołek trzymający w rączkach krzyżyk to wspaniały upominek dla gości komunijnych. Figurka ozdobiona jest również srebrnym bilecikiem z motywem Srebrnej Hostii oraz tekstem podziękowania. Aniołek w cudowny sposób wyrazi wdzięczność i pozwoli podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość.

  15,98 zł
 • 7,98 zł

  Porcelanowa figurka przedstawiająca ślicznego słonika z podniesioną trąbą do góry pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym podczas uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Słonik prezentuje się niezwykle elegancko!

  7,98 zł
 • 6,98 zł

  Przepiękne pudełko na tabliczkę czekolady zdobione motywem delikatnych kwiatów w różowej kolorystyce. Wspaniała propozycja, aby podziękować najbliższym za przybycie na wyjątkową uroczystość dziecka. Fantastyczny dodatek na Komunię lub Chrzest dziewczynki, która idealnie uzupełnia kolekcję dekoracji i dodatków Subtelny Róż.

  6,98 zł
 • 6,98 zł

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych, Dziadków oraz wszystkich gości w postaci pudełka na czekoladkę. Czekoladownik ozdobiony jest minimalistyczną grafiką gałązki konwalii oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Czekolada w białym pudełku z kokardką, którą należy samodzielnie przewiązać prezentuje się wspaniale!

  6,98 zł
 • 4,98 zł

  Wspaniały pomysł na eleganckie podziękowania dla gości z odrobiną słodyczy. Rozkładane wizytówki z motywem konwalii, piękną dedykacją oraz mleczną czekoladką w środku zachwycą najbliższych. Wizytówki rewelacyjnie prezentują się na stole przy nakryciach gości. Idealna propozycja upominków na Chrzest i Komunię dziecka.

  4,98 zł
 • 1,19 zł

  Kruche ciasteczka z wróżbą umieszczone w przepięknym transparentnym opakowaniu to wspaniały sposób na podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię. Ciasteczko ozdobione jest nadrukiem delikatnej białej koronki oraz napisem Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie. Słodkie herbatnik można ułożyć na talerzach gości lub wręczyć je osobiście.

  1,19 zł
 • 29,98 zł
  Nowy

  Pyszne, śmietankowe krówki to propozycja podziękowań na Pierwszą Komunię Świętą. Każdy cukierek owinięty jest ozdobnym, personalizowanym papierkiem. Grafika delikatnej koronki na jasnym tle prezentuje się niesamowicie. Dodatkowo całość personalizowana jest imieniem dziecka i data Komunii.

  29,98 zł
 • 8,98 zł
  Nowy

  Szukasz oryginalnego podziękowania dla gości komunijnych? Szklany słoiczek z miodem będzie idealnym pomysłem. Dekorowany jutą oraz jutowym sznureczkiem prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo każdy słoiczek posiada personalizowaną etykietę z napisem Pierwsza Komunia oraz imieniem dziecka i datą.

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Jak podziękować gościom na przyjęciu komunijnym?

Komunia Święta to wyjątkowy czas dla młodego chrześcijanina. Przygotowania do tego cudownego sakramentu trwają cały rok. Dziecko uczestniczy w kościelnych przygotowaniach, a rodzice stają na głowie, aby przyjęcie komunijne było jak najbardziej udane. Nic tak nie tworzy atmosfery przyjęcia jak zaproszeni goście. Aby podziękować im za przybycie, założenie odświętnych kreacji, prezent komunijny, modne od kilku sezonów stało się obdarowywanie zaproszonych drobnym upominkiem. Miły gest, który nas dużo nie kosztuje, a obdarowany poczuję się wyjątkowo.  

Najpopularniejsze czekoladki komunijne w podziękowaniu dla gości

Jedną z najpopularniejszych form podziękowań jest wręczanie słodyczy - czekolady, bombonierki, pralinki. Wiadomo, że to zawsze udany upominek, z którego każdy się ucieszy. W naszym sklepie mamy dla was szeroki wybór czekoladek pięknie zapakowanych, gotowych do wręczenia gościom, bądź pozostawienia w misach na stole z łakociami. Jak na przykład nasz bestseller, belgijskie czekoladki komunijne z Hostią zapakowane w złotko. Na czekoladce znajduję się także napis “Dziękujemy”. Jeśli nasza Komunia Święta utrzymana jest w kwiatowym wystroju, czekoladki z motywem kwiatów wiśni, piwonii, róż także znajdują się na naszej stronie. Wszystkie te czekoladki są również różowe. Po otwarciu pięknego opakowania będzie to z pewnością miły akcent wyróżniający się. Oprócz czekoladek można także postawić na praliny czy cukierki. Starannie zapakowana czekoladowa pralina w kształcie serca, owinięta czerwoną folijką. W środku gości znajdą także krótki liścik z podziękowaniem za przybycie na przyjęcie komunijne. Wiemy, że w maju potrafi być naprawdę gorąco, aby wszystko się udało tego dnia i czekolada się nie roztopiła od upałów, proponujemy owocowy cukierek z motywem serduszka starannie zapakowany z gotowym liścikiem. Przyjemny sposób podziękowania za obecność. Ciasteczka z wróżbą to nieodłączny element kultury azjatyckiej, w naszej coraz bardziej zyskuję na popularności. Jest to ciekawa forma podziękowania połączona z zabawą. Gwarantujemy, że nasze wróżby wywołają tylko uśmiechy na twarzach gości. Może to być fajna forma zabawy i integracji zgromadzonych rodzin i bliskich. 

czekoladki komunijne z hostią

Bestseller na podziękowania dla gości komunijnych - czekoladki ze złotą Hostią

Aniołki na upominki dla gości na Komunię

Jeśli upominek ma pozostać z gościem na troszkę dłużej, a nasz budżet jest wystarczająco spory, proponujemy obdarować przybyłych gości małą figurką aniołka z masy alabastrowej. Aniołek występuje w czterech rodzajach i wykonany jest z największą dbałością o szczegóły. Goście na pewno zechcą postawić pamiątkę na półce w domu. Następną propozycją jest drewniany aniołek zawieszony na sznureczku. Może on być wykorzystany jako ozdoba choinkowa czy breloczek do kluczy. Ostatnią naszą propozycją na upominek dla gości komunijnych jest drewniana dziesiątka różańca w efektownym opakowaniu z motywem złotej hostii. W środku znajduję się liścik z podziękowaniami za obecność w tym szczególnym dniu. 

aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek białe skrzydełka - jedno z popularniejszych podziękowań na przyjęcie komunijne

Gotowe upominki na Pierwszą Komunię Świętą

Jeżeli zależy Wam na tym, by wręczyć gościom już gotowe podziękowania warto wybrać zapakowane zestawy upominków komunijnych. Umieszczona w foliowych woreczkach w komplecie wraz z bilecikiem aniołki, czekoladki, praliny czy cukierki oczarują naszych najbliższych. Wybór takiego upominku pozwoli oszczędzić cenny czas. Dzięki akcentom Hostii i tekstowi podziękowania idealnie podkreślają komunijny charakter. Jednym z najpopularniejszych prezentów jest drewniana dziesiątka różańca pięknie zapakowana w woreczek z bilecikiem, kokardką i motywem IHS. Jej naturalny wydźwięk i solidne wykonanie sprawia, że to świetna propozycja na Pierwszą Komunię.

dziesiątka różańca upominek dla gości komunijnych

Drewniana dziesiątka różańca w opakowaniu - pomysł na upominek dla gości komunijnych

Obdarowanie gości w tym szczególnym dniu jakim jest Pierwsza Komunia Święta stało się bardzo modne. Jest to miły gest który z pewnością zostanie zapamiętany i doceniony. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Uniwersalne upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki

Personalizowane upominki dla gości komunijnych

Słodycze do pudełeczek

Dodatki do prezencików

Pudełka na ciasto dla gości