Torby z imieniem  

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly

  Modna torba materiałowa na zakupy to dodatek na każde wyjście. Zabawny napis "Jestem eco friendly" sprawi, że każdy będzie z miłą chęcią nosił torbę zawsze przy sobie. Nadruk został wykonany trwałą metodą sublimacji, dzięki czemu jest bardzo odporny na różne warunki. Materiałowa torba pozwoli zadbać o środowisko naturalne!

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM Rośliny
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM Rośliny

  Zabawna torba na zakupy z nadrukiem roślin zaprojektowana w najmodniejszym stylu. Torba zaprojektowana jest z myślą o miłośnikach roślin! Zabawny napis sprawia, że każdy z dumną pokaże się z taką torbą. Torba materiałowa pozwoli zadbać o środowisko naturalne.

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM Torba na Książki
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM Torba na Książki

  Materiałowa torba na książki to niezbędny dodatek każdego mola książkowego! Torba w zabawny sposób pokaże Twoje hobby oraz będzie praktycznym prezentem na każdą okazję. Materiałowa torba pozwoli zadbać o środowisko naturalne w wyjątkowy sposób.

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 18 Klub Pełnoletnich
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 18 urodziny Klub Pełnoletnich

  Praktyczny prezent na 18 urodziny w formie torby na zakupy. Torba udekorowana jest grafiką Dżentelmena oraz imieniem obdarowanej osoby. Nadruk na torbie wykonany jest trwałą metodą sublimacji. Taki dodatek przyda się w każdej sytuacji!

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 30 Women
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 30 urodziny Women

  Torba na zakupy idealna na prezent na 30 urodziny. Torba zdobiona jest zabawnym tekstem oraz grafiką przedstawiającą silną kobietę. Taki prezent to bardzo praktyczny dodatek, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Torba jest personalizowana imieniem obdarowanej kobiety! Nikt nie będzie miał wątpliwości do kogo należy ta torba!

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 40 urodziny Eleganckie Kwiaty
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM na 40 urodziny Eleganckie Kwiaty

  Prezent na 40 urodziny w formie materiałowej torby na zakupy. Zdobiona elegancką grafiką kwiatów pasuje na przyjęcie urodzinowe każdej kobiety. Nadruk na torbie wykonany jest trwałą metodą sublimacji. Torba posiada również nadrukowane imię obdarowanej osoby! To naprawdę wyjątkowy prezent urodzinowy!

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Matka Wariatka
  39,98 zł
  TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Matka Wariatka

  Zabawna torba na Dzień Matki zdobiona grafiką kwiatowego serca. Nadruk na torbie wykonany jest trwałą metodą sublimacji. Taki prezent możesz wręczyć Mamie na urodziny, dzień Matki czy inną okazję. Torba posiada nadrukowane imię, dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką.

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Najlepsze Mamy
  39,98 zł
  TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Miesiące

  Torba na Dzień Matki z zabawnym nadrukiem. Taki upominek możesz wręczyć każdej Mamie, będzie to bardzo praktyczny prezent! Ekologiczna szmaciana torba pozwoli zadbać o środowisko naturalne! Torba dekorowana jest imieniem Mamy, dzięki czemu będzie bardzo osobistym upominkiem.

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Mama Synonimy
  39,98 zł
  TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Mama Synonimy

  Szmaciana torba na zakupy jako prezent dla Mamy. Torba dekorowana jest zabawnym nadrukiem z synonimami słowa Mama, wykonanego metodą sublimacji. Torba na zakupy to ekologiczny prezent, który w wyjątkowy sposób zadba o środowisko naturalne.

  39,98 zł
 • TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Najlepsza Mama
  39,98 zł
  TORBA na zakupy dla Mamy Z IMIENIEM Najlepsza Mama

  Materiałowa torba na zakupy stworzona specjalnie z myślą o Mamie! Torba dekorowana jest zabawnym nadrukiem z imieniem Mamy oraz osoby wręczającej prezent. Materiałowa torba to praktyczny dodatek, który jest bardzo ekologicznym upominkiem. Taką torbę powinna mieć każda Mama!

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów