Nowe produkty

Promocje

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków na Komunię powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy...

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków na Komunię powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy też słoik słodkiego miodu. Sentymentalne pamiątki w ramce będą się miło kojarzyć z dniem sakramentu. Na pewno poczują się wyróżnieni i wdzięczni za naszą pamięć. Krótki wierszyk sprawi, że na pewno będą wzruszeni.

Więcej

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Dziesiątka Różańca
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...
  2 Opinie

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wyjątkowo eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Przepiękna perełkowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełeczku z personalizacją zachwyci najbliższych.

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków craft Duża Hostia
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków...

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wspaniały prezent dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka, który pozwoli w piękny sposób podziękować im za przybycie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Śliczne drewniane pudełeczko ozdobione personalizowaną karteczką z uroczą dedykacją oraz...

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków craft Pierwsza Komunia
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków...

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom na przyjęciu komunijnym? Wspaniałą propozycją jest przepiękne podziękowanie w postaci drewnianego pudełeczka z personalizacją i dekoracyjnymi zdobieniami ze sklejki drewnianej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku Lovely Peony
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Wyjątkowo słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego. Drewniane pudełeczko wypełnione słodkimi cukierkami z motywem serca oraz opatrzone karteczką z piękną dedykacją i imieniem dziecka zauroczy najbliższych. Wspaniała propozycja na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej!

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku Z dziewczynką Liliowe Love
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków Waszej córki, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Drewniana skrzyneczka wypełniona ślicznym pudełeczkiem ze słodkościami oraz karteczką z uroczą dedykacją i personalizacją prezentuje się wspaniale!

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię w pudełku Zapachowe Aniołki
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego w postaci pudełeczka wypełnionego cudownymi upominkami. W drewnianej skrzyneczce umieszczone zostały pyszne, mleczne czekoladki z motywem srebrnej Hostii oraz zapachowe ozdoby. Całość opatrzona jest personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz wspaniałą dedykacją.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Komunia w Srebrze
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z...

  Jak podziękować Chrzestnym lub Dziadkom? Skrzyneczka z czekoladkami to najlepsza propozycja. Wykonana z naturalnego wnętrza w jasnym kolorze z wieczkiem dekorowanym napisem "Dziękuję". Wewnątrz pudełeczka ukryte są belgijskie czekoladki oraz kartka z tekstem podziękowania. Całość zdobiona jest grafiką srebrnej koronki.

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z IMIENIEM Komunia w Złocie
  44,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Z...

  Drewniana skrzyneczka z czekoladkami to wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków. Pudełko wykonane z naturalnego drewna w jasnym kolorze prezentuje się bardzo szykownie. Taki upominek na pewno zachwyci te tak ważne osoby. Wewnątrz znajduje się karteczka z tekstem podziękowań i imieniem dziecka.

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie Złoto
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Wyjątkowo eleganckie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków przygotowane specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Pudełko wykonane z jasnego drewna wypełnione mlecznymi czekoladkami oraz złotą figurką postaci trzymającej dziecko na rękach prezentuje się przepięknie! Najbliższe osoby będą zachwycone i zauroczone tak cudownym...

  39,98 zł
 • SKRZYNECZKA pełna czekoladek podziękowanie dla Dziadków SREBRNE
  49,98 zł
  SKRZYNECZKA pełna czekoladek podziękowanie...

  Wyjątkowo słodkie podziękowanie dla Dziadków przygotowane specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. Drewniane pudełeczko wypełnione pysznymi, mlecznymi czekoladki z motywem Srebrnej Hostii zachwyci najbliższych. Wewnątrz znajduje się również personalizowana karteczka zdobiona elegancką grafiką Hostii, imieniem dziecka oraz uroczą dedykacją.

  49,98 zł
 • SKRZYNECZKA pełna czekoladek podziękowanie dla Dziadków ZŁOTE
  49,98 zł
  SKRZYNECZKA pełna czekoladek podziękowanie...

  Wspaniałe podziękowanie dla Babci i Dziadka od dziecka, które przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Drewniane pudełeczko wypełnione pysznymi, belgijskimi czekoladkami ozdobionymi motywem złotej Hostii zachwyci i zauroczy ukochanych Dziadków. Całość opatrzona została personalizowaną karteczką z cudownym tekstem podziękowania, imieniem...

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku NA KOMUNIĘ Aniołek+czekoladki
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Wspaniały upominek dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą dziecka, który w cudowny sposób podziękuje im za miłość i przybycie na uroczystość. Drewniane pudełeczko opatrzone karteczką z uroczą dedykacją oraz imieniem dziecka zachwyci najbliższych. Wewnątrz skrzyneczki znajdują mleczne czekoladki w złotym papierku oraz drewniany aniołek...

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE na Komunię w drewnianym pudełku Kremowa Delikatność
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE na Komunię w drewnianym...

  Drewniane pudełeczko wypełnione pięknymi upominkami w postaci zapachowych ozdób oraz piankowego kwiatka w wyjątkowy sposób podziękuje Chrzestnym i Dziadkom dziecka. Dzięki personalizowanej karteczce z imieniem dziecka i uroczą dedykacją podziękowanie prezentuje się wspaniale! Idealna propozycja upominku dla najbliższych z okazji I Komunii Świętej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Z IMIENIEM Eukaliptus
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Komunię Z...
  1 Opinie

  Wspaniała propozycja na upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka, które przystępuje do sakramentu I Komunii Świętej. Drewniane pudełeczko ozdobione personalizowaną karteczką z imieniem dziecka oraz minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa prezentuje się wyjątkowo elegancko. We wnętrzu skrzyneczki znajdują się również pyszne czekoladki w...

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku Kremowe Anemony NA KOMUNIĘ
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Jak podziękować Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom dziecka komunijnego? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełeczko w kolorze naturalnego drewna. We wnętrzu skrzyneczki znajduje się pudełeczko w kształcie serca ozdobione motywem delikatnych kwiatów w kremowym kolorze oraz wypełnione słodkościami. Tak przygotowany upominek zachwyci najbliższych!

  29,98 zł
 • Podziękowanie dla Chrzestnej/Babci w pudełku bransoletka Konwalie
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci w...

  Piękne podziękowanie dla Matki Chrzestnej lub Babci w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się bransoletka oraz czekoladki a także tekst podziękowania przygotowany specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci w pudełku bransoletka Srebrno-Złota Komunia
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnej/Babci w...

  Piękna propozycja podziękowania dla matki chrzestnej lub babci zamknięta w drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się bransoletka wraz z czekoladkami. Pozwoli to wyrazić wdzięczność za przybycie w bardzo oryginalny sposób. Skrzyneczka jest bardzo nowoczesna dlatego pasuje do każdego motywu przyjęcia.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego/Dziadka w pudełku Aniołek Srebrno-Złota Komunia
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego/Dziadka w...

  Piękne podziękowania dla ojca chrzestnego lub dziadka zamknięte w drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się figurka aniołka oraz czekoladki. Dzięki temu możemy w oryginalny sposób podziękować tym ważnym dla dziecka osobom za przybycie. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna zdobione napisem dziękuje.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Zapach Piwonii
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Urocze podziękowanie z Pierwszej Komunii Świętej dla Chrzestnych lub Dziadków zamknięte w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz opakowania znajdują się  mleczne czekoladki z napisem "Dziękujemy". Całość prezentuje się niesamowicie. Takie podziękowanie może posłużyć również jako pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku Granatowe Anemony NA KOMUNIĘ
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Wyjątkowy upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków dziecka komunijnego, które pozwoli w cudowny sposób wyrazić wdzięczność. Drewniane pudełeczko opatrzone karteczką z personalizacją, uroczą dedykacją i imieniem dziecka zauroczy najbliższych! Wnętrze skrzyneczki wypełnione zostało pudełeczkiem w kształcie serca z cukierkami oraz bilecikiem z...

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w pudełku Koronkowy Anioł z kryształkiem
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w...

  Ręcznie wykonane przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka, które w cudowny sposób wyrazi wdzięczność najbliższym. Podziękowanie w postaci drewnianego pudełeczka wypełnione zostało uroczym koronkowym aniołkiem z kryształowym serduszkiem. Wnętrze opatrzone jest również personalizowaną karteczką z...

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Ażurowy Anioł +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków...

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków, które w wyjątkowy sposób pozwoli podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość Komunii Świętej dziecka. Drewniane pudełeczko opatrzone personalizowaną karteczką z uroczą dedykacją oraz ozdobione drewnianym, ażurowym aniołkiem prezentuje się wspaniale!

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Aniołek Słomkowy +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków...

  UWAGA! Wzory i wymiary pudełek mogą się delikatnie różnić od tych przedstawionych na stronie! Wspaniałe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków przygotowane specjalnie z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Słomkowy aniołek trzymający w rączkach serduszko umieszczony w drewnianym pudełeczku pozwoli w uroczy sposób wyrazić miłość i wdzięczność...

  39,98 zł
 • RAMKA podziękowanie z aniołkiem dla Chrzestnych/Dziadków
  29,98 zł
  RAMKA podziękowanie z aniołkiem dla...

  Ramka z aniołkiem to przepiękny prezent dla Chrzestnych i Dziadków z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz ramki znajduje się karteczka z motywem białej koronki, dedykacją oraz drewniany aniołek. Upominek nadaje się zarówno do postawiania na stoliku jak również do powieszenia na ścianie.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię LUX Lily of the Valley
  55,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Komunię w formie okrągłego pudełka z upominkami. Wewnątrz znajduję się pudełeczko w kształcie serca, czekoladownik oraz 10 czekoladek. Całość dekorowana jest grafika delikatnych gałązek konwalii, a pudełko przewiązane jest wstążką. Tak eleganckie podziękowanie na pewno wprawi w zachwyt obdarowane osoby.

  55,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię LUX Subtelny Róż
  55,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na...

  Podziękowanie komunijne umieszczone w okrągłym prezentowym pudełku. Wewnątrz umieszczone jest pudełeczko w kształcie serca, pudełko na czekoladę oraz dziesięć czekoladek dekorowanych grafiką kwiatów. Takie luksusowe podziękowanie wręczysz Rodzicom Chrzestnym lub Dziadkom. Będzie to wspaniała pamiątka tego dnia.

  55,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Zapach Piwonii Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Bombonierka wypełniona śmietankowymi krówkami to idealny sposób na wyjątkowe podziękowania. Personalizowane pudełko z grafiką kwiatów piwonii prezentuje się niesamowicie. To wspaniała propozycja podziękowań na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Dziadkowie lub Chrzestni na pewno będą wzruszeni otrzymując taki upominek.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków kraft Rustykalna Komunia Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Bombonierka z pysznymi, śmietankowymi krówkami to propozycja wyjątkowego podziękowania. Zamknięta w kratfowe kartonowe pudełeczko prezentuje się niesamowicie. Ozdobione delikatną grafiką koronki oraz imieniem dziecka i datą Komunii będzie często przywoływać miłe wspomnienia tej wyjątkowej uroczystości.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię biała Aniołki błękitne IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Szukasz oryginalnego pomysłu na podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków? Bombonierka ze słodkimi krówkami na pewno sprawi im wiele radości. Krówki owinięte są w papierki z literkami które razem tworzą napis "Dziękuję Ci". To na pewno wywoła zachwyt na wielu twarzach. Dodatkowo wieczko personalizowane jest tekstem podziękowań oraz imieniem dziecka i datą.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię kraft Anioł Stróż Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Cudowne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Słodkie, śmietankowe krówki zamknięte w kraftowym pudełeczku to upominek któremu nikt się nie oprze. Słodkości owinięte są w papierki z literkami, które razem tworzą napis "Dziękuję Ci". To wszystko sprawia, że prezent jest naprawdę wyjątkowy.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię kraft Aniołki Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Piękna bombonierka kraftowa wypełniona słodkimi, śmietankowymi krówkami. To przepiękny sposób na podziękowanie Chrzestnym lub Dziadkom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Krówki owinięte są w papierki z literkami, które tworzą napis "Dziękuję Ci". Ten wyjątkowy prezent na pewno sprawi wiele radości najbliższym.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z czekoladkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Eukaliptus
  39,98 zł
  BOMBONIERKA z czekoladkami dla...

  Efektowne podziękowanie dla rodziców Chrzestnych i Dziadków. Bombonierka z czekoladkami z pewnością zachwyci obdarowane osoby. Zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa, a także dedykacją z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Pudełeczko związane jest sznureczkiem z dwoma serduszkami.

  39,98 zł
 • BOMBONIERKA z czekoladkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Subtelny Róż
  39,98 zł
  BOMBONIERKA z czekoladkami dla...

  Bombonierka z czekoladkami do sposób na wyjątkowe podziękowanie. Komu je wręczyć? Prezent przygotowany jest dla Chrzestnych i Dziadków. Wewnątrz znajdują się mleczne czekoladki z różowej czekolady. Pudełko zdobione jest grafiką różowych kwiatów, imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Prezent będzie wyjątkową pamiątką Pierwszej Komunii Świętej.

  39,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków Komunia w Srebrze Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Szukasz wyjątkowego podziękowania dla Dziadków lub Rodziców Chrzestnych? Podaruj mi bombonierkę z personalizowanymi krówkami. Dzięki nie w piękny sposób wyrazisz swoją wdzięczność za ich przybycie na Pierwszą Komunię Świętą. Wewnątrz znajduje się dziesięć krówek personalizowanych imieniem dziecka, datą a także napisem "Dziękujemy". Tak przygotowany...

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Kielich i Hostia Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Bombonierka podziękowanie na Pierwszą Komunię Świętą dla Dziadków lub Chrzestnych. Bombonierka jest w postaci kartonowego pudełeczka wewnątrz którego ukryte jest 10personalizowanych krówek owiniętych w papierek z imieniem dziecka oraz datą Komunii. Tak piękny i trwały prezent będzie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków z okazji przybycia na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Kartonowe pudełeczko wewnątrz którego znajdują się personalizowane krówki. Każda z nich owinięta jest w papierek zdobiony grafiką delikatnych zielonych listków oraz napisem "Dziękujemy". Na wieczku opakowania znajduje się naklejka z tekstem...

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Szczególni goście Pierwszej Komunii Świętej - Rodzice Chrzestni oraz Dziadkowie

Najważniejsza osobą każdej Komunii Świętej jest nasza pociecha, która tego dnia przystępuję do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy zgromadzeni goście komunijni są ważni. To każdy z osobna wprowadza niepowtarzalną atmosferę. Są jednak osoby szczególnie ważne. Chrzestni naszych dzieci to praktycznie drudzy rodzice. W dniu Chrztu Świętego obiecywali troszczyć się, wychowywać, modlić się za swoich chrześniaków. Ogromną rolę w życiu dziecka odgrywają także dziadkowie. Zawsze chętnie służą pomocą. Warto więc podziękować im w szczególny sposób. Dlatego tak ważne są eleganckie i oryginalne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą.

Jak podziękować Chrzestnym i Dziadkom na Komunii dziecka?

