Nowe produkty

Różowy Aniołek

Bardzo dziewczęce dekoracje zaprojektowane specjalnie z myślą o uroczystości Chrztu Świętego. Motywem przewodnim kolekcji jest różowy aniołek, który jest elementem wspólnym całej kolekcji. Subtelne różowe dodatki dodadzą uroku uroczystej sali. W kolekcji znajduje się wszystko co jest potrzebne do zorganizowania przyjęcia. Znajdziecie tu zarówno ozdoby stołu, tortu a także całej sali. Wszystko to jako kolor bazowy posiada róż, który świadczy o delikatności dziewczynki.

Różowy Aniołek 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty dziewczynki

Przygotowując przyjęcie na Chrzest Święty dziewczynki z początku najbardziej koncentrujemy się na obraniu jednej, wyrazistej tematyki. Wybór ten jest niezwykle ważny, dzięki motywowi na chrzest jesteśmy w stanie uporządkować proces zakupów wszystkich dodatków. Zachowując jednolitą kompozycję każdej ozdoby na chrzciny, mamy zapewniony radosny i pozytywny odbiór. Kolekcja Różowy Aniołek została stworzona dla dziewczynki i rodziców zainteresowanych wspólnym, aktywnym spędzaniem czasu oraz uwielbiających nasycone kolory. Różowa tonacja na pewno ożywi otoczenie, a połączenie wzorów w dziecięcym guście uświetni świętowanie specjalnej chwili. Zaproszone osoby zyskają na wesołym humorze i szerokim uśmiechu. Dekoracje na chrzest dziewczynki cechują się oryginalnym zdobieniem i bogatymi, różnorodnymi wzorami.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Świetnie będzie wywołać zachwyt gości już na samym początku przygotowań do wydarzenia. Polecamy postawić na zaproszenia na chrzest dziewczynki, które stworzone zostały w tej samej stylistyce. Nasz sklep internetowy posiada dwie interesujące opcje: personalizowaną oraz uniwersalną. Wybór konkretnej zależy od osobistych preferencji. Wariant posiadający gotowy nadruk będzie niesamowitym ułatwieniem, ponieważ otrzymujemy kartki gotowe już do wręczenia. Dodatkowo, zaproszenia personalizowane na chrzest w zestawie posiadają kopertę z kolorowym wnętrzem i naklejki z grafiką aniołka. Zaproszenia do własnoręcznego wypisania uratują nas natomiast w chwili, gdy przyjęcie organizujemy na krótko przed ostatecznym terminem i czujemy, że goni nas czas. Kartki zaprojektowane są w fantastycznych odcieniach różu, ozdobione motywem gwiazdek i aniołka. Wewnątrz znajduje się cytat słów Jana Pawła II.

Dekoracja stołu na Chrzest dla dziewczynkiDekoracja stołu na Chrzest dla dziewczynki

Dekoracje tortu na Chrzciny

W sytuacji, w której nie mamy niestety pojęcia jak kreatywnie ozdobić słodki wypiek, zadajemy sobie jedno pytanie. Jaka dekoracja tortów na chrzest to obecny hit? Pragniemy uzyskać odpowiedź, dającą modny efekt. Proponujemy perfekcyjne rozwiązanie, jakim jest opłatek na tort na chrzest. W specjalny sposób wzbogaci wizerunek naszej słodkiej niespodzianki. Jest on okrągły i waflowy, sprawdzi się idealnie jako zaskakujący element wydarzenia. Stanowi prostą, a także szybką wersję do umieszczenia na wierzchu ciasta, bardzo dobrze przy tym wpasuje się w klimat uroczystości.

topper na chrzest dziewczynkiTopper na tort dla dziewczynki -propozycja na Chrzest Święty

Księga pamiątkowa na Chrzest Święty

Niesamowity dodatek, który całkowicie polecamy, urozmaici przebieg naszego spotkania. Jest to księga pamiątkowa na chrzest, pojawia się jako bardzo trafiony pomysł gdy chcemy zapewnić rozrywkę zaproszonym osobom. Z pewnością wyjątkową chwilą stanie się wpisywanie każdego członka rodziny na kartkach. Bliscy mogą umieścić także wspólne fotografie oraz życzenia, które spełnią się w przyszłości. Ukaże to mocne rodzinne więzi oraz będzie sentymentalną pamiątką w późniejszych latach życia pociechy. Album na chrzest zawiera pięćdziesiąt pustych kartek, okładka natomiast jest zdobiona różową grafiką z aniołkiem. Wywołuje tylko radosne skojarzenia.

ksiega pamiątkowa chrztu świętego dla dziewczynkiKsięga pamiątkowa na Chrzest Święty