Informacja

Nowe produkty

Stemple na Chrzest

Stemple na Chrzest pomogą ozdobić wiele dekoracji takich jak zaproszenia czy bileciki z podziękowaniem. Stempel sprawia, że nawet zwykły kawałek papieru nabiera wyjątkowego charakteru. W ofercie naszego sklepu znajdziecie personalizowane stemple na Chrzest Święty dziecka. Wiele osób decyduje się na zakup stempli aby stworzyć wyjątkowe podziękowania dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu. W tej kategorii znajdziecie wiele wzorów stempli, wybór należy do Was!

Stemple na Chrzest 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Stemple na Chrzest

Chrzest Święty to niepowtarzalne wydarzenie, dlatego warto zadbać o równie wyjątkowe dodatki, które sprawią, że uroczystość jeszcze bardziej zapadnie wszystkim zebranym w pamięci. Drobne akcesoria mogą mieć znaczący wpływ na wygląd aranżacji oraz nastrój panujący w trakcie uroczystości, dlatego koniecznie dopasuj je do motywu przewodniego oraz charakteru okazji. Podczas organizacji chrzcin swojego dziecka możesz z powodzeniem wykorzystać eleganckie stemple i pieczątki, które przepięknie spersonalizują przyjęcie i nadadzą mu naprawdę unikalnego charakteru. W naszej ofercie znajdziesz rozmaitego rodzaju dodatki, które mogą przydać się podczas Chrztu Świętego oraz wielu innych uroczystości. Koniecznie sprawdź dostępne artykuły i wybierz wariant, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Personalizowane stemple na Chrzest Święty

Gustowne pieczątki wykonane z wysokiej jakości drewna wyprodukowane zostały w Polsce i są bezbłędnym dodatkiem na Chrzest. Solidnie oraz pieczołowicie zaprojektowane stemple bardzo dobrze odwzorowują motyw, dzięki czemu możesz śmiało użyć ich do dekorowania zaproszeń, bilecików z podziękowaniami czy winietek z nazwiskami gości. Każda pieczątka przygotowana jest w naturalnym stylu. Botaniczne wieńce, w których umieszczony jest napis “Chrzest Święty” z personalizacją prezentują się naprawdę czarująco i bez wątpienia przypadną do gustu Tobie oraz wszystkim gościom. Stemple zawierają imię dziecka oraz datę jego Chrztu, dzięki czemu ozdobione nimi elementy nabiorą bardzo osobistej postaci. Koniecznie dokup do nich także tuszownicę, która pozwoli na wykonanie wielu pieczątek.

Lak do pieczęci

Lak do pieczęci w kolorze złotym

Drewniane pieczątki

W naszej ofercie znajdziesz również wiele uniwersalnych stempli, które możesz wykorzystać nie tylko podczas chrzcin dziecka, ale także innych uroczystości - urodzin, Komunii czy wesela. Drewniane pieczątki z imieniem to świetny sposób na spersonalizowanie przyjęcia. Możesz użyć ich na zaproszeniach na Chrzest zamiast podpisu albo odcisnąć na wizytówkach dołączonych do podziękowań dla gości. Dostępne są dwa warianty - oba zdobione estetycznymi wzorami w roślinnym stylu, które z całą pewnością oczarują wszystkie zebrane osoby. Śmiało postawić możesz także na pieczątkę z napisem “Dziękujemy za przybycie”. Taki stempel wykorzystasz bez problemu wielokrotnie. W ten sposób zyskujesz niepowtarzalny dodatek na długie lata. 

Tuszownica z tuszem do stempli

Tuszownica z tuszem do stempli

Akcesoria do pieczęci z laku

Niezwykle eleganckimi akcesoriami na Chrzest Święty dziecka są też łyżeczki i pieczątki, które można użyć do zaklejenia kopert z zaproszeniami lub telegramami. Odbicia w laku sprawią, że całość prezentować się będzie bardzo gustownie i zjawiskowo. Pieczątki wykonane są z drewna i metalu, dzięki czemu są wytrzymałe i gwarantują zadowolenie z ich użytkowania. Stemple z motywem stópek to idealny dodatek na przyjęcia dziecięce, natomiast te z ażurowym sercem możesz śmiało wykorzystać także w czasie Ślubu czy innych uroczystości. Przydatna będzie także łyżeczka z drewnianą rączką dopasowaną do pieczątki. Rozpuść na niej lak, a następnie rozlej go na zamknięciu koperty. Odciśnięty motyw w efektowny sposób dopełni wygląd zaproszeń, kartek okolicznościowych czy telegramów i mile zaskoczy każdego, kto otrzyma taką przesyłkę. 

Pieczęć do odbić w laku

Pieczęć do obić w laku