Nowe produkty

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Pamiątki komunijne w formie biblii z imieniem to wyjątkowa pamiątka, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Dzięki personalizowanej okładce biblia staje się bardzo osobistym upominkiem. Wszystkie biblie posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Piękne, ilustrowane biblie to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka.

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • BIBLIA dla najmłodszych Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM
  72,98 zł
  BIBLIA dla najmłodszych Pamiątka I Komunii...

  Jaki prezent wręczyć dziecku w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Pięknie sprawdzi się biblia dla najmłodszych cudownie zapakowana w drewniany kuferek z jasnego drewna. Wewnątrz znalazła się także karteczka z elegancką grafiką i piękną dedykacją uzupełnioną o imię dziecka, datę uroczystości i informację, kto wręcza prezent. To cudownie wykonany dodatek,...

  72,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Święta Rodzina DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Elegancka personalizowana biblia jako pamiątka dla dziecka komunijnego. Okładka Biblii ozdobiona jest grafiką Świętej rodziny , która podkreśla religijny charakter uroczystości. Bibilia będzie piękna i elegancką pamiątką Pierwszej Komunii Świętej.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Komunia Święta DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci personalizowanej Biblii. Okładka dekorowana jest grafika komunijnych symboli takich jak kielich i chleb. Biblia personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. To wyjątkowo elegancka pamiątka komunijna.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Złoty Kielich malarski DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Złoty...

  Biblia jako elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Zdobiona grafiką złotego kielicha wraz z personalizacją w formie nadruku imienia dziecka i daty uroczystości. Biblia z imieniem to bardzo trwały i osobisty prezent dla dziecka komunijnego.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Rybka DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Rybka...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dekorowana grafiką Ryby oraz cytatem. Personalizowana Biblia to bardzo elegancki prezent, który dziecko może zachować na wiele lat. Dzięki nadrukowi imienia dziecka oraz daty Biblia nabiera bardzo osobistego charakteru.

  59,98 zł
 • LIZAK owocowy kręcony na Chrzest róż 60g MEGA DUŻY (+bilecik kółko+naklejka z imieniem)
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM IHS...

  Personalizowana Biblia ze złotą Hostią to propozycja pamiątki dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą. Na okładce nadrukowane jest imię dziecka oraz data Komunii dzięki czemu jest to bardzo osobista i oryginalna pamiątka.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Różowy Wózeczek Z IMIENIEM
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...
  1 Opinie

  Piękna pamiątkowa Biblia dla dziecka komunijnego. Dzięki niej podarujesz mu wyjątkową pamiątkę tego ważnego dnia. Biblia jest w twardej oprawie, dzięki czemu przetrwa wiele lat w stanie nienaruszonym.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Kielich i Hostia DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci Biblii dla dzieci. Okładka Biblii jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu nabiera ona osobistego charakteru. Biblia dekorowana jest motywem kielicha oraz Hostii, a także przewiązana wstążką.

  59,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózeczek +IMIĘ Ø20cm WZÓR II
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci biblii. Pamiątkowa biblia to upominek, który najlepiej pasuje jako prezent dla dziecka komunijnego. Okładka Biblii jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą dlatego jest to wyjątkowy prezent.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Dziewczynką DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Pamiątka Pierwszej Komunii w formie Biblii z imieniem dziecka. Okładka Biblii zdobiona jest grafiką dziewczynki oraz pastelowych kwiatów. Ten elegancki upominek, będzie pamiątką z tego dnia jeszcze przez wiele lat.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Chłopcem DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Biblia z imieniem dziecka jako elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Na okładce Biblii znajduje się personalizowany napis z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Biblia ozdobiona jest grafiką pastelowych kwiatów oraz motywem chłopca. Personalizowana Biblia to piękna pamiątka.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Chłopiec DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Personalizowana Biblia to idealna pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Okładka zaprojektowana jest specjalnie z myślą o Komunii chłopca. Dekorowana jest grafika gałązek eukaliptusa, chłopca oraz niebieskimi elementami. Na Biblii widnieje również nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego TERMOFOREK z pestek wiśni w białym pudełku DLA DZIEWCZYNKI
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM dla...

  Wyjątkowy prezent dla dziecka komunijnego w formie personalizowanej Biblii z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taka pamiątka przetrwa wiele lat dzięki sztywnej okładce, dlatego jest piękną pamiątką komunijną.

  59,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek 10szt (+koperty)
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM...

  Piękna pamiątka dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Nowoczesna Biblia personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości będzie pamiątką na wiele lat. Biblia zdobiona jest grafiką delikatnych kwiatów.

  59,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Biblie z imieniem Komunia

Biblia na Komunię to idealny sposób na wręczenie wspaniałej Pamiątki I Komunii Świętej. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, nie możecie przejść obojętnie obok prezentu komunijnego o religijnym charakterze. Bardzo popularne są Biblie na Komunię z grawerem, z dedykacją. Świetnym pomysłem będzie jednak Biblia personalizowana imieniem dziecka. Dzięki temu jest to wspaniała pamiątka, która pozostanie z dzieckiem na bardzo długi czas. Jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wszelkie dewocjonalia będą strzałem w dziesiątkę. Warto jednak zadbać, by Wasz upominek dodatkowo pięknie się prezentował, a tak wyglądają właśnie nasze Pisma Święte.  

Biblia na Komunię botaniczna

Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 od dłuższego czasu królują wszelkie minimalistyczne i botaniczne wzory. Warto więc zainteresować się tym temat i połączyć ze sobą te dwa aspekty, tworząc wyjątkowa całość. Idealna propozycją staje się wtedy Biblia z kolekcji Delikatne Kwiaty. Na okładce posiada grafikę krzyża, ułożonego z biało-zielonych kwiatów. Prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Dzięki swojej oryginalności świetnie sprawdzi się na uroczystości komunijnej zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Na Biblii widnieje również napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Św.” oraz personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Pismo Święte w takim wydaniu będzie znakomitą pamiątką na długie lata. 

Pamiątka komunijna biblia

Pamiątka komunijna personalizowana biblia

Biblia dla dziewczynki

Świetną propozycją na upominek na Komunię dziewczynki będzie Biblia z kolekcji Różowa Komunia. Jest niezwykle delikatna i subtelna. Dzięki tym cechom na pewno spodoba się dziewczynce w dniu jej ważnego święta. Dzięki grafice z roślinnymi elementami, znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Na okładce widnieje pastelowo różowa gałązka z kwiatami wiśni oraz krzyżyk. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i znakomicie prezentują. Na Piśmie Świętym również widnieje personalizacja oraz pamiątkowy napis. Sama Biblia dla dzieci jest niezwykle atrakcyjna. W środku znajduje się wiele obrazków, opisujących wydarzenia z danego rozdziału. Ułatwia to dziecku zrozumieć daną sytuację i wyobrazić sobie przedstawione w Biblii sceny. 

Pamiątka komunijna biblia dla dziewczynki

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla dziewczynki

Biblia jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem Biblii dla chłopca, będzie błękitna wersja. Na okładce znajduje się niebieska, żywa grafika kwiatów oraz srebrny krzyżyk. Całość idealnie się ze sobą komponuje i prezentuje bardzo elegancko i nowocześnie. Personalizacja sprawia, że upominek jest bardzo oryginalny i na pewno spodoba się bohaterowi dnia.

Pamiątka komunijna biblia dla chłopca

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla chłopca

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej