Koszule, muszki, rękawiczki

Koszule, muszki i rękawiczki sprawą, że chłopiec w tym wyjątkowym dniu będzie wyglądał bardzo elegancko. Różnorodna oferta muszek do koszuli sprawia, że chłopiec będzie mógł wybrać swój własny indywidualny wzór. Dodatkowo istnieje możliwość skompletowania koszuli wraz z muszką.

Koszule, muszki, rękawiczki 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • KRAWAT komunijny czarny elegancki SATYNOWY
  19,98 zł
  KRAWAT komunijny czarny elegancki SATYNOWY

  Czarny krawat komunijny - piękny i elegancki. Idealne dopełnienie stroju komunijnego chłopca. Prezentuje się bardzo pięknie i ekskluzywnie. Wspaniale dopełni całą stylizację i sprawi, że chłopiec będzie wyglądał modnie i odpowiednio do uroczystości.

  19,98 zł
 • MUSZKA komunijna BIAŁO-CZARNA
  14,98 zł
  MUSZKA komunijna BIAŁO-CZARNA

  Muszka komunijna to element dekoracji stroju chłopca, który przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Muszka prezentuje się pięknie i elegancko. Wykonana w klasycznym stylu w odcieniach bieli i czerni doda klasy i charakteru.

  14,98 zł
 • KOMPLET bielizna dla chłopca Alex
  25,00 zł 33,98 zł
  KOMPLET bielizna dla chłopca Alex

  Dobrej jakości elegancka bielizna to także ważny dodatek na Pierwszą Komunię Świętą. Prosta, bez żadnych dekoracji, wykonana ze 100% bawełny i dostępna w kilku rozmiarach zapewni komfort i wygodę w tym wyjątkowym dniu.

  25,00 zł 33,98 zł
  Obniżka!
 • RĘKAWICZKI komunijne uniwersalne (1)
  22,98 zł
  RĘKAWICZKI komunijne uniwersalne (1)

  Białe rękawiczki komunijne to świetny dodatek na Pierwszą Komunię Świętą. Idealne zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Nie posiadają żadnych zdobień, dzięki czemu pięknie pasują do każdego stroju komunijnego. Podkreślają uroczysty i elegancki charakter uroczystości komunijnej. Rękawiczki komunijne wykonane są z elastycznego materiału

  22,98 zł
 • SKARPETKI komunijne Czarne
  5,98 zł
  SKARPETKI komunijne Czarne

  Czarne skarpetki wykonane z bawełny to niezbędny dodatek do stroju komunijnego chłopca. Wygodne i eleganckie doskonale uzupełnią stylizację.

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów