Nowe produkty

Niebieski Aniołek

Dekoracjami na Chrzest Święty zaprojektowanymi specjalnie dla chłopca są te z kolekcji Niebieski Aniołek. Cała kolekcja obraca się w niebieskiej aranżacji z grafiką małego aniołka. Ten modny wzór wprawi w zachwyt wielu gości a podobizna aniołka będzie przypominać o uroczystości. Aby jak najdłużej zachować w pamięci ten szczególny dzień polecamy podarować gościom słodkie upominki w formie czekoladek lub cukierków w tym motywie przewodnim. Oferta zawiera ogrom dodatków które idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia.

Niebieski Aniołek 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty chłopca

Chrzest Święty synka stanie się piękną chwilą, ze względu na wstąpienie pociechy do wspólnoty Kościoła i życia zgodnego z dobrem w zasadach wiary. Oficjalna chwila, czyli Sakrament Chrztu jest pierwszą taką uroczystością w życiu dziecka, związaną z religią. Właśnie dlatego rodzicom bardzo zależy aby stworzyć niezwykłą atmosferę wśród wszystkich przybyłych gości. Oczywiście pragniemy zaopatrzyć się w wyłącznie efektowne dekoracje na chrzest chłopca. Stanowi to po trochu wyzwanie dla kreatywności, warto więc przejrzeć dostępne motywy przewodnie i zdecydować się na jeden ulubiony. Poszukiwania każdej idealnej ozdoby na chrzest będą o wiele szybsze i łatwiejsze gdy wybierzemy spójną kolekcję, na przykład Niebieski Aniołek. Przyjemne przygotowania do szczególnego dnia dadzą nam wiele radości, właśnie dzięki temu wyróżniającemu się motywowi. Jest on połączeniem eleganckich odcieni niebieskiego koloru i niesamowitej, zawijanej czcionki. Mieszcząca się na dodatkach grafika aniołka wywoła u każdej zaproszonej osoby same pozytywne reakcje, a wystrój sali będzie bez wątpienia niepowtarzalny.

Słodkie upominki dla gości na Chrzest

Fantastycznym sposobem na okazanie jak bardzo jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe wsparcie naszych bliskich oraz za to, że przybyli na wydarzenie będą na pewno czekoladki dla gości. Stworzone zostały w personalizowanej wersji - etykieta zawiera napis ,,Dziękujemy!”, a także imię dziecka oraz datę przyjęcia. Grafika wzmaga dodatkowo wrażenia wizualne produktu. Wywołają szeroki uśmiech na każdej twarzy, sprawdzając się świetnie w swojej roli. Stanowią miłe podziękowanie za ogromną pomoc otrzymaną od krewnych. Będą szczególnym symbolem mocnych relacji i więzi między członkami rodziny. Nasz sklep internetowy gwarantuje ich niezwykły smak. Słodkie upominki dla gości zawsze wypadają niezwykle efektownie.

Czekoladka niebieski aniołekPodziękowanie dla gości z okazji Chrztu - czekoladka niebieski aniołek

Dekoracje stołu na Chrzest Święty

Podczas kompletowania produktów, których celem jest pomoc w przygotowaniach niezapomnianego dnia, warto zwrócić uwagę na to, jak prezentuje się nakrycie stołu na chrzciny. Powinno wywołać wielki efekt i zachwyt, czarując cudownymi zdobieniami. Wykorzystanie pięknego akcentu przez umieszczenie go na nakryciach będzie z pewnością niesamowitym pomysłem. Prawdziwym hitem staną się serwetki na chrzest ze złotym napisem. Ich pastelowa, urocza kolorystyka wpisze się rewelacyjnie w najnowsze trendy. Można ułożyć je w przeróżne kształty, czym wzmożymy ich wspaniałą prezentację. Wykonanie z trzech warstw dodaje serwetkom funkcjonalności.

Winietki na ChrzestWinietki na Chrzest - propozycja na przyjęcie Chłopca

Księga gości na Chrzest

W ofercie znajdującej się na stronie internetowej można znaleźć świetny produkt o różnym zastosowaniu. Jest to księga gości na chrzest, która fenomenalnie posłuży jako atrakcja dla gości. Najbliżsi będą mogli umieścić wewnątrz swoje rysunki, życzenia na przyszłość oraz wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Zawiera pięćdziesiąt pustych kartek, dzięki czemu każdy ma zagwarantowane miejsce na przeniesienie swojej wizji artystycznej na papier i stworzenie kreatywnego wpisu. Taka pamiątka chrztu dla chłopca sprawi mu wiele radości.

Księga pamiątkowa dla gości niebieski aniołek

Księga pamiątkowa na Chrzest chłopca