Informacja

Nowe produkty

Pojemniki na zabawki

Pojemniki na zabawki to rewelacyjne dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego. Pojemniki z modnymi grafikami i w ciekawej kolorystyce to również fantastyczny pomysł na prezent dla dzieci. Kosze na zabawki najczęściej wykonane są z materiału i posiadają uszka, które umożliwiają wygodne przenoszenie dekoracji. Inną propozycją są również skrzynki na zabawki, które wykonane są z naturalnego drewna i świetnie prezentują się w pokoju dziecka. Skrzynka na zabawki zdobiona dziecięcą grafiką oraz imieniem malucha to niezwykle oryginalny i kreatywny pomysł na prezent dla dziecka.

Pojemniki na zabawki 

Prezent dla dziecka - oryginalne i praktyczne upominki

Prezenty dla dzieci mogą być praktyczne, funkcjonalne oraz mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Jeśli chcemy podarować dziecku prezent, który będzie dekoracją w jego pokoju musimy pamiętać o kilku ważnych elementach. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na aranżację pokoju - jaka kolorystyka, styl oraz motywy graficzne znajdują się w nim. Fantastycznym pomysłem na prezent dla dziecka, który będzie pełnił funkcję dekoracyjną jest pojemnik na zabawki. Taki upominek pozwoli uporządkować wszystkie zabawki dziecka i modnie udekorować pokój. Pojemniki na zabawki z dziecięcymi grafikami to fantastyczny pomysł na prezent na Roczek, urodziny czy Dzień Dziecka.

Pojemniki na zabawki - fantastyczny prezent i dekoracja do pokoju dziecięcego

Pojemniki na zabawki pełnią funkcję praktyczną, ale i również dekoracyjną. Taki dodatek pozwoli uporządkować zabawki i umieścić je wszystkie w jednym miejscu. Najczęściej wykonane są z grubego materiału i posiadają rączki, które umożliwiają wygodne przenoszenie wszystkich zabawek. Pojemniki na zabawki to również kosz na pranie - idealnie sprawdzą się tutaj materiałowe pojemniki ze ściągaczami lub sznurkami. Worki na zabawki można umieścić dosłownie wszędzie (w zależności od rozmiaru): na podłodze, na regale czy w szafie. Materiałowe pojemniki na zabawki dostępne są w wielu modnych kolorach i z fantastycznymi, dziecięcymi motywami graficznymi.

Pojemnik na zabawki kosz

Pojemnik na zabawki z grafiką kotka

Skrzynie na zabawki z personalizacją

Fantastyczną propozycją prezentu dla dziecka są personalizowane skrzynie na zabawki. Wykonane z naturalnego drewna wspaniale prezentują się w pokoju dziecka, które urządzone jest w nowoczesnym stylu. Skrzynki są otwierane i posiadają wewnątrz karteczkę z personalizacją i dziecięcą grafiką. Do skrzyni można zapakować nie tylko zabawki, ale i również ubrania dziecka, książki czy rysunki. Skrzynka na zabawki z imieniem dziecka z pewnością zachwyci malucha oraz rodziców.

Pojemnik na zabawki

Skrzynia na zabawki z imieniem dziecka

Kosze na zabawki dla dziewczynki i dla chłopca

Pokoje dziewczynki najczęściej urządzone są w delikatnej pastelowej lub różowej kolorystyce. Przy wyborze prezentu dla dziewczynki w postaci kosza na zabawki należy kierować się dziewczęcą kolorystyką i stylem. Idealną propozycją będzie różowy pojemnik na zabawki z motywem łabędzia czy kotka. Dla starszych dziewczynek polecamy worki na zabawki kolorze beżu i jasnego różu. Na prezent dla chłopca świetnym pomysłem będzie granatowy pojemnik na zabawki z grafiką astronauty i kosmicznych elementów. Inną propozycją dla chłopca jest również kosz na zabawki z motywem koparek lub batmana.

Kosz na zabawki dla chłopca

Kosz na zabawki dla chłopca z motywem kosmosu