Nowe produkty

Stemple na Chrzest 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • TUSZOWNICA z tuszem do stempli
  18,98 zł
  TUSZOWNICA z tuszem do stempli

  Tuszownica do stempli to niezbędny dodatek każdego przyjęcia. Gwarantuje najwyższą jakość pieczątek, dzięki czemu bez problemu odbiją się one na wielu powierzchniach. Profesjonalny tusz do pieczątek, pięknie odwzoruje każdy motyw.

  18,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki
  64,98 zł
  STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki

  Stemple na Chrzest z pięknym wzorem delikatnych gałązek to idealna propozycja na każde przyjęcie. Pieczątka jest personalizowana dzięki czemu możesz w wyjątkowy sposób ozdobić zaproszenia czy podziękowania dla gości. Taki drobny element w postaci pieczątki na pewno zwróci uwagę każdego z gości.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty
  64,98 zł
  STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty

  Piękna pieczątka na Chrzest Święty każdego dziecka zdobiona wzorem listków i kwiatków. Pieczątki są personalizowane imieniem dziecka oraz datą Chrztu, dzięki czemu są bardzo oryginalna dekoracją. Pieczątką możesz ozdobić zaproszenia, podziękowania oraz bileciki.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki
  64,98 zł
  STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki

  Wyjątkowa dekoracja na Chrzest w postaci stempli z wzorem gałązek. Każdy ze stempli jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Stemple wykonane są z jasnego drewna, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Stemple pozwolą ozdobić Ci zaproszenia, zawieszki czy bileciki.

  64,98 zł
 • STEMPEL Z IMIENIEM Listki
  64,98 zł
  STEMPEL Z IMIENIEM Listki

  Stempel z imieniem dziecka to propozycja dekoracji na każde przyjęcie. Stempel wykonany jest z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje pięknie odwzorowanie motywu. Stempel ozdobi dziecięce zaproszenia, zawieszki a także podziękowania dla gości.

  64,98 zł
 • STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec
  64,98 zł
  STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec

  Pieczątka z imieniem dziecka oraz motywem kwiatowego wianuszka. Drewniana pieczątka wykonana z najwyższej jakości materiałów pięknie odwzorowuje każdy motyw. Tak mały dodatek sprawi, że każda dekoracja nabierze wyjątkowego oryginalnego charakteru.

  64,98 zł
 • STEMPEL Dziękujemy za przybycie
  54,98 zł
  STEMPEL Dziękujemy za przybycie

  Pieczątka to wyjątkowy sposób na ozdobienie papierowych produktów na przyjęcie organizowane dla dziecka. Na pieczątce znajduje się napis "Dziękujemy za przybycie". Dzięki temu można w oryginalny sposób ozdobić produkty takie  jak bileciki, zawieszki czy pudełeczka, które później zostaną wręczone gościom.

  54,98 zł
 • LAK do pieczęci ślubnych 100szt BLADY Róż
  39,98 zł
  LAK do pieczęci ślubnych 100szt BLADY Róż

  Wyjątkowy lak do odbijania pieczęci w modnym bladoróżowym kolorze. Idealnie sprawdzi się podczas tworzenia zaproszeń np. na Chrzest czy Komunię. Tak przygotowane zaproszenia na pewno zachwycą obdarowanych gości.

  39,98 zł
 • LAK do pieczęci ślubnych 100szt ZŁOTY
  39,98 zł
  LAK do pieczęci ślubnych 100szt ZŁOTY

  Lak w kolorze złoty, idealny do tworzenia wyjątkowych zaproszeń na Chrzest, Komunię czy Roczek. Opakowanie wystarczy na 33 odbicia lakowe. Najlepiej sprawdzi się do odbijania pieczęci lub inicjałów.

  39,98 zł
 • ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką
  28,98 zł
  ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką

  Łyżeczka do topienia laku to niezbędny dodatek do przygotowania zaproszeń. Dzięki niej w prosty sposób rozpuścisz lak, który posłuży do odbicia pieczęci. Łyżeczka na bardzo oryginalny, ponadczasowy wygląd.

  28,98 zł
 • STEMPEL do odbić w laku Ażurowe Serce
  64,98 zł
  STEMPEL do odbić w laku Ażurowe Serce

  Stempel do robienia odbić w laku z motywem ażurowego serca to piękna i oryginalna propozycja ozdobienia zaproszeń na różne przyjęcia. Pieczęć w laku stworzy efektownie zamknięcie koperty, które bez wątpienia spodoba się wszystkim zaproszonym gościom.

  64,98 zł
 • STEMPEL do odbić w laku botaniczny Liść
  64,98 zł
  STEMPEL do odbić w laku botaniczny Liść

  Piękny botaniczny stempel do robienia odbić w laku. Zdobiony motywem botanicznego liścia idealnie wpisze się w roślinny charakter przyjęcia. Tak przygotowana pieczęć pozwoli w piękny sposób zamknąć koperty z zaproszeniami.

  64,98 zł
 • STEMPEL do odbić w laku urocze stópki
  64,98 zł
  STEMPEL do odbić w laku Stópki

  Stempel do robienia odbić w laku dekorowany motywem małych, uroczych stópek. Dzięki niemu możecie w efektowny sposób zamknąć koperty do zaproszeń na Chrzest, Komunię czy urodzinki.

  64,98 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów