Nowe produkty

Promocje

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełeczka i woreczki komunijne na upominki z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wyjątkowy prezent wymaga niecodziennej oprawy. Stworzone z najlepszych materiałów, ozdobione pięknymi motywami komunijnymi i kwiatowymi opakowana na prezent mają przeróżne kształty i rozmiary. Pudełka ozdobne cieszą oko i pięknie prezentują się na stole...

Pudełeczka i woreczki komunijne na upominki z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wyjątkowy prezent wymaga niecodziennej oprawy. Stworzone z najlepszych materiałów, ozdobione pięknymi motywami komunijnymi i kwiatowymi opakowana na prezent mają przeróżne kształty i rozmiary. Pudełka ozdobne cieszą oko i pięknie prezentują się na stole komunijnym. Podobnie jak delikatne woreczki z organzy, które sprawdzą się idealnie do wręczania upominków ,a także dekoracja. Jeśli chodzi o zawartość pudełeczka najlepiej sprawdzą się tutaj oczywiście słodycze, które ucieszą nawet najmłodszych gości. 

Więcej

Pudełeczka i woreczki na upominki  Jest 87 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów
 • 16,98 zł

  Oryginalna i pomysłowa propozycja upominków dla gości komunijnych, która zachwyci swoim rewelacyjnym wyglądem. Pudełeczka w kształcie alby komunijnym, które dostępne są tylko w naszym sklepie prezentują się niesamowicie! Pudełeczka można wypełnić słodkościami lub innymi drobiazgami.

  16,98 zł
 • 25,98 zł

  Rewelacyjne pudełeczka w kształcie komunijnych alb sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Komunię. Pudełeczka można wypełnić słodkościami takimi jak: cukierki, czekoladki czy migdały i ułożyć je na stole przy nakryciach gości. Tak oryginalnie przygotowany upominek zachwyci najbliższych.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka z personalizowanymi naklejkami pozwolą w cudowny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka. Samoprzylepna etykietka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz śliczną grafiką kwiatów piwonii. Papierowe aniołki można wypełnić różnymi słodkościami takimi jak: migdały, czekoladki czy cukierki...

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Upominki dla gości na Chrzest lub Komunię, które w cudowny i uroczy sposób podziękują im za przybycie na uroczystość dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane z personalizowaną naklejką, która ozdobiona jest delikatną grafiką piwonii oraz imieniem dziecka. Papierowe aniołki można wypełnić słodkościami takimi jak:...

  25,98 zł
 • 16,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniały pomysł na upominki dla gości na Chrzest lub Komunię dziecka. Papierowe aniołki można wypełnić słodkościami takimi jak: cukierki, czekoladki czy migdały oraz innymi drobiazgami. Pudełeczka ułożone na stole przy nakryciach gości prezentują się niezwykle elegancko i pozwolą w cudowny sposób podziękować...

  16,98 zł
 • 25,98 zł

  Wyjątkowa propozycja upominków dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, która zachwyci swoim pięknym wyglądem! Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką delikatnych kwiatów i zielonych listków zachwycą najbliższych! Aniołki można wypełnić słodkościami lub innymi drobiazgami.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniała propozycja na Komunie lub Chrzest dziecka. Białe aniołki z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką gałązki konwalii cudownie podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Jak w uroczy i wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie pięknych aniołków, które można wypełnić słodkościami i drobiazgami. Do aniołków dołączane są personalizowane etykiety z imieniem dziecka oraz śliczną grafiką subtelnych róż.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Przepiękne podziękowania dla gości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka w postaci pudełeczek w kształcie aniołka. Wykonane z białej tekturki sprzedawane w komplecie z białymi wstążkami oraz personalizowanymi naklejkami to wyjątkowo elegancka propozycja na upominki. Samoprzylepne etykiety zdobione są imieniem dziecka i elegancką grafiką konwalii.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Oryginalny i elegancki pomysł na podziękowania dla gości komunijnych w postaci personalizowanych pudełeczek w kształcie aniołka. Papierowe aniołki sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które ozdobione są motywem złotego kielicha, białych lilii oraz imieniem dziecka. Złożone pudełeczka można wypełnić słodkościami i ułożyć na stole przy nakryciach gości....

