Nowe produkty

Zapach Piwonii

Kolekcja Zapach Piwonii to bardzo efektowna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. Motywem przewodnim stały się świeże delikatne, a z drugiej strony bardzo eleganckie kwiaty piwonii. W kolekcji znalazły się zaproszenia komunijne, dekoracje na stół komunijny i piękne ozdoby wnętrza. Efektowne plakaty i banery na Komunię pozwolą ozdobić pomieszczenia, a upominki dla gości z piwoniami pięknie podziękują im za przybycie. To świetna propozycja dla dziewczynki, która zachwyci gości, ale też samą bohaterkę tego dnia!

Zapach Piwonii 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Wiosenne przyjęcie komunijne w dziewczęcym stylu

Czas odbywania się Komunii przypada na okres majowy. Maj jest miesiącem, w którym kwitną wiosenne kwiaty takie jak bzy, konwalie i piwonie. Zapach tych ostatnich został inspiracją dla stworzenia kolekcji Zapach Piwonii, która utrzymana jest w kolorach różu i bieli. Piwonia to kwiat popularny, ze względu na to, że posiada wspaniałe wrażenia zapachowe i pyszne walory smakowe. Ciekawym pomysłem na zachowanie motywu piwonii w przygotowywaniu tortu komunijnego, jest przełożenie jednej z warstw tortu pyszną marmoladą z kwiatów piwonii. Barwa piwonii obejmuje odcienie różu, bieli, czerwieni i purpury. Ich zapach ma cytrusowy aromat o różnorodnej intensywności.

Słodkie podziękowania dla gości w postaci uroczych lizaków

Zapach ma duży wpływ na samopoczucie i nasze zachowanie. Zapach lawendy sprawia, że czujemy się szczęśliwsi, zapach eukaliptusa wzmoże naszą uwagę, natomiast zapach piwonii miło nas ożywia i sprawia, że jesteśmy radośniejsi. Zmysł zapachu jest silnie związany z emocjami, o czym powinniśmy pamiętać podczas organizacji przyjęcia komunijnego. Sprawdzą się na pewno zapachy słodkie kojarzone ze słodyczami. Pięknym podziękowaniem dla gości za przybycie na ważną uroczystość Pierwszej Komunii Świętej będą słodkie lizaki. Urocze lizaki w kształcie serduszka pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękują gościom za przybycie na Komunię dziecka. Lizaki dekorowane są bilecikami z pięknymi grafikami różowych kwiatów piwonii.

Lizaki podziekowanie na komunięSłodkie podziękowanie za przybycie - kolorowe lizaki z personalizowaną karteczką

Delikatne akcesoria dekoracyjne – świeca zapachowa

Piwonie, nazywane także peoniami, to dekoracyjne byliny o pięknych dużych i pachnących kwiatach. Zapach piwonii stał się inspiracją do stworzenia świec zapachowych, które dekorują stół komunijny i wprowadzają ciepły i rodzinny blask na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Świec zapachowych możecie użyć zarówno de dekoracji stołu, jak i w formie podziękowania dla gości. Urocza mała świeca zapachowa w szkle o delikatnym aromacie wanilii genialnie skomponuje się z zapachem wiosennych kwiatów. Wosk świecy jest biały, przez co doskonale oddaje charakter uroczystości komunijnej. Świeca zapachowa to pomysłowy i aromatyczny upominek dla gości przybyłych na Komunię.

Świeca zapachowa w szkleŚwieca zapachowa - propozycja podziękowania dla gości na Komunię

Piękne dekoracje krzesła na komunię - jasnoróżowe satynowe szarfy

Kolor różowy jest podobnie jak czerwony, kolorem miłości, ciepła i wdzięku. W psychologii kolorów róż wzmacnia do działania, wzmacnia więzi międzyludzkie oraz zwiększa czerpanie radości z zabaw. By wprowadzić na przyjęcie komunijne emocje związane z kolorem różowym, można użyć szarfy na krzesło w kolorze pudrowego różu. Szarfy prezentują się wyjątkowo delikatnie jako ozdoby sali. Przepiękna jasnoróżowa szarfa to niezbędny dodatek na przyjęcie komunijne dla dziewczynki. Delikatne satynowe szarfy genialnie sprawdzą się jako urozmaicenie dekoracji komunijnych dla dziewczynki. Szarfy nie tylko wzbogacą wystrój sali, ale także wprowadzą na przyjęcie pogodną i radosną atmosferę.

różowa szarfa na krzesłoJasnoróżowa, ozdobna szarfa na krzesło dla dziecka komunijnego