Nowe produkty

Promocje

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy też słoik ...

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy też słoik słodkiego miodu. Sentymentalne pamiątki w ramce będą się miło kojarzyć z dniem sakramentu. Na pewno poczują się wyróżnieni i wdzięczni za naszą pamięć. Krótki wierszyk sprawi, że na pewno będą wzruszeni.

Więcej

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków Jest 58 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów
 • 44,98 zł

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wyjątkowo eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Przepiękna perełkowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełeczku z personalizacją zachwyci najbliższych.

  44,98 zł
 • 39,98 zł

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wspaniały prezent dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka, który pozwoli w piękny sposób podziękować im za przybycie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Śliczne drewniane pudełeczko ozdobione personalizowaną karteczką z uroczą dedykacją oraz...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom na przyjęciu komunijnym? Wspaniałą propozycją jest przepiękne podziękowanie w postaci drewnianego pudełeczka z personalizacją i dekoracyjnymi zdobieniami ze sklejki drewnianej.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowo słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego. Drewniane pudełeczko wypełnione słodkimi cukierkami z motywem serca oraz opatrzone karteczką z piękną dedykacją i imieniem dziecka zauroczy najbliższych. Wspaniała propozycja na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków Waszej córki, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Drewniana skrzyneczka wypełniona ślicznym pudełeczkiem ze słodkościami oraz karteczką z uroczą dedykacją i personalizacją prezentuje się wspaniale!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego w postaci pudełeczka wypełnionego cudownymi upominkami. W drewnianej skrzyneczce umieszczone zostały pyszne, mleczne czekoladki z motywem srebrnej Hostii oraz zapachowe ozdoby. Całość opatrzona jest personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz wspaniałą dedykacją.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowo eleganckie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków przygotowane specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Pudełko wykonane z jasnego drewna wypełnione mlecznymi czekoladkami oraz złotą figurką postaci trzymającej dziecko na rękach prezentuje się przepięknie! Najbliższe osoby będą zachwycone i zauroczone tak cudownym...

  39,98 zł
 • 49,98 zł

  Wyjątkowo słodkie podziękowanie dla Dziadków przygotowane specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. Drewniane pudełeczko wypełnione pysznymi, mlecznymi czekoladki z motywem Srebrnej Hostii zachwyci najbliższych. Wewnątrz znajduje się również personalizowana karteczka zdobiona elegancką grafiką Hostii, imieniem dziecka oraz uroczą dedykacją.

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Babci i Dziadka od dziecka, które przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Drewniane pudełeczko wypełnione pysznymi, belgijskimi czekoladkami ozdobionymi motywem złotej Hostii zachwyci i zauroczy ukochanych Dziadków. Całość opatrzona została personalizowaną karteczką z cudownym tekstem podziękowania, imieniem...

  49,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniały upominek dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka, który w cudowny sposób podziękuje im za miłość i przybycie na uroczystość. Drewniane pudełeczko opatrzone karteczką z uroczą dedykacją oraz imieniem dziecka zachwyci najbliższych. Wewnątrz skrzyneczki znajdują mleczne czekoladki w złotym papierku oraz drewniany aniołek...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Drewniane pudełeczko wypełnione pięknymi upominkami w postaci zapachowych ozdób oraz piankowego kwiatka w wyjątkowy sposób podziękuje Chrzestnym i Dziadkom dziecka. Dzięki personalizowanej karteczce z imieniem dziecka i uroczą dedykacją podziękowanie prezentuje się wspaniale! Idealna propozycja upominku dla najbliższych z okazji I Komunii Świętej.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniała propozycja na upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka, które przystępuje do sakramentu I Komunii Świętej. Drewniane pudełeczko ozdobione personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa prezentuje się wyjątkowo elegancko. We wnętrzu skrzyneczki znajdują się również pyszne czekoladki w...

  39,98 zł
 • 29,98 zł

  Jak podziękować Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom dziecka komunijnego? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełeczko w kolorze naturalnego drewna. We wnętrzu skrzyneczki znajduje się pudełeczko w kształcie serca ozdobione motywem delikatnych kwiatów w kremowym kolorze oraz wypełnione słodkościami. Tak przygotowany upominek zachwyci najbliższych!

  29,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękna propozycja podziękowania dla matki chrzestnej lub babci zamknięta w drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się bransoletka wraz z czekoladkami. Pozwoli to wyrazić wdzięczność za przybycie w bardzo oryginalny sposób. Skrzyneczka jest bardzo nowoczesna dlatego pasuje do każdego motywu przyjęcia.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękne podziękowania dla ojca chrzestnego lub dziadka zamknięte w drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się figurka aniołka oraz czekoladki. Dzięki temu możemy w oryginalny sposób podziękować tym ważnym dla dziecka osobom za przybycie. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna zdobione napisem dziękuje.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Urocze podziękowanie z Pierwszej Komunii Świętej dla Chrzestnych lub Dziadków zamknięte w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz opakowania znajdują się  mleczne czekoladki z napisem "Dziękujemy". Całość prezentuje się niesamowicie. Takie podziękowanie może posłużyć również jako pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
 • 22,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego, które pozwoli w cudowny sposób wyrazić wdzięczność. Drewniane pudełeczko opatrzone karteczką z personalizacją, uroczą dedykacją i imieniem dziecka zauroczy najbliższych! Wnętrze skrzyneczki wypełnione zostało pudełeczkiem w kształcie serca z cukierkami oraz bilecikiem z...

  22,98 zł
 • 39,98 zł

  Ręcznie wykonane przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka, które w cudowny sposób wyrazi wdzięczność najbliższym. Podziękowanie w postaci drewnianego pudełeczka wypełnione zostało uroczym koronkowym aniołkiem z kryształowym serduszkiem. Wnętrze opatrzone jest również personalizowaną karteczką z...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków, które w wyjątkowy sposób pozwoli podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość Komunii Świętej dziecka. Drewniane pudełeczko opatrzone personalizowaną karteczką z uroczą dedykacją oraz ozdobione drewnianym, ażurowym aniołkiem prezentuje się wspaniale!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków przygotowane specjalnie z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Słomkowy aniołek trzymający w rączkach serduszko umieszczony w drewnianym pudełeczku pozwoli w uroczy sposób wyrazić miłość i wdzięczność...

  39,98 zł
 • 89,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Dziadków w postaci pysznych, polskich miodów umieszczonych w drewnianych nosidłach. Zestaw miodów ozdobiony jest naklejkami z imieniem dziecka i napisem Słodkie Podziękowanie, dzięki czemu tak przygotowany upominek zauroczy najbliższych. Ekskluzywna propozycja na podziękowanie Dziadkom z okazji przyjęcia przez dziecko...

  89,98 zł
 • 25,98 zł

  Słoik pysznego, wielokwiatowego miodu to wyjątkowa propozycja na słodkie upominki dla gości komunijnych. Miód ozdobiony jest personalizowaną etykietką z imieniem dziecka oraz napisem Słodkie podziękowanie.

  25,98 zł
 • 29,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Chrzestnych i Dziadkom dziecka podczas uroczystości I Komunii Świętej? Wspaniałą propozycją jest podziękowanie w drewnianej ramce w biało-złotej kolorystyce z cudowną dedykacją. Całość prezentuje naprawdę pięknie i elegancko!

  29,98 zł
 • 29,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków umieszczone w ramce to wyjątkowa propozycja upominku dla najbliższych na I Komunię Świętą dziecka. Podziękowanie zostało ozdobione delikatnym motywem konwalii i uroczą dedykacją. Całość prezentuje się pięknie i elegancko.

  29,98 zł
 • 8,98 zł

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków, które w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność podczas I Komunii Świętej. Podziękowanie ozdobione zostało motywem Hostii, które wspaniale podkreśla charakter uroczystości.

  8,98 zł
 • 44,98 zł

  Bombonierka wypełniona śmietankowymi krówkami to idealny sposób na wyjątkowe podziękowania. Personalizowane pudełko z grafiką kwiatów piwonii prezentuje się niesamowicie. To wspaniała propozycja podziękowań na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Dziadkowie lub Chrzestni na pewno będą wzruszeni otrzymując taki upominek.

  44,98 zł
 • 39,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Matki lub Ojca Chrzestnego dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Bombonierka wypełniona słodkimi czekoladkami i ozdobiona personalizowaną naklejką ze śliczną grafiką kwiatów wiśni, imieniem dziecka i uroczym tekstem podziękowania zauroczy najbliższych.

  39,98 zł
 • 12,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane specjalnie na okazję Pierwszej Komunii Świętej! Personalizowane pudełko na czekoladę zdobione naklejką z imieniem dziecka, piękną dedykacją oraz motywem Złotej Hostii zachwyci najbliższych.

  12,98 zł
 • 12,98 zł

  Wyjątkowy sposób, aby podziękować Chrzestnym i Dziadkom dziecka podczas uroczystości I Komunii Świętej? Wspaniałą propozycją jest eleganckie pudełko na czekoladę zdobione naklejką z imieniem dziecka, piękną dedykacją oraz motywem Srebrnej Hostii.

  12,98 zł
 • 12,98 zł

  Eleganckie pudełko na tabliczkę czekolady ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz piękną dedykacją. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować Chrzestnym i Dziadkom dziecka komunijnego.

  12,98 zł
 • 12,98 zł

  Eleganckie pudełko na tabliczkę czekolady ozdobione motywem delikatnych kwiatów w biało-granatowej kolorystyce to idealny wybór na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Fantastyczna propozycja na uroczystość z okazji I Komunii Świętej chłopca.

  12,98 zł
 • 6,98 zł

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych, Dziadków oraz wszystkich gości w postaci pudełka na czekoladkę. Czekoladownik ozdobiony jest minimalistyczną grafiką gałązki konwalii oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Czekolada w białym pudełku z kokardką, którą należy samodzielnie przewiązać prezentuje się wspaniale!

  6,98 zł
 • 6,98 zł

  Przepiękne pudełko na tabliczkę czekolady zdobione motywem delikatnych kwiatów w różowej kolorystyce. Wspaniała propozycja, aby podziękować najbliższym za przybycie na wyjątkową uroczystość dziecka. Fantastyczny dodatek na Komunię lub Chrzest dziewczynki, która idealnie uzupełnia kolekcję dekoracji i dodatków Subtelny Róż.

  6,98 zł
 • 25,98 zł

  Piękna propozycja na podziękowanie dla Matki Chrzestnej, która świetnie sprawdzi się na Komunii Świętej lub Chrzcie dziecka. Podziękuje za przybycie i wkład w wychowanie maluszka. Przepiękny duży drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami i sercem wygląda wspaniale, a solidne wykonanie sprawia, że na pewno spodoba się bliskim.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Rewelacyjny pomysł na prezent dla Ojca Chrzestnego. Duży drewniany anioł z filcowymi skrzydłami i dedykacją to propozycja, która zachwyci wujka. Aniołek pasuje na podziękowanie nie tylko na Chrzest Święty, ale także na Pierwszą Komunię Świętą.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami to dodatek, obok którego nie można przejść obojętnie. Aniołek trzyma w dłoniach serduszko z dedykacją dla Babci. Pięknie podziękuje jej w dniu Pierwszej Komunii lub Chrztu dziecka.

  25,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów

Szczególni goście Pierwszej Komunii Świętej - Rodzice Chrzestni oraz Dziadkowie

Najważniejsza osobą każdej Komunii Świętej jest nasza pociecha, która tego dnia przystępuję do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy zgromadzeni goście komunijni są ważni. To każdy z osobna wprowadza niepowtarzalną atmosferę. Są jednak osoby szczególnie ważne. Chrzestni naszych dzieci to praktycznie drudzy rodzice. W dniu Chrztu Świętego obiecywali troszczyć się, wychowywać, modlić się za swoich chrześniaków. Ogromną rolę w życiu dziecka odgrywają także dziadkowie. Zawsze chętnie służą pomocą. Warto więc podziękować im w szczególny sposób. Dlatego tak ważne są eleganckie i oryginalne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą.

Jak podziękować Chrzestnym i Dziadkom na Komunii dziecka?

