Nowe produkty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków na Komunię powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy też słoik słodkiego miodu. Sentymentalne pamiątki w ramce będą się miło kojarzyć z dniem sakramentu. Na pewno poczują się wyróżnieni i wdzięczni za naszą pamięć. Krótki wierszyk sprawi, że na pewno będą wzruszeni.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Najważniejsza osobą każdej Komunii Świętej jest nasza pociecha, która tego dnia przystępuję do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy zgromadzeni goście komunijni są ważni. To każdy z osobna wprowadza niepowtarzalną atmosferę. Są jednak osoby szczególnie ważne. Chrzestni naszych dzieci to praktycznie drudzy rodzice. W dniu Chrztu Świętego obiecywali troszczyć się, wychowywać, modlić się za swoich chrześniaków. Ogromną rolę w życiu dziecka odgrywają także dziadkowie. Zawsze chętnie służą pomocą. Warto więc podziękować im w szczególny sposób. Dlatego tak ważne są eleganckie i oryginalne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą.

Jak podziękować Chrzestnym i Dziadkom na Komunii dziecka?

Jeśli pragniemy wyszczególnić jak wielką rolę w życiu dziecka odegrali jego dziadkowie czy chrzestni możemy to zrobić poprzez wręczenie wyjątkowego podziękowania umieszczonego w bogato ozdobionej tubie. Podziękowanie w tubie na Pierwszą Komunię wypisane jest na grubym, połyskującym papierze najwyższej jakości, ozdobionym elementami hostii lub lilii. Podziękowania są personalizowane osobno dla babci, dziadka, ojca chrzestnego i matki chrzestnej. Jeśli chcemy żeby podarunek również cieszył oko, idealnym rozwiązaniem będzie figurka drewnianego aniołka z filcowymi skrzydłami. Aniołek trzyma w rękach serduszko na którym widnieje napis “Dziękuję Ci…”. Dziadom oraz chrzestnym na pewno łezka w oku się zakręci, a aniołek zajmie honorowe miejsce na półce. Prezent o wydźwięku bardziej religijnym który chcemy ofiarować najbliższym to perłowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełku. W środku na wieczku znajduję się liścik z personalizowanym tekstem. Cudowny i trwały sposób wyrażenia wdzięczności dla naszych dziadków lub chrzestnych. 

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków najpiękniejsze propozycje

Jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą to kryształowa dziesiątka różańca umieszczona w drewnianym pudełeczku. Skrzyneczka wykonana jest w naturalnego drewna w jasnym kolorze, dekorowana karteczką z ozdobną grafiką, tekstem i imieniem dziecka. Wewnątrz znalazła się właśnie bogato dekorowana dziesiątka różańca umieszczona w woreczku z organzy. To przepiękne podziękowanie oczarowuje pieczołowitym wykonaniem i swoją niebanalnością.

podziękowanie dla chrzestnych komunia dziesiątka różańca

Kryształowa dziesiątka różańca na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków

Kolejna propozycja to aniołek na podziękowanie komunijne wykonany ze słomy. Słomkowy aniołek w skrzyneczce, ułożony na naturalnej jucie posiada ekologiczny i bardzo modny obecnie naturalny wydźwięk. Wygląda przepięknie i wspaniale wpisuje się w charakter przyjęcia komunijnego. Dekorowany personalizowaną karteczką z dedykacją wygląda bardzo oryginalnie.

podziekowanie dla chrzestnych aniołek

Słomkowy aniołek w skrzyneczce na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą

Podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków - słodkości

Niebanalnym rozwiązaniem na prezent dla Chrzestnych i Dziadków jest także słoiczek z polskim miodem wielokwiatowym. Prezent znajduję się w drewnianej skrzyni, która na pewno znajdzie inne zastosowanie po opróżnieniu zawartości. Dziadkowie lub chrzestni otrzymają personalizowany miód z pałeczką do miodu oraz dekoracją ze słonecznikiem. Aby zwykła tabliczka czekolady prezentowała się elegancko i niepowtarzalnie należy umieścić ją w pięknym opakowaniu na czekoladę. Czekoladownik udekorowany jest naklejką z tekstem podziękowania dla chrzestnych czy dziadków oraz imieniem dziecka. Pudełko ozdobione jest motywem srebrnej hostii z srebrną wstęgą. Drewniane pudełko, a w środku kolejne małe pudełeczko z niespodzianką. Prezentem są cukierki, zapakowane w kartonowe pudełeczko w kształcie serca oraz liścik z tekstem podziękowania. Styl granatowej anemony sprawdzi się idealnie na Komunię dla chłopca. Jeśli chcemy, aby nasi dziadkowie poczuli się jeszcze bardziej wyróżnieni, proponujemy drewniane pudełeczko, a w środku czekoladki. Najwyższej jakości, przepyszne belgijskie słodkości. Pudełko zawiera także liścik z podziękowaniem, a to co wyróżnia ten prezent to dedykacja z imieniem babci lub dziadka. Na pewno dziadkowie poczują się wyjątkowo po otrzymaniu takiego upominku od wnuka czy wnuczki.

Czekoladownik na I Komunię ŚwiętąCzekoladownik ze srebrnymi akcentami na podziękowanie dla gości z okazji I Komunii Świętej