Nowe produkty

Koszule, muszki, rękawiczki

Koszule, muszki i rękawiczki sprawą, że chłopiec w tym wyjątkowym dniu będzie wyglądał bardzo elegancko. Różnorodna oferta muszek do koszuli sprawia, że chłopiec będzie mógł wybrać swój własny indywidualny wzór. Dodatkowo istnieje możliwość skompletowania koszuli wraz z muszką.

Koszule, muszki, rękawiczki 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • CHUSTECZKA komunijna IHS
  10,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna IHS

  Bardzo elegancka chusteczka komunijna dekorowana złoto-srebrnym haftem z motywem IHS. Idealny dodatek, który świetnie podkreśla klimat przyjęcia komunijnego. Chusteczka jest praktyczna i ładnie się prezentuje.

  10,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna IHS BIAŁE
  10,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna IHS BIAŁE

  Wyjątkowa chusteczka na Pierwszą Komunię Świętą. Praktyczny i bardzo elegancki dodatek, który pasuje dziewczynce i chłopcu.

  10,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna IHS SREBRNE
  10,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna IHS SREBRNE

  Piękna i bardzo elegancka chusteczka komunijna ze srebrnym motywem. Śliczny dodatek wykonany z dbałością o każdy szczegół. Nie może jej zabraknąć Twojemu dziecku!

  10,98 zł
 • KRAWAT komunijny czarny elegancki SATYNOWY
  19,98 zł
  KRAWAT komunijny czarny elegancki SATYNOWY

  Czarny krawat komunijny - piękny i elegancki. Idealne dopełnienie stroju komunijnego chłopca. Prezentuje się bardzo pięknie i ekskluzywnie. Wspaniale dopełni całą stylizację i sprawi, że chłopiec będzie wyglądał modnie i odpowiednio do uroczystości.

  19,98 zł
 • MUSZKA komunijna BIAŁO-CZARNA
  14,98 zł
  MUSZKA komunijna BIAŁO-CZARNA

  Muszka komunijna to element dekoracji stroju chłopca, który przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Muszka prezentuje się pięknie i elegancko. Wykonana w klasycznym stylu w odcieniach bieli i czerni doda klasy i charakteru.

  14,98 zł
 • KOMPLET bielizna dla chłopca Alex
  33,98 zł
  KOMPLET bielizna dla chłopca Alex

  Dobrej jakości elegancka bielizna to także ważny dodatek na Pierwszą Komunię Świętą. Prosta, bez żadnych dekoracji, wykonana ze 100% bawełny i dostępna w kilku rozmiarach zapewni komfort i wygodę w tym wyjątkowym dniu.

  33,98 zł
 • SKARPETKI komunijne Czarne
  5,98 zł
  SKARPETKI komunijne Czarne

  Czarne skarpetki wykonane z bawełny to niezbędny dodatek do stroju komunijnego chłopca. Wygodne i eleganckie doskonale uzupełnią stylizację.

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów