Informacja

Nowe produkty

Słodki barek

Słodki barek to nowy trend, który od jakiegoś czasu króluje na przeróżnych imprezach. Ozdobne słomeczki, kubeczki, serwetki, talerzyki, papilotki na przepyszne muffiny utrzymane w jednym stylu. Udekorowane balonami, rozetami, girlandami przykuwają oko i pięknie prezentują się na zdjęciach. Warto postawić na słodki barek organizując Pierwszą Komu...

Słodki barek to nowy trend, który od jakiegoś czasu króluje na przeróżnych imprezach. Ozdobne słomeczki, kubeczki, serwetki, talerzyki, papilotki na przepyszne muffiny utrzymane w jednym stylu. Udekorowane balonami, rozetami, girlandami przykuwają oko i pięknie prezentują się na zdjęciach. Warto postawić na słodki barek organizując Pierwszą Komunię Świętą, aby zaskoczyć gości czymś nowym i smakowitym. Candy bar to przede wszystkim drobne słodkości pięknie prezentujące się na talerzu, jak na przykład pączki, makaroniki, praliny, muffiny.

Więcej

Słodki barek Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Słodki kącik zamiast tradycyjnych ciast na paterach jest świetnym i dość nowym rozwiązaniem na podanie słodkości na przyjęciu komunijnym. Muffinki, tort, cake popsy i inne słodkości to must have na takim stole. Każdy słodki stół na przyjęciu tego typu to sprawa indywidualna rodziców dziecka. Wszystko powinno być oczywiście dobrane pod jeden lub dwa kolory, czy wcześniej wybraną tematykę. Dekoracje słodkiego barku powinny być spójne i pięknie się uzupełniać.

Nowoczesna forma podania słodkości

Decydując się na dość innowacyjną formę podania słodkości na przyjęciu komunijnym można spotkać się z zachwytem wielu osób. Rodzice poświęcają dużo czasu na odpowiednie dobranie dekoracji i dodatków jakie pojawią się w słodkim barku. Muszą one być dopasowane do motywu przewodniego oraz do podniosłego klimatu uroczystego obiadu komunijnego. Wiele osób, które decydują się na candy bar obawia się, że osoby starsze nie będą chciały podchodzić do stolika, ponieważ one wolą mieć wszystko w zasięgu ręki. Okazuje się, że to nie prawda i każdy chętnie podjada te cudownie wyglądające słodkości.

Jak podać słodkości w słodkim bufecie?

Jednak ważne jest nie tylko to co pojawi się na stole, ale również to jak będzie się on prezentował. Słodki barek na przyjęciu komunijnym w nowoczesnym i odmienionym wydaniu zachwyci wszystkich zaproszonych gości, to jest pewne. Jednak jak dobrać odpowiednie dekoracje. aby były one zachowane w dobrym stylu? Dodatki nie muszą być drogie, aby stół z przekąskami, czy ze słodkościami wyglądały cudownie i zapadł na długo w pamięci przybyłych na uroczystość gości. Tu liczy się pomysł, kreatywność i oryginalność! Kolorowe dekoracje, foliowe balony, kubeczki i talerzyki ze złotym paskiem oraz patery zastawione apetycznymi muffinkami w przepięknych papilotkach. To wszystko, by oczarować gości!

Eleganckie foremki na muffiny

Przyjęcie komunijne to ważne wydarzenie, nie tylko w życiu dziecka, ale również całej rodziny. Dlatego tak ważne jest aby dobrać odpowiednie dodatki. Żadna uroczystość nie może się obejść bez słodkości, dlatego warto się zastanowić nad tym, jak możemy je wyróżnić spośród innych przekąsek i smakołyków. Foremki na muffiny, dekoracyjne kontury na, fontanny oraz pikery ozdobią słodkości, które przygotujecie, a tym samym zachwycą gości! Eleganckie białe foremki na muffiny dekorowane złotym paskiem to fantastyczny dodatek do słodkiego bufetu. Pozwolą wyeksponować smakołyki i zachęcą gości do ich próbowania.  

Wyjątkowe serwetki do słodkiego barku

Serwetki, które będą wykorzystane w candy barze nie zawsze muszą być białe, smutne i nudne. Wyróżniamy kilka rodzai serwetek i podkładek. Jednym z nich są papierowe serwetki, które są przeznaczone jako podkładki pod ciasta i tort komunijny. Występują w kolorze złotym, w dwóch odcieniach, jako elegancki dodatek na stoły, których nie może zabraknąć. Podkładka pod ciasto nadaje się również pod talerz, została wykonana z grubego, złotego papieru. Brzegi serwety, które zostały wycięte laserowo w piękny ażurowy wzór, nadają jeszcze lepszego efektu.

Zobacz inne propozycje w kategorii Torty i ciasta na Pierwszą Komunię Świętą:

Opłatki na torty

Figurki i toppery na tort komunijny

Pudełka na ciasto komunijne

Dekoracje słodkiego barku

Słodycze do słodkiego barku