Nowe produkty

Zaproszenia na urodzinki

Zaproszenia na urodzinki dla dzieci to bardzo ważny element przyjęcia. W końcu nie ma przyjęcia bez gości a najlepiej poinformować ich o zbliżających się urodzinkach za pomocą zaproszeń. Kolorowe grafiki w typowo dziecięcym stylu spodobają się wszystkim zaproszonym gościom. Zobacz wszystkie zaproszenia dostępne w naszej ofercie. Znajdziesz tu zaproszenia na urodziny zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wybierz te które podobają Ci się najbardziej.

Zaproszenia na urodzinki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Urodzinki dzieci

Zaproszenia na urodzinki charakteryzują się urokiem i subtelnością. Zaproszenia na urodziny dziecka zazwyczaj posiadają niezwykłe grafiki małych zwierzątek, postacie z bajek lub motywy dziecięcych hobby. Tekst zaproszenia na urodziny, kolorystyka, sposób wręczenia - wszystkie te elementy są niezwykle istotne i należy o nie zadbać odpowiednio wcześniej. Zaproszenia na urodzinki dla dzieci dzielą się na zaproszenia dla dziewczynki i dla chłopca. Coraz częściej pojawiają się również zaproszenia ze zdrapkami, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2023. Możecie zdecydować się na zaproszenia na urodziny diy, lecz jest to jednak bardzo pracochłonny proces. Najbardziej atrakcyjną opcją będzie zdecydowanie się na gotowe zaproszenia do wypisania na urodziny.

Zaproszenia na urodzinki ze zdrapką

Niezwykle atrakcyjnym wariantem są zaproszenia na urodzinki ze zdrapką. Pojawiają się coraz częściej na wszelkiego rodzaju kartach, podziękowaniach. Znakomicie więc sprawdzą się również na zaproszeniach na urodzinki. W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia ze zdrapką dla chłopca z kolekcji Autka. Na białych kartach znajduje się grafika samochodziku z balonem. Całość została utrzymana w eleganckich barwach biało-błękitnych. Prezentują się bardzo uroczo i subtelnie. Na okładce znajduje się złota zdrapka o okrągłym kształcie, pod którą kryje się napis “Czy przyjdziesz na moje urodzinki?”. Zaproszone osoby na pewno będą zachwyceni i niezwykle zaskoczeni.  

Zaproszenia na urodzinki ze zdrapką

Zaproszenia na urodzinki ze zdrapką

Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Znakomitym rozwiązaniem na przyjęcie urodzinowe Waszego chłopca mogą być zaproszenia z kolekcji Piłka Nożna. Świetnie będą się prezentować na męskim przyjęciu tematycznym o stylistyce piłkarskiej. Na czarnych kartach znajduje się wspaniała grafika piłki do gry oraz baneru z chorągiewek. Całość została utrzymana w czarno-zielonej kolorystyce. Prezentują się bardzo stylowo i uroczo. Wewnątrz zaproszeń znajduje się gotowy tekst do ręcznego wypisania najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Do kompletu otrzymujecie również koperty, dzięki czemu całość jest prosta w spakowaniu.  

Zaproszenia na urodziny chłopca

Zaproszenia na urodziny dziewczynki

Na urodziny małej księżniczki znakomicie sprawdzą się zaproszenia z kolekcji Unicorn. Na białych kartach widnieje grafika jednorożca w otoczeniu pastelowych kwiatów o malarskim wykończeniu. Prezentują się bardzo subtelnie i uroczo. Na pewno przypadną do gustu Waszej córeczce i wszystkim zaproszonym najbliższym. Wspaniałym pomysłem będzie stworzenie całej imprezy o takiej tematyce. 


Zaproszenia na urodziny dziewczynki
Zaproszenia na urodziny dziewczynki