Nowe produkty

Lilie

Wyjątkowe dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą dekorowane motywem lilii. Kolekcja komunijna Lilie łączy w sobie subtelność, delikatność, a także modny kwiatowy motyw. Przepiękne dodatki pozwolą przygotować wyjątkową aranżację na stole komunijnym i oczarują gości. Dekoracje komunijne z liliami to wspaniały wybór zarówno na Pierwszą Komunię chłopca, jak i dziewczynki. Bestsellerami w kolekcji są przede wszystkim serwetki komunijne z liliami oraz opłatek na tort z imieniem dziecka. Wszystkie elementy spójnie ze sobą współgrają i wspaniale się uzupełniają.

Lilie 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Jak sprawić by goście zapamiętali nasze przyjęcie na długo?

Przygotowanie przyjęcia Komunijnego to nie lada wyzwanie. Gorączka przygotowań daje się we znaki im bliżej do uroczystości. Przy braku odpowiedniej ilości czasu na przygotowania łatwo coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć. Żeby jednak coś takiego się nie wydarzyło, warto zadbać o podział obowiązków oraz rozłożenie ich w czasie. Dobrym pomysłem będzie także odciążenie swoich barków poprzez zakup niektórych gotowych akcesoriów na Komunię. Wybierając gotowe kolekcje komunijne unikniesz problemów z dopasowywaniem do siebie akcesoriów komunijnych oraz dekoracji.

Piękne zaproszenia komunijne personalizowane

Zaoszczędzisz trochę czasu jeśli zdecydujesz się na personalizowane zaproszenia z gotowym tekstem zaproszenia dla gości. Na personalizowanych zaproszeniach masz możliwość dodania imienia dziecka oraz daty uroczystości. Przygotowane zestawy zaproszeń z dopasowanymi kopertami prezentują się pięknie i efektownie. Kolekcja komunijna Lilie prezentuje się bardzo szykownie w kolorach bieli i złota. Jej motywem przewodnim są kwiaty lilii oraz złoty kielich. Zaproszenia tej kolekcji zachwycą Twoich gości subtelnością oraz delikatnością.

Czekoladki dla gości na KomunięCzekoladki dla gości na Komunię

Efektowne dekoracje tortu

Tort i inne słodkości na Komunię możesz przygotować zarówno sama, jak i zamówić gotowy tort z cukierni. Jeśli przygotowujesz tort samodzielnie lub dekoracje z cukierni nie są dla Ciebie zadowalające, możesz uzbroić się we własne dekoracje. Opłatki na tort z okazji Komunii jakie możesz zakupić, występują w kształtach koła jak i prostokąta. Opłatki są personalizowane i możesz poprosić o nadrukowanie na nich imienia dziecka, daty uroczystości lub buźki dziecka. Opłatek na tort najlepiej prezentuje się po 24 godzinach od nałożenia go na ciasto. Warto o tym pamiętać przygotowując słodki poczęstunek. Po rodzinnych imprezach zazwyczaj pozostaje dużo jedzenia i tortu. Warto przygotować pudełka na ciasto, które także będą dopasowane do dekoracji tortu i stołu. Personalizowane pudełka efektownie będą prezentować się podczas wręczania. Tak piękne i przemyślane akcesoria do ciasta sprawią, że będzie ono jeszcze smaczniejsze.

Personalizowany opłatek na I Komunię ŚwiętąOpłatek na na tort z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Jak przygotować salę na przyjęcie? Wspaniałe złote balony metaliczne oraz świece

Efektownymi dekoracjami sali, które kochają wszystkie dzieci, są balony! W sezonie wiosennym 2023 modne są balony metaliczne, które wyglądają elegancko i gustownie. Przystrojenie sali balonami z helem będzie wspaniałym pomysłem na wystrój. Do balonów można przywiązać serpentyny lub wstążeczki, których kolory będą odpowiadać balonom. Drugim ważnym elementem wystroju stołu i wnętrza są świece. Świece budują wspaniały ciepły i rodzinny nastrój. Ciepłe światło świec buduje specyficzny odświętny klimat. Świece można dopasować kolorystycznie do innych akcesoriów. Metalizowane złote świece w kształcie kuli lub proste, doskonale będą się prezentować w obecności złotych balonów i serwet.

Świece komunijne proste na stół

Dekoracyjna świeca na stół komunijny