Nowe produkty

Romantyczna Piwonia

Dekoracje z motywem Romantycznej Piwonii to propozycja dla wszystkich tych, którzy organizują przyjęcie komunijne dla dziewczynki. Subtelne dodatki piwonii znajdujące się na białym tle sprawiają, że sala nabiera eleganckiego charakteru. Kolekcja ta przyciąga wzrok minimalistycznym wzorem a jednocześnie subtelnymi dodatkami. Aby Pierwsza Komunia Święta została zapamiętana jeszcze lepiej oferujemy księgi pamiątkowe oraz prezenty dla dziecka komunijnego aby ten dzień zapadł mu na długo w pamięci.

Romantyczna Piwonia 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Jak zorganizować piękne przyjęcie komunijne dla dziewczynki w minimalistycznym stylu?

Modny ostatnio minimalizm jest odpowiedzią na czas pełne konsumpcjonizmu. W kolekcji Romantyczna piwonia, jako grafika na akcesoriach, występuje tylko jedna i niezwykle urocza różowa piwonia. Piwonia jest symbolem bogactwa, radości i zdrowia. Kwiaty piwonii utożsamiana są z niezwykłą elegancją dlatego są wspaniałym pomysłem na motyw przewodni przyjęcia komunijnego dla dziewczynki. Piwonia w symbolice religijnej jest kwiatem oddanym Maryi i była niegdyś sadzona w tak zwanych ogrodach maryjnych.

Eleganckie i nowoczesne podziękowania dla gości – słodkie czekoladki

W minimalizmie opieramy się na relacjach bardziej niż na przedmiotach. Nadmiar rzeczy może przytłaczać i sprawiać, że poświęcamy im zbyt dużo czasu, zamiast wykorzystać go na rozwój relacji z bliskimi. W minimalizmie nie chodzi o całkowity brak rzeczy, a o lepsze wykorzystanie czasu, radość życia oraz przyjemność obcowania. Gościom wypada podziękować za to, że postanowili spędzić z nami ten ważny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta dziecka. Przepiękna czekoladka z motywem delikatnego kwiatu piwonii o wyjątkowym smaku to wspaniały upominek dla bliskich. Czekoladki na podziękowanie dla gości wykonane są ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca. Smak czekoladki zachwyci najbliższych swoją wyjątkowością i oryginalnością.

Czekoladki komunijne na podziękowanie dla gościCzekoladki komunijne na podziękowanie dla gości

Delikatne dekoracje stołu komunijnego – minimalistyczne wizytówki

Piwonie to kwiaty utożsamiane z niezwykłą elegancją i pięknem. Są wiosennymi kwiatami, ponieważ kwitną od maja do czerwca, czyli właśnie w sezonie komunijnym. W świeżych i wiosennych aranżacjach komunijnych nie może zabraknąć świeżo ściętych piwonii i słodkim zapachu. Delikatny zapach piwonii unoszący się nad stołem komunijnym, to z pewnością wspaniały pomysł na stworzenie oryginalnego klimatu przyjęcia komunijnego. Do dekoracji na stół komunijny oprócz kwiatów, przydadzą się także wizytówki z imionami gości. Winietki z nadrukowanymi nazwiskami to nie tylko niezwykle praktyczna opcja, ale również przepiękna i estetyczna dekoracja stołu. Wizytówki z delikatnym różowym nadrukiem piwonii, świetnie sprawdzą się podczas uroczystego przyjęcia komunijnego.

Minimalistyczne wizytówki na komunięMinimalistyczne wizytówki na stół - propozycja na I Komunię Świętą

Dziewczęcy tort na Komunię – uroczy i dziewczęcy opłatek na tort

Róż jest kolorem młodości i dziewczęcości. Kolor ten związany jest przede wszystkim z kobiecością. Róż podobnie jak czerwień kojarzony jest z miłością, jednak róż reprezentuje bardziej delikatny i czuły rodzaj miłości. Jasne połączenia różu z bielą symbolizują niewinność. Kolor różowy jest zdecydowanie kolorem radosnym i nie może zabraknąć go w motywach dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą, organizowaną dla dziewczynki. Do dekoracji tortu komunijnego przyda się personalizowany opłatek z przepięknym i romantycznym motywem kwiatów piwonii. Subtelna grafika, cudowne pastelowe kolory i wiosenny motyw kolekcji Romantyczna Piwonia z pewnością będą pięknie prezentować się podczas uroczystego przyjęcia komunijnego.

Personalizowany opłatek na tort na komunięPersonalizowany opłatek na tort - propozycja na I Komunię Świętą