Nowe produkty

Hostia

Kolekcja komunijna Hostia to połączenie klasyki i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Biało-złote dekoracje komunijne, których motywem przewodnim stał się złoty kielich i Hostia cieszą się największym powodzeniem. W kolekcji znalazły się wszystkie dodatki komunijne niezbędne do pięknego udekorowania stołu i pomieszczenia. Zaproszenia komunijne, upominki dla gości, pamiątki I Komunii i wiele innych propozycji, które oczarują gości komunijnych.

Hostia 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Tradycje komunijne – co powinniście wiedzieć?

Jest kilka tradycji Komunijnych, z których pewnie nie zdajecie sobie sprawy. Tradycje te związane są z wręczaniem zaproszeń i podziękowań dla gości. Otóż nie ważne o jakim rejonie Polski mowa, zawsze za przybycie na uroczystość lub wręczenie dziecku podarku, rodzina dziecka komunijnego odwdzięcza się wręczeniem ciasta lub słodkiego upominku. Na Śląsku słodkim podarkiem jest kołacz, na Kujawach to ciasto, w okolicach Krakowa chlebek, a w Wielkopolsce słodycze. W Małopolsce nowym zwyczajem komunijnym jest wręczanie gościom gipsowych lub porcelanowych figurek w podziękowaniu gościom za przybycie. Figurki pakuje się w ozdobne folijki przewiązane wstążkami, co nadaje podarkom elegancji i nowoczesności.

Ciasta jako podziękowania dla gości – przygotuj pudełka na ciasto komunijne!

Na słodkie upominki dla gości i bliskich powinniście przygotować specjalne pudełeczka. Pamiątki będą pięknie się prezentować jeśli dodacie na nich efektowną grafikę oraz imię dziecka z datą wydarzenia. Pudełka na ciasto przydadzą się także do zapakowania resztek ciasta i posiłków z przyjęcia. Ciasta będą się efektownie prezentować zapakowane w tak przygotowane pudełko z przewiązaną wstążką. Na czekoladki i cukierki dla gości przydadzą się pudełeczka w kształcie uroczego aniołka, pięknego serca lub odświętnej alby. Do takich pięknie przygotowanych pudełeczek możecie dodać bileciki z podziękowaniami. Słodycze znajdujące się w takich wspaniałych pudełkach z pewnością bardziej zasmakują gościom.

Samoskładające się pudełko na ciasto Pudełko na ciasto z rączką - propozycja na I Komunię Świętą

Uniwersalne upominki dla gości – czekoladki i figurki

Za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, gościom można podziękować w słodki sposób. Do podarków na podziękowanie można zaliczyć czekoladki, lizaki oraz ciasteczka z wróżbą. Modnym podarkiem na sezon 2023 są małe miodki w słoiczkach z podziękowaniami na wieczku. Słodkie miodki smakują wyśmienicie i pięknie prezentują się podczas wręczania upominków. Personalizowane czekoladki także zostaną dobrze odebrane przez gości. Taka słodka przekąska to prawdziwy rarytas na komunijnym stole. Jako piękne prezenty oraz pamiątki z tego uroczystego dnia możecie wręczyć swoim bliskim gipsowe figurki aniołków lub skrzydełek, które zostaną z nimi na dłużej. Takie piękne pamiątki z pewnością przypadną do gustu Waszym bliskim.

czekoladka komunijna z motywem hostii

Czekoladka z imieniem - motyw złotej Hostii

Piękny klimat podczas uroczystego obiadu - świece na Komunię

Pięknie przygotowane świece oraz świeczniki z kolekcji Hostia, dodadzą blasku uroczystemu obiadowi i stworzą odświętny nastrój na sali. Biało-złote dekoracje komunijne oświetlone blaskiem świec stworzą magiczny i elegancki nastrój, który doceniony zostanie przez Twoich gości. Ciepłe światło świec dodaje każdej okazji odświętności i nutki romantyzmu. Eleganckie świece w kolorach złota i bieli roztoczą ciepły i przyjemny blask na komunijnym stole. Wprowadzą rodzinną i podniosłą atmosferę na uroczystym obiedzie. Świece posiadają ponadczasowy czar oraz nadają aurę spokoju i czułości.

Świeca dekoracyjna na stół złotaDekoracyjna świeca na stół z motywem złotej Hostii - propozycja na Komunię