Banery i plakaty na Komunię

Banery i plakaty na komunię są jednym z najmodniejszych dodatków na ten sezon. Zarówno te personalizowane z imieniem dziecka jak i uniwersalne sprawdzą się idealnie jako ozdoba wnętrza. Banery można zawiesić za głównym stołem przy którym siedzi dziecko komunijne, a plakat postawić na sztaludze przy wejściu na uroczystość. Na ścianie mogą także zawisnąć drewniane, imponujące dekoracje w postaci hostii, kielicha czy napisu IHS oraz Pierwsza Komunia Święta.

Banery i plakaty na Komunię 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Banery i plakaty na Komunię

Plakaty i banery komunijne zarówno te spersonalizowane, jak i uniwersalne dla chłopca lub dziewczynki to świetny pomysł na dekorację pomieszczenia, w którym odbywa się uroczysty obiad komunijny lub do ozdoby kościoła na uroczystości Pierwszej Komunii. Jest to okazały dodatek, który w ciągu chwili pozwoli wyczarować komunijny nastrój. Wyjątkowy charakter uroczystości można uzyskać bardzo łatwo, dzięki komunijnym grafikom i symbolem umieszczonym na dodatkach.

Girlandy komunijne

Komunia nie zawsze wymaga dużej ilości elementów dekoracyjnych oraz niezapomnianej oprawy złożonej z pięknych ozdób. Najważniejsze jest to aby dobrze dobrać poszczególne akcesoria oraz dopracować detale. Wszystkie zastosowane dekoracje, począwszy od dodatków dla dziecka przyjmującego Pierwszą Komunię Świętą, poprzez dekoracje Kościoła, aranżacji stołu czy sali, muszą być spójne. Girlandy to od kilku sezonów jedno z popularniejszych rozwiązań do ozdoby sal i lokali komunijnych. Występują w wielu formach, wzorach i kolorach. Charakterystyczne girlandy z literek dekorowane nadrukowanymi literami ułożone najczęściej w napis “Moja Pierwsza Komunia Św” zwracają na siebie uwagę i dają wrażenie niezwykłej przytulności. W ofercie sklepu występują również girlandy personalizowane. Girlanda komunijna przyjmuje różne postaci: klasyczne trójkąty, frędzle powieszone na długim sznurze, czy akrylowe, przezroczyste kuleczki nawleczone na żyłkę.

Baner komunijny do zawieszenia nad stołem

Wyjątkowy baner komunijny z Hostią stanowi ciekawą i bardzo efektowną dekorację, szczególnie w dużych salach i lokalach komunijnych. Niezwykle dużą popularnością cieszą się girlandy, które tworzą typowo komunijne napisy. Jednym z takich dodatków jest przepiękny baner komunijny sprzedawany w komplecie z tasiemką i łącznikiem. Z pomocą takich dodatków można cudownie udekoruje pomieszczenie. Ozdobnie drukowane litery z biało-srebrną grafiką tworzące napis “Moja Pierwsza Komunia Św”. Każda z liter wykonana jest na grubym papierze wysokiej jakości. W komplecie znajduje się również biała tasiemka, o długości 25m, oraz łącznik w postaci symbolicznego kielicha. Baner ma ogromny format, co sprawi, że będzie widoczny z daleka. Dołączona w komplecie tasiemka i łącznik sprawiają, że otrzymujecie kompletny zestaw do wykorzystania w domu lub lokalu. 

Baner komunijny złoty

Efektowny baner komunijny w złotym kolorze

Kakemono - tradycyjne malowidło z Japonii

Podobnie jak zwyczaj dawania drobnych prezencików przybyłym gościom podczas przyjęcia, tak i duże plakaty o nazwie Kakemono przybyły do nas prosto z dalekiego wschodu. Jest to japoński obraz malowany na papierze lub jedwabiu, mógł przedstawiać także kaligrafię. Był przeznaczony do tego, aby zawiesić go na ścianie. Górna i dolna krawędź kakemono są mocowane do drewnianych drążków, co ułatwiało jego zwijanie po skończonym rytuale. Według japońskiej tradycji był on wykorzystywany podczas picia herbaty i jest obowiązkowym elementem pomieszczenia. Pomimo tego, że kakemono ma inne przeznaczenie niż dekoracja komunijna bardzo dobrze przyjęło się na polskim rynku imprez okolicznościowych. Plakat komunijny można wykorzystać jako tło podczas sesji w plenerze. Przepiękne, personalizowane kakemono, czyli duży plakat komunijny z autorską grafiką, wspaniałym, uroczystym napisem i imieniem dziecka fantastycznie sprawdzi się jako dopełnienie wystroju. Kakemono wspaniale prezentuje się na zdjęciach i wyróżnia głównego bohatera imprezy spośród wszystkich gości. W zestawie znajduje się również specjalna listwa, która w szybki sposób umożliwia zawieszenie kakemona. Każde kakemono jest wyjątkowe, dzięki pięknym autorskim grafikom i personalizowanym elementom.

plakat komunijny z imieniem

Duży baner komunijny ze srebrną Hostią