Nowe produkty

Urocze Stópki

Dekoracje na Chrzest ze złotymi dodatkami to obecnie najmodniejszy trend panujący na rynku. Klasyczna kolekcja zachwyca prostotą sprawiając, że uroczystość nabiera eleganckiego charakteru. Wszystkie niezbędne dodatki stworzone są w spójnej koncepcji. Kolekcja Złotych Stópek zawiera zaproszenia, zapytania o bycie chrzestnym czy podziękowania dla gości. Bardzo ważnym elementem aranżacji jest również stół, dlatego warto pomyśleć o jego dekoracji. W ofercie kolekcji posiadamy obrusy i bieżniki a także wszystko co może służyć dekoracji np. świeczki i świeczki. Aby goście nie mieli problemu z odnalezieniem swojego miejsca polecamy tabliczki na stół lub winietki z nazwiskami. Całość można uzupełnić o balony i girlandy aby pomieszczenie było jeszcze bardziej bajkowe. Wszystko zachowane w kolorystyce złota i bieli.

Urocze Stópki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów

Złote dekoracje na Chrzest ze stópkami

Bardzo ważnym momentem w życiu pociechy, a także jej rodziców, stanie się Chrzest Święty. Warto przygotować więc niezapomniany dzień pełen szerokich uśmiechów i radości. Ukazanie naszego odpowiedniego podejścia do organizacji wydarzenia uświetni ten czas. Dobrze wybrany motyw przewodni na Chrzest pomoże w skompletowaniu produktów składających się na spójny zestaw dekoracji na chrzest - ze zgrywającymi się ze sobą kolorami i wzorami. Kolekcja Złote Stópki wyróżnia się elegancją, a jej wielką zaletą jest niesamowita uniwersalność. Zarówno na chrzcie dziewczynki, jak i chłopca będzie idealnie wzbogacać przyjęcie. Dekoracje na Chrzest oferowane przez nasz sklep internetowy bazują na wystawnym odcieniu bieli oraz złotym wykończeniu produktów - przez malutką grafikę dziecięcych stópek.

Zaproszenia na Chrzest Święty

Na początku planowania całej organizacji wydarzenia, fantastycznie będzie skupić się nad wyborem efektownego zaproszenia na chrzciny. Zgodnie z własnymi preferencjami, zdecydować możemy się na opcję ich własnoręcznego wypisania, czy też na zaproszenia na Chrzest personalizowane. Wybór zależy od tego, która z dwóch wersji sprawdzi się najlepiej w naszej sytuacji. Charakteryzują się wyśmienitym zdobieniem na podstawie motywu głównego, a złoto-biała kolorystyka nadaje bardziej podniosłego tonu. Dużym atutem jest gruby papier z którego są wykonane, potwierdza to ich znakomitą jakość wykonania. Co więcej, pojawiająca się zawijana, piękna czcionka stanowi nowoczesny akcent genialne współgrający z tradycyjną stylistyką. W komplecie do kartek dołączone są złote koperty, które zapewniają od razu całość gotową do wręczenia. Rozwiązanie jest bez wątpienia bardzo wygodne i ułatwiające przygotowanie.

Zaproszenia na Chrzest złote dodatkiZaproszenia dla ojca chrzestnego i matki chrzestnej - kolekcja Złote Stópki

Dekoracje stołu na Chrzest

Podczas przyjęcia z okazji przyjęcia przez maluszka Pierwszego Sakramentu, najwięcej czasu spędzimy rozmawiając całą rodziną siedząc przy stole i spożywając posiłki. Ten fakt sprawia, że powinniśmy wziąć pod uwagę (oprócz świetnego wystroju sali lub pokoju) również sprawę ozdobienia blatu. Fantastyczne wizualne wrażenia powinny cieszyć oko wzorami i projektem stworzonym zgodnie z zamysłem motywu przewodniego. Szczególnie polecamy serwetki na chrzest, które dostępne są w trzech wersjach - dwoma z napisami: ,,Dziękujemy!”, ,,Chrzest Święty” oraz z nadrukiem małych, złotych stópek. Możemy wybrać jedną opcję, czy też połączyć ze sobą te propozycje.

dekoracyjna tabliczka na stołDekoracyjna tabliczka na stół

Księga pamiątkowa hit 2023

Specjalne akcesoria które warto nabyć, można powiększyć o wspaniały zakup jakim stanie się księga pamiątkowa na chrzciny. Album składa się z pięćdziesięciu pustych kartek, wykonanych z dobrej klasy papieru. Olśniewająca grafika prezentująca się na okładce, przedstawia nasz motyw z kolekcji, dzięki czemu zachowamy całkowitą spójność. Dodatek może funkcjonować jako wspaniała rozrywka na czas spotkania z rodziną, gdyż każdy krewny może umieścić w niej pamiątkowe zdjęcia, wpisy i życzenia. Co więcej, później album stanie się wzruszającą pamiątką na przyszłość.

Księga pamiątkowa na ChrzestKsięga pamiątkowa na Chrzciny z grafiką złotych stópek

Podziękowania dla gości na Chrzest

Kiedy nasze klimatyczne wydarzenie zbliża się ku końcowi, warto okazać naszą wdzięczność za przybycie zaproszonym osobom. Doceńmy dotychczasowe wsparcie, serdeczne słowa i pomoc w opiece nad maleństwem poprzez uroczy gest. Miło będzie uzewnętrznić naszą radość z ich przybycia poprzez podarowanie czekoladki na podziękowanie. Zadowolenie naszych gości gwarantuje uniwersalny napis ,,Dziękujemy!”. Wzmocnimy przy tym wspólne relacje i więzi. Słodycze opakowane w złotko z nadrukiem serduszka, pokażą się fenomenalnie jako drobne upominki dla gości na chrzest.

podziękowanie dla gości na Chrzest

Podziękowanie dla gości na Chrzest ze stópkami