Zaproszenia na urodzinki dzieci

Nowe produkty

Zaproszenia na urodzinki dzieci

Dekoracje na Roczek w zabawne kolorowe wzory. Zaproszenia na Roczek dzięki którym w wyjątkowy sposób poinformujesz oraz zaprosisz gości na zbliżające się przyjęcie. Dekoracje sali na Roczek takie jak balony, które napompujesz helem. Dekoracje stołu na Roczek - papierowe talerzyki oraz kubeczki. Dzięki wszystkim dodatkom stworzysz magiczne przyjęcie dla swojego maluszka.

Zaproszenia na urodzinki dzieci 

Podkategorie

  • Zaproszenia na urodzinki

    Zaproszenia na urodzinki dla dzieci to bardzo ważny element przyjęcia. W końcu nie ma przyjęcia bez gości a najlepiej poinformować ich o zbliżających się urodzinkach za pomocą zaproszeń. Kolorowe grafiki w typowo dziecięcym stylu spodobają się wszystkim zaproszonym gościom. Zobacz wszystkie zaproszenia dostępne w naszej ofercie. Znajdziesz tu zaproszenia na urodziny zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wybierz te które podobają Ci się najbardziej.

Dekoracje na Roczek

Roczek dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno rodziców, jak i malucha. Organizując takie przyjęcie należy zadbać o kilka najistotniejszych elementów. Dekoracje na Roczek, zaproszenia na Roczek - są to najistotniejsze aspekty, którymi należy się zainteresować. Pamiętajcie, by podczas wyboru wszelkich ozdób kierować się własnymi upodobaniami, motywem przewodnim i najnowszymi trendami na sezon 2020.  Wtedy na pewno Wasze przyjęcie będzie niezwykle atrakcyjne i zachwyci wszystkich gości. Zdecydujcie się na jedną stylistykę i dobierzcie idealne zaproszenia, serwetki papierowe, balony.  

Zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Roczek to jeden z pierwszych elementów, o które należy zadbać. Zaproszenia są przedsmakiem pozostałych dekoracji występujących na imprezie, dlatego warto wybrać je w taki sposób, by były spójne z motywem przewodnim. Najbardziej popularną wersją są zaproszenia do wypisania ręcznego. Wewnątrz kart znajduje się gotowy tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej uroczystości. Do kompletu dorzucamy również koperty, dzięki czemu otrzymujecie pełny pakiet, nie musząc martwić się o dodatkowe aspekty. Bardzo uniwersalną wersją zaproszeń, które świetnie sprawdzą się zarówno na Roczku chłopca, jak i dziewczynki, będą zaproszenia Lama. Na delikatnie brzoskwiniowo-różowych kartach znajduje się piękny krajobraz pustynny, w którego centralnym miejscu znajduje się lama. Dodatkową grafiką jest cyfra „1” umieszczona na torcie. Wszystkie elementy świetnie podkreślają charakter uroczystości i cudownie się prezentują. 

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek zwierzątka

Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj występują w delikatnej, różowej kolorystyce. Świetna propozycją będą karty z kolekcji Dziewczynka z Pieskiem. Na białym tle występuje grafika dziewczynki trzymającej w rączkach pieska. Prezentuj się niezwykle romantycznie i subtelnie, dzięki rysunkowemu wykończeniu. Wokół przyjaciół krążą motylki i rosną kwiaty. Sceneria jest bardzo bajkowa i na pewno zachwyci Waszych najbliższych. Świetnym wariantem zaproszeń dla chłopca będą powiadomienia Miś. Główną grafiką jest brązowy pluszak w otoczeniu delikatnych gałązek i niebieskich groszków. Całość prezentuje się niezwykle uroczo i będzie świetnym wyborem na Roczek chłopca. 

Zaproszenia na roczek dziewczynki

Zaproszenia na roczek dziewczynki

Zaproszenia na roczek chłopca

Zaproszenia na roczek chłopca

Serwetki na Roczek

Serwetki papierowe to bardzo ważny element dekoracyjny uroczystego stołu. Pojawiają się na wszelkich imprezach okolicznościowych, dlatego na pierwszych urodzinkach Waszego malucha również świetnie się sprawdzą. Wybierzcie pomiędzy dostępnymi serwetkami papierowymi z napisami, jednokolorowymi lub flizelinowymi. Dopasujcie je do pozostałych dekoracji na przyjęciu, by stworzyć wyjątkową imprezę. Idealnie wpisującymi się w najnowsze trendy, są serwetki papierowe z napisem „Mam już Roczek!”. Świetnie podkreślają charakter uroczystości, bardzo atrakcyjnie się przy tym prezentując. Dostępne są w różowym oraz błękitnym kolorze. Napis na serwetkach jest metaliczno-złoty. 

Serwetki na roczek dziewczynki

Serwetki na roczek dziewczynki

Świetnym wyborem będą również białe serwetki z napisem “Świętuj ze mną moje urodzinki”. Napis możecie wybrać w złotym lub srebrnym kolorze. W obu wariantach świetnie się prezentuje i wpisuje w najnowsze trendy. Serwetki najlepiej będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach gości, by wyeksponować napis. Świetnym pomysłem i bardzo uniwersalnym rozwiązaniem będą serwetki jednokolorowe papierowe lub flizelinowe. Serwetki flizelinowe są bardziej podatne na składanie, dzięki czemu możecie tworzyć najróżniejsze kształty i figury. Zdecydujcie się więc na odpowiedni wariant dla Was i stwórzcie wyjątkowe przyjęcie urodzinowe.

Serwetki na roczek

Serwetki na roczek

Balony na Roczek

Podstawowym elementem dekoracyjnym na każdym przyjęciu są balony. Bardzo popularne stają się balony na Roczek z helem, które możecie umieścić w dowolnym miejscu na sali. Jeżeli chcecie zaopatrzyć się w większą ilość dekoracji, warto postawić na balony na Roczek zestaw. Otrzymacie wtedy dużą liczbę dekoracji w obniżonej cenie. Klasyczne, lateksowe również są niezwykle pożądane i ciągle nie wychodzą z mody. Postawcie na transparentne wykończenia, by Wasze przyjęcie było wyjątkowe i oryginalne. Na Roczek idealnym wariantem będą balony z napisem „Mam już Roczek!” oraz grafiką cyfry „1”. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - różowy i błękitny. Bardzo ciekawą opcją będą również balony transparentne z grafiką cyfry „1” lub zestaw trzech białych balonów i trzech jasnoróżowych z napisem „One” oraz „1st Birthday”. Wszystkie wersje prezentują się bardzo uroczo i subtelnie. Bardzo popularne są balony foliowe na Roczek, które możecie wypełnić helem. Warto mieć na swojej imprezce przynajmniej jeden taki balon, by cudownie dekorował wnętrze. Świetnie w tej roli sprawdzi się kształt cyfry „1” lub napis „ROCZEK”. Obie wersje świetnie będą wyglądały na ściance fotograficznej i pamiątkowych zdjęciach. 

Balon foliowy cyfra 1

Balon foliowy w kształcie cyfry 1

Dekoracje na Roczek - zestawy

Jeżeli planujecie zakup wielu dekoracji na Roczek, warto zainteresować się gotowymi zestawami. Znajdziecie w nich piękne ozdoby skomponowane w jednolitej stylistyce. Oszczędzacie dzięki temu pieniądze, czas. Nie musicie martwić się również o idealne dopasowanie wszelkich elementów, ponieważ my już je za Was dobraliśmy. Zdecydujcie się na odpowiedni wariant kolorystyczny i ozdoby, które potrzebujecie najbardziej.

Dekoracje na roczek chłopcaDekoracje na roczek chłopca