Jeśli pragniemy wyszczególnić jak wielką rolę w życiu dziecka odegrali jego dziadkowie czy chrzestni możemy to zrobić poprzez wręczenie wyjątkowego podziękowania umieszczonego w bogato ozdobionej tubie. Podziękowanie w tubie na Pierwszą Komunię wypisane jest na grubym, połyskującym papierze najwyższej jakości, ozdobionym elementami hostii lub lilii. Podziękowania są personalizowane osobno dla babci, dziadka, ojca chrzestnego i matki chrzestnej. Jeśli chcemy żeby podarunek również cieszył oko, idealnym rozwiązaniem będzie figurka drewnianego aniołka z filcowymi skrzydłami. Aniołek trzyma w rękach serduszko na którym widnieje napis “Dziękuję Ci…”. Dziadom oraz chrzestnym na pewno łezka w oku się zakręci, a aniołek zajmie honorowe miejsce na półce. Prezent o wydźwięku bardziej religijnym który chcemy ofiarować najbliższym to perłowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełku. W środku na wieczku znajduję się liścik z personalizowanym tekstem. Cudowny i trwały sposób wyrażenia wdzięczności dla naszych dziadków lub chrzestnych. 

Najpiękniejsze podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą to kryształowa dziesiątka różańca umieszczona w drewnianym pudełeczku. Skrzyneczka wykonana jest w naturalnego drewna w jasnym kolorze, dekorowana karteczką z ozdobną grafiką, tekstem i imieniem dziecka. Wewnątrz znalazła się właśnie bogato dekorowana dziesiątka różańca umieszczona w woreczku z organzy. To przepiękne podziękowanie oczarowuje pieczołowitym wykonaniem i swoją niebanalnością.

podziękowanie dla chrzestnych komunia dziesiątka różańca

Kryształowa dziesiątka różańca na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków

Kolejna propozycja to aniołek na podziękowanie komunijne wykonany ze słomy. Słomkowy aniołek w skrzyneczce, ułożony na naturalnej jucie posiada ekologiczny i bardzo modny obecnie naturalny wydźwięk. Wygląda przepięknie i wspaniale wpisuje się w charakter przyjęcia komunijnego. Dekorowany personalizowaną karteczką z dedykacją wygląda bardzo oryginalnie.

podziekowanie dla chrzestnych aniołek

Słomkowy aniołek w skrzyneczce na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą

Na podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków warto wybrać także słodkości

Niebanalnym rozwiązaniem na prezent dla Chrzestnych i Dziadków jest także słoiczek z polskim miodem wielokwiatowym. Prezent znajduję się w drewnianej skrzyni, która na pewno znajdzie inne zastosowanie po opróżnieniu zawartości. Dziadkowie lub chrzestni otrzymają personalizowany miód z pałeczką do miodu oraz dekoracją ze słonecznikiem. Aby zwykła tabliczka czekolady prezentowała się elegancko i niepowtarzalnie należy umieścić ją w pięknym opakowaniu na czekoladę. Czekoladownik udekorowany jest naklejką z tekstem podziękowania dla chrzestnych czy dziadków oraz imieniem dziecka. Pudełko ozdobione jest motywem srebrnej hostii z srebrną wstęgą. Drewniane pudełko, a w środku kolejne małe pudełeczko z niespodzianką. Prezentem są cukierki, zapakowane w kartonowe pudełeczko w kształcie serca oraz liścik z tekstem podziękowania. Styl granatowej anemony sprawdzi się idealnie na Komunię dla chłopca. Jeśli chcemy, aby nasi dziadkowie poczuli się jeszcze bardziej wyróżnieni, proponujemy drewniane pudełeczko, a w środku czekoladki. Najwyższej jakości, przepyszne belgijskie słodkości. Pudełko zawiera także liścik z podziękowaniem, a to co wyróżnia ten prezent to dedykacja z imieniem babci lub dziadka. Na pewno dziadkowie poczują się wyjątkowo po otrzymaniu takiego upominku od wnuka czy wnuczki.

Czekoladownik na I Komunię ŚwiętąCzekoladownik ze srebrnymi akcentami na podziękowanie dla gości z okazji I Komunii Świętej

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Uniwersalne upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki

Personalizowane upominki dla gości komunijnych

Słodycze do pudełeczek

Dodatki do prezencików

Pudełka na ciasto dla gości