Jeśli pragniemy wyszczególnić jak wielką rolę w życiu dziecka odegrali jego dziadkowie czy chrzestni możemy to zrobić poprzez wręczenie wyjątkowego podziękowania umieszczonego w bogato ozdobionej tubie. Podziękowanie w tubie na Pierwszą Komunię wypisane jest na grubym, połyskującym papierze najwyższej jakości, ozdobionym elementami hostii lub lilii. Podziękowania są personalizowane osobno dla babci, dziadka, ojca chrzestnego i matki chrzestnej. Jeśli chcemy żeby podarunek również cieszył oko, idealnym rozwiązaniem będzie figurka drewnianego aniołka z filcowymi skrzydłami. Aniołek trzyma w rękach serduszko na którym widnieje napis “Dziękuję Ci…”. Dziadom oraz chrzestnym na pewno łezka w oku się zakręci, a aniołek zajmie honorowe miejsce na półce. Prezent o wydźwięku bardziej religijnym który chcemy ofiarować najbliższym to perłowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełku. W środku na wieczku znajduję się liścik z personalizowanym tekstem. Cudowny i trwały sposób wyrażenia wdzięczności dla naszych dziadków lub chrzestnych. 

Najpiękniejsze podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą to kryształowa dziesiątka różańca umieszczona w drewnianym pudełeczku. Skrzyneczka wykonana jest w naturalnego drewna w jasnym kolorze, dekorowana karteczką z ozdobną grafiką, tekstem i imieniem dziecka. Wewnątrz znalazła się właśnie bogato dekorowana dziesiątka różańca umieszczona w woreczku z organzy. To przepiękne podziękowanie oczarowuje pieczołowitym wykonaniem i swoją niebanalnością.

podziękowanie dla chrzestnych komunia dziesiątka różańca

Kryształowa dziesiątka różańca na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków

Kolejna propozycja to aniołek na podziękowanie komunijne wykonany ze słomy. Słomkowy aniołek w skrzyneczce, ułożony na naturalnej jucie posiada ekologiczny i bardzo modny obecnie naturalny wydźwięk. Wygląda przepięknie i wspaniale wpisuje się w charakter przyjęcia komunijnego. Dekorowany personalizowaną karteczką z dedykacją wygląda bardzo oryginalnie.

podziekowanie dla chrzestnych aniołek

Słomkowy aniołek w skrzyneczce na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą

Na podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków warto wybrać także słodkości

Niebanalnym rozwiązaniem na prezent dla Chrzestnych i Dziadków jest także słoiczek z polskim miodem wielokwiatowym. Prezent znajduję się w drewnianej skrzyni, która na pewno znajdzie inne zastosowanie po opróżnieniu zawartości. Dziadkowie lub chrzestni otrzymają personalizowany miód z pałeczką do miodu oraz dekoracją ze słonecznikiem. Aby zwykła tabliczka czekolady prezentowała się elegancko i niepowtarzalnie należy umieścić ją w pięknym opakowaniu na czekoladę. Czekoladownik udekorowany jest naklejką z tekstem podziękowania dla chrzestnych czy dziadków oraz imieniem dziecka. Pudełko ozdobione jest motywem srebrnej hostii z srebrną wstęgą. Drewniane pudełko, a w środku kolejne małe pudełeczko z niespodzianką. Prezentem są cukierki, zapakowane w kartonowe pudełeczko w kształcie serca oraz liścik z tekstem podziękowania. Styl granatowej anemony sprawdzi się idealnie na Komunię dla chłopca. Jeśli chcemy, aby nasi dziadkowie poczuli się jeszcze bardziej wyróżnieni, proponujemy drewniane pudełeczko, a w środku czekoladki. Najwyższej jakości, przepyszne belgijskie słodkości. Pudełko zawiera także liścik z podziękowaniem, a to co wyróżnia ten prezent to dedykacja z imieniem babci lub dziadka. Na pewno dziadkowie poczują się wyjątkowo po otrzymaniu takiego upominku od wnuka czy wnuczki.

Czekoladownik na I Komunię ŚwiętąCzekoladownik ze srebrnymi akcentami na podziękowanie dla gości z okazji I Komunii Świętej

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Uniwersalne upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki

Personalizowane upominki dla gości komunijnych

Słodycze do pudełeczek

Dodatki do prezencików

Pudełka na ciasto dla gości