Nowe produkty

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Pamiątki komunijne w formie biblii z imieniem to wyjątkowa pamiątka, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Dzięki personalizowanej okładce biblia staje się bardzo osobistym upominkiem. Wszystkie biblie posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Piękne, ilustrowane biblie to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka.

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 72,98 zł

  Jaki prezent wręczyć dziecku w dniu Pierwszej Komunii Świętej? Pięknie sprawdzi się biblia dla najmłodszych cudownie zapakowana w drewniany kuferek z jasnego drewna. Wewnątrz znalazła się także karteczka z elegancką grafiką i piękną dedykacją uzupełnioną o imię dziecka, datę uroczystości i informację, kto wręcza prezent. To cudownie wykonany dodatek,...

  72,98 zł
 • 59,98 zł

  Wyjątkowy prezent dla dziecka komunijnego w formie personalizowanej Biblii z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taka pamiątka przetrwa wiele lat dzięki sztywnej okładce, dlatego jest piękną pamiątką komunijną.

  59,98 zł
 • 59,98 zł

  Elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci biblii. Pamiątkowa biblia to upominek, który najlepiej pasuje jako prezent dla dziecka komunijnego. Okładka Biblii jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą dlatego jest to wyjątkowy prezent.

  59,98 zł
 • 59,98 zł

  Piękna pamiątka dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Nowoczesna Biblia personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości będzie pamiątką na wiele lat. Biblia zdobiona jest grafiką delikatnych kwiatów.

  59,98 zł
 • 59,98 zł

  Personalizowana Biblia ze złotą Hostią to propozycja pamiątki dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą. Na okładce nadrukowane jest imię dziecka oraz data Komunii dzięki czemu jest to bardzo osobista i oryginalna pamiątka.

  59,98 zł
 • 59,98 zł

  Piękna pamiątkowa Biblia dla dziecka komunijnego. Dzięki niej podarujesz mu wyjątkową pamiątkę tego ważnego dnia. Biblia jest w twardej oprawie, dzięki czemu przetrwa wiele lat w stanie nienaruszonym.

  59,98 zł
 • 59,98 zł

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci Biblii dla dzieci. Okładka Biblii jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu nabiera ona osobistego charakteru. Biblia dekorowana jest motywem kielicha oraz Hostii, a także przewiązana wstążką.

  59,98 zł
 • 25,00 zł

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • 20,00 zł

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Biblie z imieniem Komunia

Biblia na Komunię to idealny sposób na wręczenie wspaniałej Pamiątki I Komunii Świętej. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, nie możecie przejść obojętnie obok prezentu komunijnego o religijnym charakterze. Bardzo popularne są Biblie na Komunię z grawerem, z dedykacją. Świetnym pomysłem będzie jednak Biblia personalizowana imieniem dziecka. Dzięki temu jest to wspaniała pamiątka, która pozostanie z dzieckiem na bardzo długi czas. Jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wszelkie dewocjonalia będą strzałem w dziesiątkę. Warto jednak zadbać, by Wasz upominek dodatkowo pięknie się prezentował, a tak wyglądają właśnie nasze Pisma Święte.  

Biblia na Komunię botaniczna

Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 od dłuższego czasu królują wszelkie minimalistyczne i botaniczne wzory. Warto więc zainteresować się tym temat i połączyć ze sobą te dwa aspekty, tworząc wyjątkowa całość. Idealna propozycją staje się wtedy Biblia z kolekcji Delikatne Kwiaty. Na okładce posiada grafikę krzyża, ułożonego z biało-zielonych kwiatów. Prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Dzięki swojej oryginalności świetnie sprawdzi się na uroczystości komunijnej zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Na Biblii widnieje również napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Św.” oraz personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Pismo Święte w takim wydaniu będzie znakomitą pamiątką na długie lata. 

Pamiątka komunijna biblia

Pamiątka komunijna personalizowana biblia

Biblia dla dziewczynki

Świetną propozycją na upominek na Komunię dziewczynki będzie Biblia z kolekcji Różowa Komunia. Jest niezwykle delikatna i subtelna. Dzięki tym cechom na pewno spodoba się dziewczynce w dniu jej ważnego święta. Dzięki grafice z roślinnymi elementami, znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Na okładce widnieje pastelowo różowa gałązka z kwiatami wiśni oraz krzyżyk. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i znakomicie prezentują. Na Piśmie Świętym również widnieje personalizacja oraz pamiątkowy napis. Sama Biblia dla dzieci jest niezwykle atrakcyjna. W środku znajduje się wiele obrazków, opisujących wydarzenia z danego rozdziału. Ułatwia to dziecku zrozumieć daną sytuację i wyobrazić sobie przedstawione w Biblii sceny. 

Pamiątka komunijna biblia dla dziewczynki

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla dziewczynki

Biblia jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem Biblii dla chłopca, będzie błękitna wersja. Na okładce znajduje się niebieska, żywa grafika kwiatów oraz srebrny krzyżyk. Całość idealnie się ze sobą komponuje i prezentuje bardzo elegancko i nowocześnie. Personalizacja sprawia, że upominek jest bardzo oryginalny i na pewno spodoba się bohaterowi dnia.

Pamiątka komunijna biblia dla chłopca

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla chłopca

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej