Nowe produkty

PREZENTY

Prezenty na najważniejsze okoliczności. Prezenty na 18, prezenty na Chrzest oraz prezenty na komunię. Pomysły i propozycje najmodniejszych prezentów na urodziny. Jeśli nie ma pomysłu na prezent przejrzyj przygotowane przez nas kategorie upominków. W każdej z nich znajdziesz prezenty dopasowanie do danej uroczystości. Możesz wybierać z naprawdę wiele propozycji.

PREZENTY Zobacz produkty w podkategoriach:

Podkategorie

 • Pamiątki komunijne i prezenty

  Pamiątki komunijne i prezenty na Pierwszą Komunię Świętą to kategoria upominków dla dzieci. Jeśli szukasz prezentu dla dziecka komunijnego koniecznie zobacz nasze propozycje. Znajdziesz tutaj pamiątki komunijne dla chłopca oraz pamiątki komunijne dla dziewczynki. Personalizowane biblie, skrzyneczki z upominkami czy drewniane aniołki. Dzięki temu podarujesz dziecku wyjątkowy prezent.

 • Prezenty na Chrzest i pamiątki

  Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu to wyjątkowa kategoria upominków dla maluszka. Dzięki nim pomożesz zachować wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Pamiątki Chrztu od Chrzestnej oraz pamiątki Chrztu od ojca Chrzestnego. Prezenty na Chrzest dla dziewczynki i chłopca. Upominki z imieniem dziecka to wyjątkowy sposób na obdarowanie maluszka.

 • Prezenty na urodziny

  Prezenty na 18 i inne urodziny które zachwycą solenizantkę lub solenizanta. Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki lub kolegi. Personalizowane prezenty na urodziny który bardzo często jest zabawny lub humorystyczny. Prezent dla dziewczyny powinien być elegancki, może nim być np biżuteria w drewnianej skrzyneczce. Przy wyborze prezentu na urodziny należy kierować się zainteresowaniami głównego bohatera przyjęcia. Prezent dla chłopaka, brata czy kolegi może się od siebie mocno różnić, dlatego zobacz wszystkie propozycje upominków.

 • Prezenty na narodziny dziecka

  Prezenty na narodziny dziecka to pierwszy upominek jak dostaje maluszek. Narodziny są wydarzeniem wyjątkowo ważnym dla całej rodziny dlatego warto uczcić je w odpowiedni sposób. Prezentem na narodzi może być np. pluszowy miś z metryczką. Pluszaka można dziecku wręczyć już od pierwszego dnia życia. Inną wartościową pamiątką są kocyki, które rodzic może wykorzystać zarówno w domu jak i na spacerze. Jeśli chcesz aby prezent wyglądał elegancko koniecznie zobacz skrzyneczki z różnymi upominkami.

 • Prezenty na Baby Shower

  Prezenty na Baby Shower, pomogą przyszłej mamie zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Aby wyróżnić przyszła mamę wręcza się jej szarfę z imieniem. Drewniane skrzyneczki z upominkami, które pomogą jej zrelaksować się przed narodzinami dziecka, to świetny prezent od przyjaciółek. Warto również stworzyć księgę pamiątkową aby po latach wrócić do tej imprezy. W księdze mogą wpisać się uczestniczki Baby Shower, można w niej również trzymać pamiątkowe zdjęcia. Aby wznieść wspólny toast podarujcie przyszłej mamie bezalkoholowego szampana!

 • Prezenty na panieński

  Prezenty na panieński dla przyszłej Panny Młodej. Pomysły na najmodniejsze prezenty na wieczór panieński. Eleganckie drewniane skrzyneczki z upominkami pomogą jej odstresować się przed nadchodzącą uroczystością. Inną propozycją są księgi pamiątkowe w które można zebrać wspomnienia tej szalonej nocy. Na wieczór panieński wręcza się również biżuterię. Panna Młoda będzie mogła ją założyć nawet w trackie swojego ślubu!

 • Prezenty na ślub dla Pary Młodej

  Prezenty na ślub dla pary młodej pomogą zachować młodym cudowne wspomnienia związane z ślubem. Prezenty dla pary młodej zamknięte w ozdobne pudełko mogą być nie tylko pięknym prezentem ale również pamiątką tego dnia. W tej kategorii znajdziecie prezenty dla pary młodej od znajomych, świadków czy rodziców. Upominki, które pomogą młodym wkroczyć na nową drogę.