Informacja

Nowe produkty

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełeczka i woreczki komunijne na upominki z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wyjątkowy prezent wymaga niecodziennej oprawy. Stworzone z najlepszych materiałów, ozdobione pięknymi motywami komunijnymi i kwiatowymi opakowana na prezent mają przeróżne kształty i rozmiary. Pudełka ozdobne cieszą oko i pięknie prezentują się na stole komunijnym. Podobnie jak delikatne woreczki z organzy, które sprawdzą się idealnie do wręczania upominków ,a także dekoracja. Jeśli chodzi o zawartość pudełeczka najlepiej sprawdzą się tutaj oczywiście słodycze, które ucieszą nawet najmłodszych gości. 

Pudełeczka i woreczki na upominki  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów

Prezenty dla gości komunijnych

Wręczanie drobnych upominków gościom od kilku lat staje się coraz bardziej modne. Jest to miły gest, który pokazuję naszą wdzięczność za przybycie. Podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecko zostaje obdarowane przeróżnymi prezentami, kwiatami, słodkościami. W podzięce za nie może pomóc mały drobiazg który otrzymają na przyjęciu komunijnym. Gości najbardziej cieszą spersonalizowane upominki, czyli na przykład z imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz ręcznie przygotowane. Czują się wtedy wyjątkowo i szczególnie, bo wiedzą, że ktoś poświęcił swój czas na stworzenie prezenciku. 

Pudełeczka i woreczki z organzy

Aby całość prezentowała się elegancko warto mały drobiazg w postaci słodkości czy figurki pięknie zapakować, wybierając do tych celów pudełeczka lub woreczki na upominki dla gości komunijnych. Jednym z przykładów są prześliczne pudełeczka serca na Komunię Świętą. Wtedy prezent będzie także pełnił funkcje ozdobną stołu. Do zdobnych pudełeczek można włożyć czekoladki, cukierki, praliny, a także małą figurkę aniołka czy przypinkę. W naszym sklepie pudełeczka przyjmują różne kształty. Są ponadczasowe kwadratowe kartoniki przyozdobione motywami nawiązującymi do sakramentu jak: hostie czy złoty kielich oraz przewiązane wstążką z kokardą. Znajdą się także pudełka w kształcie serca z motywem anemony idealne na komunię dla chłopca oraz w różowe kwiaty idealne na komunię dla dziewczynki. Pudełeczka na uroczystość dla dziewczynki powinny być urocze, subtelne i delikatne. Najczęściej dekorowane symbolami kwiatowymi, w odcieniach różu czy ciepłych barwach. Każde pięknie ozdobione spersonalizowaną etykietą, opasane kokardką.

pudełeczka serca z hostią na Komunię

Eleganckie pudełeczka serca ze Złotą Hostią - piękne opakowania na słodycze komunijne

By podkreślić komunijny klimat proponujemy piękne pudełeczka aniołki na upominki dla gości. Motyw ten niewątpliwie pięknie wpasuję się w uroczystość i efektownie ozdobi stół. Aniołki przyodziane są w kokardki oraz naklejki z wypisanym imieniem dziecka, datą Pierwszej Komunii Świętej oraz słowem “Dziękuję”. Naklejki różnią się od siebie motywem. Mogą to być delikatne listki, majowe konwalie, złoty kielich Eucharystyczny, hostia, piwonię. Naszym bestsellerem są dostępne tylko u nas pudełeczka w kształcie alby. Jest to z pewnością najbardziej kojarzący się z dniem Pierwszej Komunii Świętej element, który można użyć do dekoracji. Pudełka posiadają złoty sznurek, który pomaga związać karton, ale jest także elementem upiększającym. Nie ważne czy to Komunia dziewczynki  czy Komunia chłopca to pudełeczko sprawdzi się w obu przypadkach. Kolejnym oryginalnym i słodkim rozwiązaniem są małe paterki z przykryciem, które idealnie pomieszczą jedną pralinę. Efekt na stole będzie znakomity, a gości docenią pomysłowość i prześliczny wynik końcowy.

pudełeczka na komunię alba

Bestsellerowe podziękowania na Komunię Świętą - pudełeczka alby

podziękowania komunijne pudełeczka z imieniem

Pudełeczka w kształcie aniołków na Komunię dekorowane imieniem dziecka i datą uroczystości

Jeśli chcemy zdecydować się na inną formę wręczenia upominku oferujemy także woreczki z organzy na Komunię w wielu kolorach. Tradycyjne kolory komunijne biel, złoto, srebro, ale również o barwnych odcieniach tęczy liliowym, niebieskim, zielonym. Do takiego woreczka z pewnością zmieszczą się słodkości jak i magnes czy figurka. Czy to wersja z falbanką lub też nie, tak zapakowany drobny upominek będzie prezentował się ślicznie na stole, a goście docenią trud włożony w podziękowania. Warto dodać, że taki woreczek znajdzie praktyczne zastosowanie po opróżnieniu, może na przykład służyć do przechowywania biżuterii.

woreczki z organzy na podziękowania komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych na Komunię dziewczynki - różowe woreczki z organzy