Informacja

Nowe produkty

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Pamiątki komunijne w formie biblii z imieniem to wyjątkowa pamiątka, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Dzięki personalizowanej okładce biblia staje się bardzo osobistym upominkiem. Wszystkie biblie posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Piękne, ilustrowane biblie to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka.

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Biblie z imieniem Komunia

Biblia na Komunię to idealny sposób na wręczenie wspaniałej Pamiątki I Komunii Świętej. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, nie możecie przejść obojętnie obok prezentu komunijnego o religijnym charakterze. Bardzo popularne są Biblie na Komunię z grawerem, z dedykacją. Świetnym pomysłem będzie jednak Biblia personalizowana imieniem dziecka. Dzięki temu jest to wspaniała pamiątka, która pozostanie z dzieckiem na bardzo długi czas. Jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wszelkie dewocjonalia będą strzałem w dziesiątkę. Warto jednak zadbać, by Wasz upominek dodatkowo pięknie się prezentował, a tak wyglądają właśnie nasze Pisma Święte.  

Biblia na Komunię botaniczna

Wśród najnowszych trendów na sezon 2023 od dłuższego czasu królują wszelkie minimalistyczne i botaniczne wzory. Warto więc zainteresować się tym temat i połączyć ze sobą te dwa aspekty, tworząc wyjątkowa całość. Idealna propozycją staje się wtedy Biblia z konwaliami. Na okładce posiada grafikę krzyża, ułożonego z biało-zielonych kwiatów. Prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Dzięki swojej oryginalności świetnie sprawdzi się na uroczystości komunijnej zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Na Biblii widnieje również napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Św.” oraz personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Pismo Święte w takim wydaniu będzie znakomitą pamiątką na długie lata. 

Pamiątka komunijna biblia komunia święta z naklejką

Pamiątka komunijna personalizowana biblia

Biblia dla dziewczynki

Świetną propozycją na upominek na Komunię dziewczynki będzie Biblia z różowym wianuszkiem. Jest niezwykle delikatna i subtelna. Dzięki tym cechom na pewno spodoba się dziewczynce w dniu jej ważnego święta. Dzięki grafice z roślinnymi elementami, znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2023. Na okładce widnieje pastelowo różowa gałązka z kwiatami wiśni oraz krzyżyk. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i znakomicie prezentują. Na Piśmie Świętym również widnieje personalizacja oraz pamiątkowy napis. Sama Biblia dla dzieci jest niezwykle atrakcyjna. W środku znajduje się wiele obrazków, opisujących wydarzenia z danego rozdziału. Ułatwia to dziecku zrozumieć daną sytuację i wyobrazić sobie przedstawione w Biblii sceny. 

Pamiątka komunijna biblia dla dziewczynki

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla dziewczynki

Biblia pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem Biblii dla chłopca, będzie błękitna wersja. Na okładce znajduje się niebieska, żywa grafika kwiatów oraz srebrny krzyżyk. Całość idealnie się ze sobą komponuje i prezentuje bardzo elegancko i nowocześnie. Personalizacja sprawia, że upominek jest bardzo oryginalny i na pewno spodoba się bohaterowi dnia.

Pamiątka komunijna biblia dla chłopca

Pamiątka komunijna personalizowana biblia dla chłopca