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z motywem Srebrnej Hostii to idealna propozycja na Komunię Świętą dziecka. Aniołki ozdobione białą wstążką oraz naklejką, na której znajduje się również imię dziecka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Przepiękne podziękowania dla gości na Komunię Świętą w postaci personalizowanych pudełeczek w kształcie aniołków. Można je wypełnić różnymi słodkościami takimi jak: cukierki, czekoladki czy migdały oraz innymi drobiazgami. Świetnie prezentują się na stole komunijnym przy nakryciach gości ozdobione etykietą z imieniem dziecka i motywem Złotej Hostii.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Przepiękne upominki dla gości komunijnych, które w uroczy sposób wyrażą wdzięczność i podziękują za przybycie na uroczystość. Pudełeczka w kształcie aniołka, które należy samodzielnie przyozdobić naklejką z imieniem dziecka oraz motywem Hostii zachwycą najbliższych. Rewelacyjnie prezentują się na stole komunijnym przy nakryciach gości.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Pięknie pudełeczka w kształcie aniołka. Dzięki swemu kształtowi idealnie pasują jako podziękowanie za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą. Można w nich umieścić różne słodycze takie jak cukierki, migdały czy krówki. Pudełeczka składają się bardzo szybko bez użycia kleju.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Ozdobne papierowe pudełeczka w kształcie uroczych aniołków. Idealnie nadają się do stworzenia upominków dla zaproszonych gości. Każde pudełeczko zawiera personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka i datą. Dzięki temu ten drobny prezencik może być również małą pamiątką.

  25,98 zł
 • 25,98 zł

  Papierowe pudełeczka w kształcie białych aniołków. Dzięki nim można wykonać urocze upominki dla przybyłych gości. Składają się szybko i bez użycia kleju. Każde pudełeczko posiada personalizowaną naklejkę z grafiką srebrnej koronki, imieniem dziecka oraz datą. Do pudełeczka można włożyć różne słodkie upominki takie jak czekoladki.

  25,98 zł
 • 22,98 zł

  Personalizowane pudełeczka w kształcie serca w cudowny sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość dziecka. W komplecie z pudełeczkami znajdują się naklejki z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką białych kwiatów i zielonych listków. Papierowe serca można wypełnić słodkościami takimi jak: cukierki, migdały czy czekoladki i ułożyć na stole przy...

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka? Idealną propozycją są pudełeczka w kształcie serca, do których można zapakować słodkości i inne drobiazgi. Pudełeczka prezentują się niezwykle elegancko, dzięki personalizowanym naklejkom z imieniem dziecka i motywem liści paproci, które sprzedawane są w komplecie.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Wyjątkowe pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną etykietką, która zdobiona jest motywem delikatnych kwiatów w odcieniach różu. Tak przygotowane pudełeczka pozwolą w piękny sposób wyrazić wdzięczność i podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Wyjątkowo elegancka propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Pudełeczka w kształcie serca sprzedawane z naklejkami z imieniem dziecka i minimalistyczną grafiką gałązki eukaliptusa. Papierowe serca prezentują się rewelacyjnie ułożone na stole przy nakryciach gości.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca, które w cudowny sposób podziękują najbliższym za przybycie na Komunię Świętą dziecka. Pudełeczka prezentują się oryginalnie i elegancko, dzięki personalizowanym naklejkom z imieniem dziecka i motywem kwiatowym w granatowej kolorystyce. Idealna propozycja upominków dla gości na Komunię chłopca.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Pudełeczka w kształcie serca wypełnione słodyczami lub innymi drobiazgami pozwolą podziękować gościom w wyjątkowym stylu! Pudełeczka sprzedawane w komplecie z naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatów w różowo-zielonej kolorystyce zachwycą najbliższych. Idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Pięknie prezentujące się podziękowanie dla gości komunijnych w postaci pudełeczek w kształcie serca! Do pudełeczek dołączane są personalizowane naklejki z imieniem dziecka i kwiatowym motywem. 

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Pudełeczka w kształcie serca z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to idealna propozycja na upominki dla gości komunijnych. Samoprzylepne etykiety wypełnione są jasnobrązowym tłem i motywem białej koronki - dzięki czemu pudełeczka prezentują się rewelacyjnie!

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Elegancki upominek dla gości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka w postaci personalizowanych pudełeczek w kształcie serca. Pudełeczka sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które ozdobione są imieniem dziecka i minimalistyczną grafiką gałązki konwalii. Wspaniała propozycja na Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Ekskluzywne podziękowanie dla gości komunijnych, które zachwyci swoim eleganckim wyglądem. Pudełeczka w kształcie serca, które można wypełnić słodkościami i innymi drobiazgami pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękować najbliższym za przybycie. Do pudełeczek dołączone są błyszczące naklejki z imieniem dziecka i białe wstążki, które...

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Efektowny sposób, aby podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą dziecka? Pudełeczka w kształcie serca z personalizowanymi naklejkami z motywem Srebrnej Hostii i imieniem dziecka to idealna propozycja! Pudełeczka można również wypełnić słodkościami taki jak: cukierki, migdały czy czekoladki.

  22,98 zł
 • 14,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca ozdobione motywem Złotej Hostii oraz tekstem podziękowania staną się cudownym upominkiem dla gości komunijnych. Można je wypełnić różnymi słodkościami lub innymi drobiazgami. Tak elegancko przygotowane pudełeczka są najczęściej wybierane przez naszych klientów!

  14,98 zł
 • 14,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości komunijnych w postaci pudełeczka w kształcie serca z motywem Srebrnej Hostii. Wypełnione cukierkami, migdałami czy czekoladkami zaskoczą i zauroczą najbliższych. Wspaniała propozycja na upominki dla gości na Komunię dziewczynki, jak i chłopca.

  14,98 zł
 • 14,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca z eleganckim motywem konwalii na upominki dla gości komunijnych. Wspaniale będą prezentować się na stole przy nakryciach gości. Rewelacyjnym pomysłem jest wypełnienie ich słodkościami takimi jak: cukierki, migdały cze czekoladki.

  14,98 zł
 • 9,98 zł

  Wspaniała propozycja upominków dla gości w postaci eleganckich pudełeczek w kształcie serca! Pudełeczka posiadają przepiękne tłoczenia w postaci ornamentowych wzorów.

  9,98 zł
 • 22,98 zł

  Pudełeczka w kształcie serca z personalizowanymi naklejkami to wspaniały wybór na podziękowania dla najbliższych. W zestawie znajdują się również białe wstążki oraz naklejki z imieniem dziecka i elegancką grafiką Złotej Hostii. Ozdobione pudełeczka prezentują się wspaniale i z pewnością zachwycą najbliższych.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Przepiękna propozycja upominków dla gości komunijnych w postaci pudełeczek ze wstążeczką i personalizowaną naklejką. Po złożeniu pudełeczka nabierają kształt serca - prezentują się wyjątkowo elegancko!

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Upominek dla gości komunijnych, który zachwyci swoim eleganckim wyglądem i świetnie podkreśli charakter uroczystości. Pudełeczka w kształcie serca sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka, motywem Srebrnej Hostii i tekstem podziękowania to idealny dodatek na Komunię Świętą dziecka.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Pudełeczka serca wypełnione słodyczami to cudowny pomysł na upominki dla gości komunijnych. Pudełeczka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka i motywem konwalii, które znajdują się w komplecie prezentują się niezwykle elegancko!

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca z imieniem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości komunijnych. Pudełeczka można wypełnić różnymi słodkościami np. czekoladkami, cukierkami czy migdałami lu innymi drobiazgami.

  22,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów

Prezenty dla gości komunijnych - nowy trend, który stał się już tradycją

Wręczanie drobnych upominków gościom od kilku lat staje się coraz bardziej modne. Jest to miły gest, który pokazuję naszą wdzięczność za przybycie. Podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecko zostaje obdarowane przeróżnymi prezentami, kwiatami, słodkościami. W podzięce za nie może pomóc mały drobiazg który otrzymają na przyjęciu komunijnym. Gości najbardziej cieszą spersonalizowane upominki, czyli na przykład z imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz ręcznie przygotowane. Czują się wtedy wyjątkowo i szczególnie, bo wiedzą, że ktoś poświęcił swój czas na stworzenie prezenciku. 

Jak zapakować podziękowania dla gości komunijnych? Efektowne pudełeczka i woreczki z organzy

Aby całość prezentowała się elegancko warto mały drobiazg w postaci słodkości czy figurki pięknie zapakować, wybierając do tych celów pudełeczka lub woreczki na upominki dla gości komunijnych. Jednym z przykładów są prześliczne pudełeczka serca na Komunię Świętą. Wtedy prezent będzie także pełnił funkcje ozdobną stołu. Do zdobnych pudełeczek można włożyć czekoladki, cukierki, praliny, a także małą figurkę aniołka czy przypinkę. W naszym sklepie pudełeczka przyjmują różne kształty. Są ponadczasowe kwadratowe kartoniki przyozdobione motywami nawiązującymi do sakramentu jak: hostie czy złoty kielich oraz przewiązane wstążką z kokardą. Znajdą się także pudełka w kształcie serca z motywem anemony idealne na komunię dla chłopca oraz w różowe kwiaty idealne na komunię dla dziewczynki. Pudełeczka na uroczystość dla dziewczynki powinny być urocze, subtelne i delikatne. Najczęściej dekorowane symbolami kwiatowymi, w odcieniach różu czy ciepłych barwach. Każde pięknie ozdobione spersonalizowaną etykietą, opasane kokardką.

pudełeczka serca z hostią na Komunię

Eleganckie pudełeczka serca ze Złotą Hostią - piękne opakowania na słodycze komunijne

By podkreślić komunijny klimat proponujemy piękne pudełeczka aniołki na upominki dla gości. Motyw ten niewątpliwie pięknie wpasuję się w uroczystość i efektownie ozdobi stół. Aniołki przyodziane są w kokardki oraz naklejki z wypisanym imieniem dziecka, datą Pierwszej Komunii Świętej oraz słowem “Dziękuję”. Naklejki różnią się od siebie motywem. Mogą to być delikatne listki, majowe konwalie, złoty kielich Eucharystyczny, hostia, piwonię. Naszym bestsellerem są dostępne tylko u nas pudełeczka w kształcie alby. Jest to z pewnością najbardziej kojarzący się z dniem Pierwszej Komunii Świętej element, który można użyć do dekoracji. Pudełka posiadają złoty sznurek, który pomaga związać karton, ale jest także elementem upiększającym. Nie ważne czy to Komunia dziewczynki  czy Komunia chłopca to pudełeczko sprawdzi się w obu przypadkach. Kolejnym oryginalnym i słodkim rozwiązaniem są małe paterki z przykryciem, które idealnie pomieszczą jedną pralinę. Efekt na stole będzie znakomity, a gości docenią pomysłowość i prześliczny wynik końcowy.

pudełeczka na komunię alba

Bestsellerowe podziękowania na Komunię Świętą - pudełeczka alby

podziękowania komunijne pudełeczka z imieniem

Pudełeczka w kształcie aniołków na Komunię dekorowane imieniem dziecka i datą uroczystości

Jeśli chcemy zdecydować się na inną formę wręczenia upominku oferujemy także woreczki z organzy na Komunię w wielu kolorach. Tradycyjne kolory komunijne biel, złoto, srebro, ale również o barwnych odcieniach tęczy liliowym, niebieskim, zielonym. Do takiego woreczka z pewnością zmieszczą się słodkości jak i magnes czy figurka. Czy to wersja z falbanką lub też nie, tak zapakowany drobny upominek będzie prezentował się ślicznie na stole, a goście docenią trud włożony w podziękowania. Warto dodać, że taki woreczek znajdzie praktyczne zastosowanie po opróżnieniu, może na przykład służyć do przechowywania biżuterii.

woreczki z organzy na podziękowania komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych na Komunię dziewczynki - różowe woreczki z organzy